TADIC>TOMA (DS>SRS) !!!

Karamazov

Ističe se
Poruka
2.450
Znaci ne verujem...Moje komsije,hm,pa ima ih 5-6,ortodoksni radikali kazu da ce na ovim izborima Tadic imati vishe od Tome...Nisam mogao da verujem...Kazu nije vise niko glup-radikali su svoju pricu ispricali...A naravno glasace za radikale,u to nema sumnje-oni i dalje pljuju na sav glas DS i Tadica,ali kazu tesko da ce Toma imati vise od Tadica kao do sada..Ja necu glasati ni za koga,ljudi su smorili,upropastili drzavu-svi su bili na vlasti i pokazalu su se i vishe nego dovoljno...
 
А замисли ја знам 7-8 ортодоксних ДС-оваца који не само да су разочарани Тадићевим наступима и изјавама везаним за Косово већ чак више неће ни гласати за ДС.
 
Karamazov:
Znaci ne verujem...Moje komsije,hm,pa ima ih 5-6,ortodoksni radikali kazu da ce na ovim izborima Tadic imati vishe od Tome...Nisam mogao da verujem...Kazu nije vise niko glup-radikali su svoju pricu ispricali...A naravno glasace za radikale,u to nema sumnje-oni i dalje pljuju na sav glas DS i Tadica,ali kazu tesko da ce Toma imati vise od Tadica kao do sada..Ja necu glasati ni za koga,ljudi su smorili,upropastili drzavu-svi su bili na vlasti i pokazalu su se i vishe nego dovoljno...
To su izmisljene price protiv radikale.
Bogoljub Karic ce da ima vise od Tadica.
Radikali ima da osvoje svoje 51%
Tadic u vrh glave ako dobije 13% bice dobar.
A za Bogoljuba sam ubedjena da ce preci 20%

Za ostalo citamo se 21 i 22.

Ziveli radikali.
 
post-5132-1138283172_thumb.jpg
 
Samanta_:
To su izmisljene price protiv radikale.
Bogoljub Karic ce da ima vise od Tadica.
Radikali ima da osvoje svoje 51%
Tadic u vrh glave ako dobije 13% bice dobar.
A za Bogoljuba sam ubedjena da ce preci 20%

Za ostalo citamo se 21 i 22.

Ziveli radikali.

Je li,a kod koga vam je zamenik predsednika ucio matematiku?Uopste vam i ne treba 50%+1 glas da bi imali vise od 125 poslanika.... mnogo bezvezan slogan...
 
Najjača je fora sa onom radikalskom reklamom... Ide neka snajka, sva nasmejana (doduše, malo nepravilan raspored zuba) i glas kaže: ''da svi budu nasmejani''.

Sledeća scena hladna i bezlična Tomina faca sa isto takvim glasom ponavlja istu stvar, hahahaha
Tuga jedna!
 
Chávez:
А замисли ја знам 7-8 ортодоксних ДС-оваца који не само да су разочарани Тадићевим наступима и изјавама везаним за Косово већ чак више неће ни гласати за ДС.
Колико њих су лажови?:)
 

Back
Top