Kako bi reagovali, kad bi vas sin dobio na poklon lutku i kolica?
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 119

Tema: Kako bi reagovali, kad bi vas sin dobio na poklon lutku i kolica?

Zainteresovan član cokoladic@ (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    43

Podrazumevano Kako bi reagovali, kad bi vas sin dobio na poklon lutku i kolica?

Na nekom drugom forumu citam, kako su roditelji poludeli, kad je dvogodisnji sin dobio za poklon bebu i kolica. Kako bi vi reagovali?

Meni bi bilo ok. Nas klinac se igrao i sa bebom i sa posudicama, kuhinjom i slicno (kolica za bebe nije imao). U vrticu je bila svim decacima omiljena igracka kolica za bebe.

Poznat WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    119

Podrazumevano Re: Kako bi reagovali, kad bi vas sin dobio na poklon lutku i kolica?

Umrla bih od smeha, i podrzala dete da se igra 'tate i bebe'!
    Život se ne meri brojem udaha, vec brojem trenutaka koji nam oduzmu dah....

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Podrazumevano Re: Kako bi reagovali, kad bi vas sin dobio na poklon lutku i kolica?

Моје девојчице су пре пар година добиле на поклон мачеве, штитове и викиншке шлемове и дан данас се играју њима са уживањем!
    А сестрићи кад год дођу код нас разбијају се од играња барбикама!

Мислим да је баш лепо купити дечаку такву играчку!

Primećen član the shezika (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Moji sinovi se sve vreme igraju loptom i auticima i kad su dobili lutku na poklon (na moju inicijativu) duze su se igrali nego sa bilo kojom drugom igrackom.
    Sad ih vise lutka ne privlaci, verovatno su izgustirali.
    A kolica (radnicka) su im najomiljenija igracka.

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1936

Ubio bih ga od batina! Razmisljao bih kako je svojim ponasanjem doprineo da mu to poklone... Posle bih krivio sebe, jer sam ga pogresno vaspitao; a na kraju bih mu oprostio. Ipak je moj sin... drugaciji, ali moj.
    Mada, ja sam se takodje igrao lutkama... ono, Nemaca i partizana. Bio sam zaljubljen u jednu lutku, bila je bolnicarka. Uh, ta mi je dupe pomerala...
    I eto, danas mi nista ne fali... valjda.

Domaćin Goscica (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Meni je iskreno malo suludo da odem i kupim decaku kolica i bebu.Pored toliko divnih igracaka za decake uzeti mu takav poklon stvarno mi je bezveze...svasta...:?

Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Што??
    Зашто колица и беба нису дивне играчке?

Domaćin Goscica (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Zato sto mi je to poklon tipican za devojcice.

Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Зашто се играчке морају строго делити по полу?

Domaćin Goscica (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Mislim da se razumemo - prihvatila bih poklon i porazgovarala sa detetom, ali ja nekom decaku ne bih nikad kupila takav poklon.

Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Хоћу да кажем, и дечаци ће једнога дана бити очеви, зашто да се кроз игру не спремају и за ту животну улогу? Неће стално ваљда само ратовати?

Domaćin Goscica (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Ako sam izabere takvu igracku - ok, ali ne bih bas insistirala ako on vec ne pokazuje interesovanje za nju...

Domaćin Goscica (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Hellen jel nije malo rano sa 2 godine mu to objasniti, ili gresim?

Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Па наравно да нећеш детету силом одређивати чиме ће се играти, али ме баш копка о чему би то ''поразговарала'' са сином када би добио ту играчку?

Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Шта да му објасниш?

Domaćin Goscica (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Ono sto je vec wdw napisala

Zainteresovan član cokoladic@ (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    43

Deca u prvim godinama najvise kopiraju roditelje. Mi smo bebu koristili slucajno, mama je pronasla moju bebu, koja je po cudu jos mogla da place kad joj izvadis dudu, a sin ju je presvlacio i ljuljao i govorio, kako to mama i tata rade sa njim. A da o kuvanju kave, rucka i ostalog na mom sporeticu iz pamtiveka i ne pricam.
    U vrticu su se svi decaci igrali sa kolicima i bebama. Zasto su to igracke za devojcice?

Ako sam ja kao mala mogla da se igram auticima i pistoljima, pa valjda mogu danas decaci da se igraju bebama.

Domaćin banegad (avatar)
    Učlanjen
    12.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    93

kupio bih mu set nozeva pa nek glumi ramba
    dete mora od malih nogu da ocvrsne
    **** Ryan - Richard Reiben

Domaćin Astrodita (avatar)
    Učlanjen
    12.12.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    96

Talking Re: Kako bi reagovali, kad bi vas sin dobio na poklon lutku i kolica?

Бане, дете, још се играш у прашини? :razz:
    Хајде, промени већ једном руку, уморићеш се, па нећеш моћи да надуваш ону лутку за велике дечаке! хихихихи :wink: :-D

Domaćin banegad (avatar)
    Učlanjen
    12.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    93

hihihihi
    **** Ryan - Richard Reiben

SINDI
    Guest

ahahah..helen, ti si moj idol

samo da vam kazem da je takva i u rl...postavis joj savrseno logicno pitanje, a ona te pogleda sa sirom otvorenim ocima i kaze>stooooo?????
    i onda skontas da pitanje i nije bilo toliko logicno:wink:

Aktivan član
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Mladji sin moje sestre ima par lutaka... isto tako su mi uzeli moje stare barbike jos za starijeg batu. To im stoji kada im dodje neka devojcica u posetu da ima sa cim da se igra... oni su prijateljski raspolozeni prema devojcicama i one ih mnogo vole...
    I kick butt for fun!

Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Citat Original postavio SINDI
    ahahah..helen, ti si moj idol

samo da vam kazem da je takva i u rl...postavis joj savrseno logicno pitanje, a ona te pogleda sa sirom otvorenim ocima i kaze>stooooo?????
    i onda skontas da pitanje i nije bilo toliko logicno:wink:

:razz:

Iskusan Fibi3 (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    175

Nikada ne bih decaku (tudjem) kupila takav poklon. Jedino u dogovoru sa njegovim roditeljima. Ne bi mi palo na pamet, iako ne vidim razlog zbog kog se dete ne bi igralo sa svim mogucim igrackama koje postoje, bez obzira na pol. I moja devojcica se igrala automobilcicima i vojnicima koje sam joj kupovala. X-man i sl.
    Ako bi neko mom sinu, u slucaju da ga imam, poklonio bebu i kolica, prvo bih pomislila da ti ljudi nisu normalni ili da je u pitanju neka sala koju ja ne razumem.
    Hajde, Hellen, raspali, cekam te.

Veoma poznat
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

rekao bih im da mali mnogo voli da kuva i da mu za sledeci rodjendan...ili nekom prilikom...ako budu u mogucnosti, kupe mikrotalasnu....inace, opsednut je i radom ves-masine...ali ova nasa ima samo 500 obrtaja...a on voli od 800........

Slične teme

1. Kako biste reagovali u ovoj situaciji...?
    Autor ja-a-a! u forumu Žene
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 21.12.2012., 23:05
  2. Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 29.10.2009., 15:33
  3. Kako bi ste reagovali?
    Autor loop u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 15.08.2005., 23:34

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor