Supermarketi u Uzicu?

milicaanchy

Veoma poznat
Poruka
14.861
Pa kao shto vidite,trenutno ne postoji nijedan...Kako je Gradina zatvorila sve markete sad se drzimo samo manjih radnji,sa daleko manjim izborom...
Ali pricha se po gradu da se gradi Maxi na Alexicja mostu...je li neko chuo shta o tome?
 
Da istina je gradi se Maxi Diskont. Posto ucim gradjevinsku skolu ovaj tamo sam na praksi da tako kazem i ono stvarno se gradi taj diskont i bice veoma dobro. Sam ceo prostor je izdizajniran tako dobro da ono covek neveruje. Mada ssa druge strane boje se ako se bas na uglu aleksica mosta otvori diskont svi ce u krugu njega da se zatvore. Ali videcemo. Da da napomenem da ce na spratu objekta u kome se bude nalazio diskont nalaziti i TEHNOMARKET tako da ce i to biti odlicno. Eto toliko... pitaj nesto ako te interesuje tu smo da diskutujemo... Pozdrav...
 
Ima u podrumu robne kuce Beograd market Sretena Gudurica. Nije megamarket ali je to jedina samoposluga u centru grada i mislim da je to sramota. A to za MAXI sam cuo i bice super kad se otvori. Znas li kada ce biti gotovi radovi?
 
Kako vam se chini?
Ja se secjam kad je bio dan otvaranja,bio je nenormalan red ljudi,samo shto se nisu poklali da udju.Meni iskreno i nije neshto.Nije loshe opremljen,s vremena na vreme solidna snizhenja,ali bash mi neshto deluje nedovrsheno.
 

Back
Top