Najbolja drugarica mi je u patnji . . .

sONE_SR

Zainteresovan član
Poruka
345
Najbolja drugarica na svetu mi pati , nemoze da ga zaboravi vec tri meseca .

Ja sam imao otprilike slican problem , ali ja sam ipak musko pa sam sam uspeo da se izborim sa patnjom i uspeo sam je zaboraviti , samo sto sam posle toga imao jedan problem nista , ama nista me nije zanimalo godinu dana , stojao sam u mestu , ali nebitno to sam ja , a ona je ovde problem i ne zelim da joj se desi isto sto i meni i zelim jako, jako mnogo da joj pomognem .

Vec tri meseca je ona pijana svakog vikenda , a ja sam to saznao tek nocas . Nisam je video dugo do skoro i nisam znao da to traje tako dugo , mislio sam da su to normalni izlasci , poneko vikendsko napijanje i tako . Mislila je da ce joj to nekako pomoci , ali kome je to jos pomoglo ? Rekla je da prestaje sa tim , ali opet nezna sta da radi , pati i tuguje i to po drugi put !

Ne zaljubljuje se lako , nije hirovita , ali kad zavoli i kad se zaljubi gotovo je i kad misli da joj je najlepse i najbolje veza joj pukne . Taj njen se istripovao da je neko i nesto upoznao je nekog lika koji devojke menja ko carape i promenio se skroz naskroz , ja ga znam dosta dugo , ali kad sam ovo cuo nisam mogao verovati da je to on .

Molim vas glupe komentare zadrzite za sebe i bilo kakva pomoc je dobrodosla !

Unapred hvala svima na pomoci !
 
genije mogu samo da ti posavetujem da budesh uz nju i dan i notj.... zovi je telefonom.... gledaj da izlazite zajedno shto vishe..... pokazi joj da je zivot lep i da je isto tako kratak.... mozda ako imash nekog slobonog ortaka a da je pritom normalan i da je dobar u dushi mozesh da ih spojish....... veruj mi da znam kako joj je...... pazi ovamo...... jedna moja jako dobra prijateljica je imala slichan problem i upoznao sam je sa mojim bratom... i znash shta..... sad su njih dvoje u braku skoro 3 godine i imaju predivnu tjerkicu od skoro 2 godine... ljubav cveta.... i shta mislish ko me stalno zove i trazi me.... pa naravno ta moja drugarica, aka. snajka..... usretjio sam je jednom..... i sad ona zeli da mene usretji........ ako me kapirash shta ti pricham onda tjesh znati shta da radish ' ombre..... ali jedno je najbitnije..... BUDI UZ NJU SHTO CHESHTJE...... NEDAJ JOJ DA POTONE....
 
Pa, mi ti ovde dodjemo nesto ko seski mudraci- jasno sad? I, pazi, mnogo mi slatko sto zatekoh banetagada na romantici :)...
tema- budi uz nju i trudi sa da objasnis da vreme sve leci...i da on vise nije onaj covek kog je zavolela, jer se promenio u nesto drugo, sto ona ne moze da voli...sem ako ne skonta da se zayebo...sto se retko desava...
 
ona hotje da mi vrati pa me provodadzishe gde stigne...... pocheo sam da se sklanjam.... kad odem ko burazera i kod snajke moram da se pravim da nisam nizashta kad se spominju izlasci...... samo ih odvezem..... pustim ih da se napiju pa ih vratim kutji... dok oni piju ja maltretiram bilijar ili pikado i deleujem nezainteresovan..... mozda ona nema neku za mene ...... ko to zna....hehehehe..... a mozda mi i nadje neku.....
 
DayLight:
genije mogu samo da ti posavetujem da budesh uz nju i dan i notj.... zovi je telefonom.... gledaj da izlazite zajedno shto vishe..... pokazi joj da je zivot lep i da je isto tako kratak....... BUDI UZ NJU SHTO CHESHTJE...... NEDAJ JOJ DA POTONE....

Vec sam poceo !

DayLight:
mozda ako imash nekog slobonog ortaka a da je pritom normalan i da je dobar u dushi mozesh da ih spojish....

Nazalost nemam !
 
Cupavka:
Pa, mi ti ovde dodjemo nesto ko seski mudraci- jasno sad? I, pazi, mnogo mi slatko sto zatekoh banetagada na romantici :)...
tema- budi uz nju i trudi sa da objasnis da vreme sve leci...i da on vise nije onaj covek kog je zavolela, jer se promenio u nesto drugo, sto ona ne moze da voli...sem ako ne skonta da se zayebo...sto se retko desava...


Hvala , bas sam o tome i razmisljao .
 
sONE_SR:
Najbolja drugarica na svetu mi pati , nemoze da ga zaboravi vec tri meseca .

