Izbor za alfa muzjaka

  • Začetnik teme Butterflies And Hurricane
  • Datum pokretanja
B

Butterflies And Hurricane

Gost
Drage zene,

pravimo izbor za alfa muzjaka krstarice. Svoju anketu nisam sastavljala na osnovu izgleda, vec na osnovu "jacine" postova ( harizme) Posto ne bih da izlazem svoje subjektivno misljenje, ja sam mislila da sazovem komisiju, i da svaka napise 10. svojih favorita koje bi stavila na anketu. Na osnovu toga mozemo da izaberemo kandidate, koji ce biti na anketi.Moji kandidati:

1.Click or die
2.Koyote
3.Krvolok
4.Kad lupim lupim
5.Bundeva
6.Buntovnik bez razloga
7.Ljuba 82
8.Antun tun
9.Artinve
10.Le piaf
11.Frozen 1982
12.Nikodim
13.Mastermind
14.Julijan Duranona
15.Cika doktor
16.Banegad
 
Mackic:
Pa u prirodi obicno zenke biraju alfa zenku, tj ona im se postavi kao najjaca, a muzjaci biraju alfa muzjaka tj on se sam postavi na celo kao najjaci.



Ok..nisam to imala u vidu...ajde da pokusam da se izvucem sa izgovorom da ovo nije prirodno okruzenje... :)

Ja sam mislila da ovo nije tesko..mislim nije ovo izbor u rl..pa da bude neprijatnosti..kapiram da je sve ovo zezanje... :) ..Ja ne znam ni kako pola ucesnika na mojoj listi izgleda...znaci ovo je neki utisak na osnovu postova... :)

Ajde zene ukljucite mastu...znam da je imate... :wink: :)
 
ma kaka crna mashta, sve su to samo 0 i 1 sho bi reko frozen :lol:... ili neko drugi :?

ma bachi ti odma anketu i ubaci chika doktora jer cu za njega da glasam a i ovog nikodima kad vec ima tako veliki, ovaj veliku harizmu
 
Borg_Queen:
ma kaka crna mashta, sve su to samo 0 i 1 sho bi reko frozen :lol:... ili neko drugi :?

ma bachi ti odma anketu i ubaci chika doktora jer cu za njega da glasam a i ovog nikodima kad vec ima tako veliki, ovaj veliku harizmu

evo i ja cu da glasam za cika dr,ne znam sta ima najvece,ali ima najbolje postove.

a moze i bane.on je oduvek tvrdio da je alfa dominantni :lol:

daj anketu da moze da se markira vise opcija :)
 
Butterflies And Hurricane:
Ok..nisam to imala u vidu...ajde da pokusam da se izvucem sa izgovorom da ovo nije prirodno okruzenje... :)
Ja sam mislila da ovo nije tesko..mislim nije ovo izbor u rl..pa da bude neprijatnosti..kapiram da je sve ovo zezanje... :) ..Ja ne znam ni kako pola ucesnika na mojoj listi izgleda...znaci ovo je neki utisak na osnovu postova... :)
Ajde zene ukljucite mastu...znam da je imate... :wink: :)
Dobrila, nemoj sada da vrdaš, tuc - muc, ovo ono, kada nemaš ni opciju : alfa veverica !!! :lol:
 
Mnogo davite...ajd da se igarmo...evo moje liste

1.Koyote

2.Artinve
3.Krvolok
4.Bundeva
5.Antun tun
6.Julijan Duranona
7.Nikodim
8.Banegad
9.Minon

10.Cika doktor

Dodala sam i Minona...ne moz bez njega...a, jednog sam namerno izostavila, jer sam ga dovoljno reklamirala :)
 

Back
Top