Same sebi na prvom mestu...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 36

Tema: Same sebi na prvom mestu...

Smile Same sebi na prvom mestu...

Zasto ne bi postojao jedan mali kutak, gde cemo se posvetiti sebi...Posavetovati jedna drugu...ispricati se...onako, ko uz kaficu
    Ima li zainteresovanih za qckanje...ili da trazim drustvo na drugom mestu

pajamaca
    Guest

Podrazumevano Re: Same sebi na prvom mestu...

svrati na gerijatriju..to je to mesto

Wink Re: Same sebi na prvom mestu...

Jesam...ali to se pretvorilo u qckanje cestitki i pozdrava...

Aktivan član carolina 212 (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Pa ti onda kuckas o necemu drugom
    Ja mislila da je ovo tema gde cemo da pisemo kako najvise volimo sebe pa onda dolaze svi drugi na red, o egoizmu, egocentrizmu i ostalim ego stvarima:-(
    Poslednji put ažurirao/la carolina 212 : 06.01.2007. u 14:54

Ako zelis da qckas o tome...samo napred...ne verujem da ce ti bas svi zameriti
    Tama je same sebi na prvom mestu jer tako bi trebalo da bude...valjda...
    ja prva ne postujem to pravilo... :?
    Ok, jel treba ja prva da otvorim dusu...evo sta mene trenutno muci:
    U vezi sam dve i po godine, od toga godinu i po dana zivimo zajedno...zapravo "nezvanicno" smo vereni...
    Mislim da je nebulozno da pisem koliko ga volim i koliko mi je stalo do njega...i znam da on oseca isto...
    Problem je sto se u poslednje vreme extremno(ne mislim na ono u svakoj vezi postoje carke, bla, bla, bla) svadjamo... Dobra stvar je sto se uvek i pomirimo, i to u narednih par sati...ali cela ova situacija mi jako ide na zivce...a cini mi se da svadje upravo ja pocinjem...ranije nisam imala duge veze...i nemam pojma da li je ovo samo neki krizni period...volela bih da cujem drugo misljenje...ako nije problem

divlja
    Guest

Ama ja negujem kult svadje , meni to dodje ko normalna stvar, ako duzi period nema svadje, ja je sama isprovociram samo da bih se svadjala, iz cistog uzitka.

Aktivan član zorab (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2003.
    Reputaciona moć
    65

Pojasni ti to nama.
    Svadjate se, dobro, ali oko cega?
    Sustinske stvari? Npr, hteo bi da ne studiras/radis nego da heklas i kuvas za njega? Ne zeli decu, vodi te na skijanje a ti volis decicu i ne kapiras sta ljudi traze na nekim daskama pricvrscenim za noge?
    Ili se svadjate oko beznacajjnih stvari? Ko ce da opere casu, ko ne spusta dasku na solju, cija mama bolje pravi sarmu?
    Ako je ovo prvo, mozda posle tog zajednickog zivljenje dolazite u fazu da se uskladjujete , da tako kazem, - sustinski. Znaci, da vam se ljubav sprema da bude zrelija, da se proziveli medjusobnu fascinaciju, ono kad je on princ za tebe, a ti princeza na kub za njega. Sada pocinjete da se gledate realnije, svesni sopstvenih i tudjih mana ali i vrlina, i malo se svadjom (moze i neki drugi nacin) pripremate na neminovne korekcije i buduce kompromise.
    A ako se svadjate zbog sitnica, to mi se javlja kao jos neosvesceno saznanje da ste poceli uzajamno da se gusite pomalo zagubljeni u pitanju sta dalje, da li to (zabavljanje, verenistvo) prava stvar, da li sebe gubis u tom odnosu (stoga naslov teme?)...
    Posto se volite, a i brzo pomirite, verovatno treba sebi samo dozvoliti da se jos malo sazri. Ne mislim nista uvredljivo, i osobe od 50 godina sazrevaju do nekih odluka, osluskuju svoja osecanja, koriguju zahteve, ocekivanja...

pa kako da ti objasnim...krene oko sitnice...ja puknem oko sitnice...recimo...juce...polomim se da operem ves na ruke, jer je crkla ves masina, dok on kucka na ovom istom forumu i tek posle sat vremana, kad ga opomenem, se seti da je trebao da oljusti krompir, da bih spremila klopu za drustvo koje dolazi...i kada ja, naravno, puknem, jer takva sam, sto na umu to na drumu...on mi kaze pa sto mi nisi rekla da ti pomognem.......i ja naravno skrenem! i tu krene svadja oko onih ne sitnih tema...
    Posle 15min on me grli, ljubi, preklinje da se smirim...ja se naravno sva rastopim i rasplacem zbog reci koje sam u afedtu rekla...i tako...onda sledi pomirenje(samo da napomenem, na to se ne zalim...dodje mi da se svadjam samo zbog toga )
    i tako u krug

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1936

Jesi li ti opicena_zvukom?!
    Jbt, pa da l' mislis da se necete posvadjati kad vidi da si dosla na ovaj isti forum da pises o tome kako si nezadovoljna vasim zivotom?
    Super si... a sto to ne das u novine?

