pitaju se svi homosapiensi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mAnita

Početnik
Poruka
33
e ovako vidjela sma jednu temu nevina sa 20 sa 30 ...imam drugaricu sa 25 koja je nevina!prije mi je govorila ja nisma htjela sa nikim ocu da to bude nesto posebno..nijedan od mojih momaka me nije zasluzivao..bla bla bla
i sad kad kaze momku da je envina svaki pobjegne do nje!sad mi kaze "pukla "bih se sa bilo kim
ovako...razlog zasto ovo pisem je mladalacko ludilo?dali je enko ikad cuo za to?moja mama inace DR mi je pricala kako je jedna djevojka...koja je dosla za pomoc kod psihologa iznenada pocela da minja svoje ponasanje pada u depresiju..i ustanovilo se da ima mladalacko ludilo jer nije stupila u sexualne odnose!sexualni donosi treba da se zapocnu oko 18 god kad se zavrsava sa rastom....prije je bilo da su se zene udavale nevine ali jako rano nekih 16 god!
ako ima neko ko se slazze sa ovim ili NE slaze neka pise
mislim da je ovo u potpunosti tacno!!!
 
pa gde si bre to cula, ejjjjjjjjjjjjjjjjj.............. zivoteeeeeee...
he he he pa to se uci u skoli a i logika je jer se tada zavrsava sa rastom!machak ne mozes se sexati od 12 nikako!to sto se danas ranije pocinje stvar je globalnog sistema
 
Eeeee... svašta, ko za svaštaru.
Ako se nastavi ovako, za godinu dana ne da ce otvaraju ovakve teme za sve moguce i nemoguce godine, nego i sa tachnim datumom rodjenja: "Moja drugarica rodjena je 42.18.10001 i josh je nevina blablabla...".
Mladalacko Ludilo nije boles'.
I rast se ne zavrsava sa 18 godina, nego negde oko 25. A sa 18 te zvanichno drzava priznaje kao kolko toliko odraslu jedinku.
 
mAnita:
e ovako vidjela sma jednu temu nevina sa 20 sa 30 ...imam drugaricu sa 25 koja je nevina!prije mi je govorila ja nisma htjela sa nikim ocu da to bude nesto posebno..nijedan od mojih momaka me nije zasluzivao..bla bla bla
i sad kad kaze momku da je envina svaki pobjegne do nje!sad mi kaze "pukla "bih se sa bilo kim
ovako...razlog zasto ovo pisem je mladalacko ludilo?dali je enko ikad cuo za to?moja mama inace DR mi je pricala kako je jedna djevojka...koja je dosla za pomoc kod psihologa iznenada pocela da minja svoje ponasanje pada u depresiju..i ustanovilo se da ima mladalacko ludilo jer nije stupila u sexualne odnose!sexualni donosi treba da se zapocnu oko 18 god kad se zavrsava sa rastom....prije je bilo da su se zene udavale nevine ali jako rano nekih 16 god!
ako ima neko ko se slazze sa ovim ili NE slaze neka pise
mislim da je ovo u potpunosti tacno!!!

a shto tebe to zanima? i ti si nevina? pa nemoj da se brinesh samo pij svaki dan jogurta (ali novosadskog) i bicjesh OK.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top