Fore iz reklama

To sa dedom je stwarno glupo jer ne postoji dete koje nije probalo kokakolu u srbiji ali on je deda koji zivi u americi gde se kokakola pije svakodnevn0, a da ne pominjem da je koka starija od dede. Ako znate nekoga ko za 80 godina nije probao kolu, ja secem ruku. Ma ne postoji ni dete od 7 godina koje nije 100 puta pilo kokakolu. Da je u reklami rec o nekom novom proizvodu, swe bi bilo super.
malo sam smorio, a?:)
 
cvele2:
Meni se sviđa ova novija za VISU. Kada čovek izvede kuče u šetnju pa baldiše od trčanja. I VISOM kupi traku za trčanje pa sledećeg jutra on sedi u fotelji i odmara, a kuče trčkara po toj traci. E to je dobra reklama! :)


e ovo ko u Americi... pre neki dan sam videla tip vozi kola, dok mu ker trcka pored kola.. fora izveo ga u setnju!!! :shock:

Super tema.

Majke mi, nase reklame su toliko retardirane!! Al Nike i Coca-Cola su zakon!! Obozavam nike-ove reklame... :D
 
Da li se neko seca reklame kad Jack LaLanne i ona glupaca reklamiraju Power Juicer? 10 minuta je pravila budalu od sebe i pravila se da ne zna o cemu je ovde rec. Gluplju nisam video (i zenu i reklamu)...
 
Svidja mi se Coca-Cola, Noblice, ona reklama za kreditnu karticu kad covek izvadi karticu iz novcanika i svi igraju oko njega,a kad je vrati,sve normalno, i onda u restoranu izvadi karticu i ocekuje da igra konobarica la se pojavi neki debeli konobar i on mu peva :D Hm... pa sad..te tri mi padaju na pamet trenutno..
 
E to za wajfert je xtra reklama a i one reklame za osiguranje kad ide k0msija da polaze vozacki ispit pa ga ovaj polije vodom za srecu a komsija padne niz stepenice.. A glupa je ona kada deda umre pa mu sv. Petar govori dal ide u raj il pakao pa on vadi osiguranje. Dobra je fora al je glupo STO GA UNUCI GLEDAJU PREKO TELEVIZORA! E i dobre su bile one reklame za tuborg il sta vec kad zena uzme usisivac, mixer i fen pa kao pravi muziku. A glupa reklama je ona kad baca devojka stvari kroz prozor da napravi prostor za zurku, i ova nova kada mladic isprazni bazen u iste svrhe. I za jelen su glupe reklame, i za beks, a narocito owa n0vija reklama kad pise u procentima koliko prosecan covek posmatra kapljice... Najbolje su za lav i vajfert...i za osiguranje... Pomeri se s mesta!
 
nino89:
LOL ej, ona onolka reklamira tablete za mrsavljenje, koliko ih dugo reklamira mogla je smrsati, da stvarno valjaju...

top-shop je kriminalan... ima ona reklama za cosmodisc, pa kada ga reklamira ona stjuardesa... "Mozda je sada malo glupo, ali ja ga i sada imam ".. ili ona baba, "da nije cosmodisca ovo slatko ne bi danas bilo na stolu" lol tu se uvek pokidam lol ili ona ciganka kada kaze "pojure me deca, ja potrcim. Ne da sam lekove prestala da koristim l, nego sam i rakiju pocela da pijem" ROFL
samo se ti sprdaj al mom caletu kosmodisk stvarno pomogo...ovo sa koka kolom i nokiom je nezaboravno!
 

Back
Top