serija NIKITA

bye.gif
 
savršena serija:worth: neka mračna aura,jako tajanstvena,brutalna.. imala sam ženski crush na Petu Willson:rumenko: a michael:heart:

Sad neznam dal misliš na La femme nikita iz 97 godine il na ovu novu Nikitu od CW??
 
Ok je serija, mada nekad zna da smori... Majkl ubedljivo najruzniji glumac kog su mogli naci...:zcepanje: Sve u svemu, bila mi je super kad sam imala 5 godina, sad sam je nesto skoro gledala i nisam toliko odusevljena kao ranije...:neutral:
 
La Femme Nikita >>>>>>>>>>>>>>>>>> Alias
Peta Wilson >>>>>> Jennifer Garner
Roy Dupuis >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Michael Vartan

LFN je meni mnogo bolja od Aliasa, imala je taj smek, muzika, atmosfera... i mnogo bolji glavni likovi. Sydney i posebno onaj njen Michael nisu nista prema Nikiti i pravom Michaelu. Ono sto spasava Alias su ostali likovi, posebno Irina Derevko (Lena Olin, jedna od najharizmaticnijih osoba na televiziji), Arvin Sloane, Jack Bristow. Mada ni Madeline, Operations i Walter nisu bili za bacanje, a Birkoff je 100 puta bolji od onog iritantnog komjuterasa Marshalla ili kako se vec zvao.
 
La Femme Nikita >>>>>>>>>>>>>>>>>> Alias
Peta Wilson >>>>>> Jennifer Garner
Roy Dupuis >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Michael Vartan

LFN je meni mnogo bolja od Aliasa, imala je taj smek, muzika, atmosfera... i mnogo bolji glavni likovi. Sydney i posebno onaj njen Michael nisu nista prema Nikiti i pravom Michaelu. Ono sto spasava Alias su ostali likovi, posebno Irina Derevko (Lena Olin, jedna od najharizmaticnijih osoba na televiziji), Arvin Sloane, Jack Bristow. Mada ni Madeline, Operations i Walter nisu bili za bacanje, a Birkoff je 100 puta bolji od onog iritantnog komjuterasa Marshalla ili kako se vec zvao.

ufffffff kako se slažem s tobom:super: Irina Derevko se pojavljuje na početku 2 sezone i to je razlog zašto sam pratila seriju.Jedna od nakarizmatičnijih osoba možda i jedan od najboljih i najkompleksnijih likova na malim ekranima.Da je ostala cijelu seriju nastavila bi gledat seriju,ovako sam pogledala samo prve dvije sezone radi nje
 
Је л' гледа неко ову нову Никиту на CW. Свиђа ми се, а и гледаоцима 3,6 милиона отприлике гледа. Прошло је 7 одличних епизода.
nikita-cw-2010-tv-show.jpg
 

Back
Top