HILJADE POSTOVA?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

KistaCar

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
129
Primetio sam da ovde postoje korisnici sa po preko PET hiljada postova(?) ..pa eto zanima me i kapiram da je interesantno uopshte da se napishe par rechi,ko shta misli o tome?itd. ..ko se prepozna lichno bi ga pitao kakav je osecaj,sada posle vec istorijske distance :-) ? seca li se svojih pochetaka i shta se promenilo,neki savet ili vec...?? pozz.
 
Ovo bi rpije trebalo da postavis na svastaru.. Ne vidim svrhe ove teme ovde, niti ima potrebe da bude ovde..

Sto se tice postova.. ja sam vec veoma dugo na forumu krstarice i nikada nisam jurio broj postova sto se moze zakljuciti i po samom broju..

Dakle, nisam stidljiv kako rece Ober, ali kad nemam sta da kazem ja i ne pisem tek da se vidi da sam nesto rekao..

Uvijek, ako imam primjeren ili koristan komentar i napisem, a da tek tako pisem kojesta, to mi nije navika a ni potreba..

NO, ostavicu temu jos neko vrijeme, pa ako bude potreba prebacicu je na svastaru...
 
Ma prebacuj odmah, nema potrebe da stoji ovde.
Covek je svirnuo post gde mu je prvo palo na pamet.
Ako vec hoce da se divi broju postova, na svastari ce videti i clanove sa preko 10000 postova pa neka se tamo raspituje za razlog i neka se cudi.
Ovde ljudi pisu konkretne stvari, i broj postova nije bitan, za razliku od svsatare gde se broj postova veoma uvazava i nabija se blesavim temama kategorije "...sta mislite o suvim sljivama...jel' su bolje od lilihipa" a unutar toga odgovori tipa "aha!" ili " :) :) "

Premestaj dakleM....
 
dobro je ja drzhim svoju osmu poziciju.
mnogo mi bilo zhao kad sam sa pete spao na osmu.
pomislio sam da odem na svashtaru i da drvim po ceo dan "asocijacije" "shta slushash" "kafanu" i ostalo...... al mi dojadilo na samu pomisao. :)

a moji pocheci..... iha.
chetres pete shvabo udario...
 
hiljade postova i huligana, sto zivot dace... za Partizana... pa da... a ja sam na 7 strani... mislim... stvarno cu morati da se potrudim malo... samo sto cu prvo morati da napisem jedan mail... bas sam se sad vrat...
 
Накупило се.... А старији се трипују јер нервира када неко ко се учланио данас и има 300 постова. Бар мене... Ја мислим да дневно напишем 15-так постова... једном сам 30.... а свака част њему када први пут напише 300....
 
broj postova to ti je relativno...vidish imaju te teme poput kafana shta slushash odgovori pitanja i slichno...a imaju i oni koji s par rechi odgovore na svaq temu kakva god bila...ima i onih koji smaraju i pishu do sutra na svakoj temi kakva god ona bila...ako si na forumu jer ti je dosadno jasno je da tjesh imati brdo postova...ako si ovde jer otjesh da na pauzi za kafu posetish istoriju il psihologiju...jasno da netjesh...mislim razmumemo se neee?...mada ne verujem da si o svemu razmislio...

elem setjam se kad sam doshao svi su mislili da sam klon izvesnog nebojshe koji je jurio neke zhene na forumu...to me pomalo iritiralo...verovatno da mi je neko reko odma o chemu se radi bilo bi zanimljivo unositi zabunu medj zhenski zhivalj...hehe...al sam uz dosta poteshkotja uspeo makar nekolicini dokazati da se ne radi o njemu te da sam ja jedno posve drugo bitje(verujem da josh uvek postoje skeptici po tom pitanju)...sve se promenilo sada sam svoj chovek...ne otvaram vishe teme tako ko ti...skapirao sam ko je ko na forumu shta ko misli o meni shta ja da mislim o drugima...shto pomalo smara bolje da nisam al ne mosh to izbetj...savet za tebe...pa pod pretpostavkom da si totalno nezanimljiv lik koji u najboljem sluchaju mozhe postati neshto tipa nikija...savet je prestani da dolazish na forum...
 
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Whitenicky :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Poruke: 37.702 :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 
AntunTun:
nastavi da ga spominjesh i redovno stavljaj novu zadnjicu u avatar i da vidish kako prelazi 50000 u prvom kvartalu teqtje godine...

:lol: :lol: :lol:

daj bre Antune .... znash da je 50.000 poruka za mene sitnica ... :wink: :lol:

ali odlucio sam da odmorim malo od neta .... krajnje vreme je bilo ...pozz i budi dobar ...nemoj da pravish sranja :twisted:
 
ponja54:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Whitenicky :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Poruke: 37.702 :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

:lol:

sta se cudish i ti cesh imati toliko ...za nekih npr. 15-20 godina :lol:

ako brzo kucash , odgovarash na svaku temu ....ludujesh , zajebavas se ...imacesh koliko i ja ... kad dosadish ljudima .....josh vise ces da postujes da ih nerviras i tako nabijas svoje postove ...... zato tastaturu u shake i navali 8-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top