Ja sam imao otprilike slican problem , ali ja sam ipak musko pa sam sam uspeo da se izborim sa patnjom i uspeo sam je zaboraviti , samo sto sam posle toga imao jedan problem nista , ama nista me nije zanimalo godinu dana , stojao sam u mestu , ali nebitno to sam ja , a ona je ovde problem i ne zelim da joj se desi isto sto i meni i zelim jako, jako mnogo da joj pomognem .

Vec tri meseca je ona pijana svakog vikenda , a ja sam to saznao tek nocas . Nisam je video dugo do skoro i nisam znao da to traje tako dugo , mislio sam da su to normalni izlasci , poneko vikendsko napijanje i tako . Mislila je da ce joj to nekako pomoci , ali kome je to jos pomoglo ? Rekla je da prestaje sa tim , ali opet nezna sta da radi , pati i tuguje i to po drugi put !

Ne zaljubljuje se lako , nije hirovita , ali kad zavoli i kad se zaljubi gotovo je i kad misli da joj je najlepse i najbolje veza joj pukne . Taj njen se istripovao da je neko i nesto upoznao je nekog lika koji devojke menja ko carape i promenio se skroz naskroz , ja ga znam dosta dugo , ali kad sam ovo cuo nisam mogao verovati da je to on .

Molim vas glupe komentare zadrzite za sebe i bilo kakva pomoc je dobrodosla !

Unapred hvala svima na pomoci !

Ok.....slozicu se sa DayLight ili kako god koji je odgovorio prvi na tvoju temu.Ono sto jeste istina je da joj treba vremena ali mislim da treba nekako da joj objasnis,da pokusa da shvati da alkohol nije resenje.Ne treba da je kontrolises bukvalno ali sto rece ovaj da probas sto vise da izlazis sa njom da joj pomognes.To je stvarno zeznuto kad se jako zatreskas,pa ne mos da prebolis...ma znas i sam.....
 
jooj ljudi ne prichajte nista... moja drugarica pati ne zna sta ce od muke, svaki dan mi qka kako tje sta tje... ne zna sta tje pre... pati treba joj nekih 100e pod hitno da plati kiriju za stan... jbg.... ja ne znam sta sad da radim.... ne mogu vise da je gledam i slusham kako se pati jadna... skuplja za hleb iz dana u dan... jedva prezivljava... jedva sastavlja kraj s krajem.... :(
 
ajme, jadna zena, shta ches?...to je ona jelda, pa znam ti nju i ja...shto pricas da je jadna chula sam ja da je opet upala u loshe drushtvo, da joj zato trebaju pare, a ne za kiriju...shto pricas gluposti... :shock:
a ona moja drugarica?kad su je golu nashli jadnu na cesti?pijanu?tad si joj okrenuo ledja jel?
a sad ovoj trazhish pare?kako te nije stid? :confused: :confused: :confused:
 
lady from hell:
ajme, jadna zena, shta ches?...to je ona jelda, pa znam ti nju i ja...shto pricas da je jadna chula sam ja da je opet upala u loshe drushtvo, da joj zato trebaju pare, a ne za kiriju...shto pricas gluposti... :shock:
a ona moja drugarica?kad su je golu nashli jadnu na cesti?pijanu?tad si joj okrenuo ledja jel?
a sad ovoj trazhish pare?kako te nije stid? :confused: :confused: :confused:

Jelena jesi to ti ?? Daj nemoj da prichash gluposti bre.... ona je bila uvek u tom drustvu i ok su... a i kad su je nashli tamo na cesti nisam joj ja okretao ledja uopshte.... to je bio onaj glupi Nikola... ako joj neko tad pomogao to sam bio ja... i tako da nemoj molim te da prichash gluposti....
 
jesi ti normalna zhenska glavo ??? sta ti lupash gluposti.... ?? ti si ochigledno mene i Nikolu pomeshala..... garantujem... da ti nisi mozhda ljubomorna shto sto hocu najdrugarici da pomognem kako kod... ?? po ovome sto si napisala ja bih zakljuchi da si ti ljubomorna... i nemoj da okretjesh stvari kako tebi odgovaraju, nego reci kako jesu .... !! jooj kud sam ti uopste govorio za ovaj forum...
 
ma shto si ti meni govorio za ovaj forum, majketi?i ko sve okreche u svoju korist?jesi potroshio ju pred mojim ochima?jesi, a znao si tada da ja patim za tobom, a sandra mi bila najdgrugarica...i onda si ju onako na cesti ostavio, silovao ju, pijanu...prichala mi ona kasnije...ja ljubomorna?sada?ne, preshla sam preko svega...a ti misli shta ocesh...bmk bwe...
 

Back
Top