Poklon za 30-ti rodjendan

ili sony ps II hahahahahahaha.... shala mala..... hahahahahahaha

hm.... kad bolje razmislim..... hm......zavisi od toga koliko si spremna da platish poklon.....

ako ima auto
1. igrachka za auto [jeftino ali zanimljivo i uvek je tu da ga podsetja na tebe]
2. cd sa mp3-em za auto [cena oko 50-60 jura]

ako je zaludjenik za tehniku i za muziku:
1.neki mp3 flash [jeftinija varijanta]
2. iPod [malo skooplja varijanta]

ako voli kuhinju:
1. neki dobar kuvar [cena oko 1500-2000 dinara]

mada uvek moze da prodje neki komad garderobe..... duks..... lone...... majica........ i sve to za male pare....
:o)

ti pokushaj da odaberesh...
 
Zavisi koliko para si spremna da izdvojiš.
Za oko 20e možeš da mu kupiš ručno radjenu četkicu za brijanje od prirodne dlake jazavca - poklon neuobičajen i lep. Možeš ih naći na Zelenom Vencu, u prodavnici u kojoj se prodaju slikarske četkice.
 
maja88:
Ovako, ima jedan mladic koji mi nije ni drug ni decko.
Znači uvaljuješ se na žurq!

2i23dkx.jpg
 
maja88:
Ovako, ima jedan mladic koji mi nije ni drug ni decko. Krajem januara puni 30 godina, pa nemam ideju kakav poklon da mu uzmem..
Imate li neku dobru ideju sta da mu kupim? :)
ako hoces da ti dam pravi savet u vezi poklona moraces malo bolje da opises tog srecnika koji ce se sigurno obradovati novoj djakoniji
cime se bavi, za koga navija, gde voli da izlazi...
i tako to
znas vec ta spomenarska pitanja
 
Pa ako ti nije ni drug ni decko,nemoj nista ni da mu kupujes........salim se.....
Otkud znam.......to sto puni 30 nije bitno,mislim bilo bi glupo da mu kupis plisanog medu ali sta znam.....parfem je po meni dobro resenje,ili ako voli da cita knjige neka knjiga(pod uslovom da znas kakve ga teme zanimaju)
 
pa je l ok parfeam ako nije NI drug NI decko
onda je neki poznanik...malo je intimno parfem

e jednom drugu sam kupila pechat s imenom i prezimenom tj to su mu ugravirali mada je on politicar pa mu ej koristilo tj bio je
 
mom momku je nedavno bio 30 rodj. i posto sve ima, odlucila sam se za skroman ali autentican poklon. S obzirom da je pusac, poklonila sam mu Zippo, i ugravirala sa strane jako diskretno srecan ti 30-ti rodjendan i tako...
zapakovala u lepu kutiju, napisala koji stih i to je to...
verujem da poklon mnogo vise znaci i da je najskromniji na svetu ako je biran pazljivo i s ljubavlju...
unesi bre malo maste
 

Back
Top