Fore iz reklama

Takodje me strashno nerviraju reklame za Calgon i slichno...Ono kad vodoinstalater prica o TVRDIM vodama...Tah....
1)Zar necje,ako ljudi koriste to sranje,njegova zarada znatno opasti(ako to deluje) jer nema kamenca-nema kvara-nema majstora...Malo mi je nelogichno...
2)Kako to da jedan jedva kvalifikovani majstor zna toliko o osobinama voda,njegov posao je da POPRAVLJA mashine,a ne da primenjuje "Bolje sprechiti nego lechiti"....
 
Meni je najsmesniji i navise me nerviraju one babuskare i onaj debil iz reklame za Venis.

"I, ju sta to radite unisticete mi stoljnjak..."
"Nebrinite Venis neunistava tkaninu kao obican izbeljivac..."
"Sve fleke su nestale i boja je ista koa i pre..."
"Onda necemo vise koristiti izbeljivac imamo Venis..."
 
how cold is the sun:
Takodje me strashno nerviraju reklame za Calgon i slichno...Ono kad vodoinstalater prica o TVRDIM vodama...Tah....
1)Zar necje,ako ljudi koriste to sranje,njegova zarada znatno opasti(ako to deluje) jer nema kamenca-nema kvara-nema majstora...Malo mi je nelogichno...
2)Kako to da jedan jedva kvalifikovani majstor zna toliko o osobinama voda,njegov posao je da POPRAVLJA mashine,a ne da primenjuje "Bolje sprechiti nego lechiti"....
Pa to to je isto ko kad zubar reklamira pastu za zube.
 
Nije vezano za reklame, ali moram da ispričam:
Juče sam gledao vesti na nekoj našoj televiziji i bila je reportaža o tome kako je divlja svinja napala ženu u Niškoj Banji, možda ste čuli za to. I reporterka je na kraju reportaže izjavila "Ovakav incident se neće ponoviti jer se sezona lova završava pa se svinje povlače u planine.". Umro sam kada sam to čuo!!
:D :D :D
 
"Od kad moj muz koristi kontur jastuk on vise ne hrce" I kakve veze ima jastuk sa hrkanjem nek se nose bre u pi*du materinu , mrzim reklame! E ajde na televiziji sto idu reklame nego mi na vrata svaki dan po njih 10 reklamiraju budalastine, i kako da mi budu smesne kad me nerviraju!!!
 
mr cool:
ma kada bozen krene da reklamira tablete za mrsavljenje
LOL ej, ona onolka reklamira tablete za mrsavljenje, koliko ih dugo reklamira mogla je smrsati, da stvarno valjaju...

top-shop je kriminalan... ima ona reklama za cosmodisc, pa kada ga reklamira ona stjuardesa... "Mozda je sada malo glupo, ali ja ga i sada imam ".. ili ona baba, "da nije cosmodisca ovo slatko ne bi danas bilo na stolu" lol tu se uvek pokidam lol ili ona ciganka kada kaze "pojure me deca, ja potrcim. Ne da sam lekove prestala da koristim l, nego sam i rakiju pocela da pijem" ROFL
 
Da se nadovežem u vezi Božena. Čuo sam jednu priču: jedna žena iz okoline Niša je bila ono baš debeeela i jednog dana joj sine u glavi da bi trebalo da smrša. Krene ona da radi razne vežbe tako nekoliko nedelja i smrša za kratko vreme poprilično. Ovi iz Božena čuju za nju i kontaktiraju je da reklamira njihov proizvod za mršavljenje!!! Žena ih je glat odbila i uz to ih je oterala u pizdu materinu.
 
Chuo sam na TV-u neku anketu o reklamama.
Kaze jedan chovek
"Jao shto mene nerviraju one sa uloshcima.Jednom ja dodjem sa posla kuci,sednem da jedem
i chujem na TV-u:"Sve ce da ti upije".A tek ja:"Shta ce da mi upije?""
 

Back
Top