Mahinacije sa kreditima -naknadna dokumentacija?!!

Ona Marge

Veoma poznat
Poruka
10.580
Napisah svasta ali i obrisah da se ne kompromitujem.
Sustina je- ostani kakav si, nista od ove drzave nema za dzabe i sve sto ti daju, trostruko naplate a naplate i ono sto ti ne daju. I ti bespovratni krediti, uzeh ga i ja jednom pa su, kao posle 4 godine, izgubili papirologiju a ako ja ne donesem sve odreda sto sam im vec nosila, mora da se vrati sa ogromnom kamatom... Sva sreca pa sve sto predajem kao original, imam i kopiju.
 
Marge Simpson:
Napisah svasta ali i obrisah da se ne kompromitujem.
Sustina je- ostani kakav si, nista od ove drzave nema za dzabe i sve sto ti daju, trostruko naplate a naplate i ono sto ti ne daju. I ti bespovratni krediti, uzeh ga i ja jednom pa su, kao posle 4 godine, izgubili papirologiju a ako ja ne donesem sve odreda sto sam im vec nosila, mora da se vrati sa ogromnom kamatom... Sva sreca pa sve sto predajem kao original, imam i kopiju.

:shock: U ybt!
 
Prilično često.

Nije to zahtev za dodatnu papirologiju, već jednostavno zagubljena papriologija i onda se nađeš u poziciji da dokazuješ šta je zaista potpisano i dogovoreno. Na žalost, ti moraš da dokazuješ pošto su oni uvek u pravu. Naročito obrati pažnju na papirologiju vezanu za banke. One prosto obožavaju da uzmu još nešto, onako uz put.
 
E, da ta menica dok se ne vrati, nista nije gotovo.
To je njima "luft" da jos nesto izmuvaju ako uspeju. Dokle god ne dobijes natrag menicu, znaci da hoce da te zavrnu, a kada ti vrete iscepaj je na mnoooogo komada. Verovatno ce ti za pocetak traziti potvrdu da su izmireni svi porezi i doprinosi ali na dan kada ti je istekao kreditni period kojim si bila zaduzena da drzis otvorenu firmu. To je komplikovano jer ovi hoce da izdaju potvrde samo na danasnji dan a nikako unazad. Pa ako vide da to ne mozes da nabavis krenuce dalje da cackaju. Klasika.
 
tapetarduda:
Sve sam to redovno predala ,ali ona naravno nije bila tamo da mi vrati menicu .A i u jednoj banci gde sam otplatila kredit mi nisu vratili.Srećom sve je to relativno sveže pa može da se sradi.Ja se bar nadam.Javiću ti u ponedeljak šta sam uradila.
Šta reći... Ona nije bila tu?! Nisi od nje uzela kredit već od banke ili institiucije gde ona radi. Gledaj da pokupiš tu menici što pre.
 

Back
Top