Ja nemam sta da krijem...pitam za savet...problema smo svesni oboje...i ako neko ima nesto pametno da kaze nece da skodi...a ti posto nemas...savi svoju jezicinu u rolnu i kao svaki muskarac...napusti zenski kutak...Hvala

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1936

Citat Original postavio opcinjena_zvukom
    Ja nemam sta da krijem...pitam za savet...problema smo svesni oboje...i ako neko ima nesto pametno da kaze nece da skodi...a ti posto nemas...savi svoju jezicinu u rolnu i kao svaki muskarac...napusti zenski kutak...Hvala
    Dobro.

jos jednom se zahvaljujem

Učlanjen
    01.12.2003.
    Reputaciona moć
    65

To su neke svakodnevne situacije, nesto sto smo svi preziveli
    Taman da krenes ( ili krenem ) pricu o uzajamnom postovanju, uvazavanju, uzajamnosti ( dakle, "sustinska stvar"!) a on prosto zaboravio zadubljen u internet ili vec tamo nesto. Ni na kraj pameti mu nije da te omalovazi, povredi, ne pomogne...
    Juliane, zasto si tako strog? Mozda bi bolje bilo da je zvuk napisala "moja drugarica ima problem..."? Devojka jednostavno hoce da zna da li je to uobicajeno, normalno, cesto...
    Mislim, kod zvuka je prosto benigno, sta sve neke pisu o muzevima, majkama i svekrvama, bivsim momcima, osobama sa kojima rade (valjda su okruzene nepismenima?)!

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1936

Nema na cemu.
    Stani, je l' trebalo da odgovaram, ili je ovo bila navlakusa da vidis da l' cu se vratiti posto si me oterala?

Učlanjen
    01.12.2003.
    Reputaciona moć
    65

sad sam kao oni u tramvaju sto vam citaju novine preko ramena... mesam se u dijalog... ali, hocu da kaaaazem!
    Juliane, ostani!
    Zvuku, Julijan je stvarno dobar i nezlobiv..samo se ponekad pravi satarasan (rece drveni advokat, pokloni se, i ode...)

Veoma poznat
    Učlanjen
    12.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Hehhe..slatko a i nije.....pokusaj nekako, da mu nagovestis, da ti uradi nesto tad kad ga zamolis i nece bit zvocanja i nerviranja...sretna ti sretan on...
    Reci mu jasno, da ti to zaista smeta...pitaj ga kako bi njemu bilo, da i ti kazes evo sad cu, kad on izjavi, da je gladan i da spremis nesto...ili operes...

To su ti muskarci...kad ti usisavas, on samo digne noge...kad kuvas, on se samo primakne, da jede...

I kakve veze ima sto je postavila temu, bas na kutku koji on posecuje..nek se zamisli malo...valjda zeli, da usreci svoju devojku a i ona njega...nije to nikakva blamaza...

Primećen član lyriza (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

pa kako da ti objasnim...krene oko sitnice...ja puknem oko sitnice...recimo...juce...polomim se da operem ves na ruke, jer je crkla ves masina, dok on kucka na ovom istom forumu i tek posle sat vremana, kad ga opomenem, se seti da je trebao da oljusti krompir, da bih spremila klopu za drustvo koje dolazi...i kada ja, naravno, puknem, jer takva sam, sto na umu to na drumu...on mi kaze pa sto mi nisi rekla da ti pomognem.......i ja naravno skrenem! i tu krene svadja oko onih ne sitnih tema...
    Posle 15min on me grli, ljubi, preklinje da se smirim...ja se naravno sva rastopim i rasplacem zbog reci koje sam u afedtu rekla...i tako...onda sledi pomirenje(samo da napomenem, na to se ne zalim...dodje mi da se svadjam samo zbog toga )
    i tako u krug
    slusaj, muskarci nemaju osecaj kao mi zene. oni su prakticni, i greska je, da ocekujes od njega da "primeti", da si se ti polomila oko pranja, i da ti treba pomoc. jednostavno moras da mu kazes, da trazis, da ga zamolis, da uradi nesto i da ti pomogne...
    i znam da to nekada zna da iznervira, ali to je tako. te neke razlike samo treba prihvatiti, i tada sve postaje lakse...
    pozdrav

xa xa nadam se da si u pravu...inace ce da nastrada

nego sta sam sad ja...jedina sa problemima...
    Ajde, ajde...ja sam pocela, probila led, a vi.........

...krajnje zanimljivo...

Poznat mammy (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

ja imala isti problem.
    i isto se tako svadjalu (u stvari nismo se svadjali nego sam ja bila naqurcena a on pokusavao da sazna sta mi je)
    i na kraju se dogovorili da u pomoc ukljucimo - tefter
    tako ja zapisem sve sto treba da se uradi
    a on da kaze na vrijeme sta ce uraditi
    i no - stress
    sve se rijesi
    i sretno i zadovoljno docekamo goste (ili sta smo vec cekali )
    Therapy has taught me that nothing is my fault

Domaćin LePiaf (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    101

U vezi sam dve i po godine, od toga godinu i po dana zivimo zajedno...zapravo "nezvanicno" smo vereni...
    Mislim da je nebulozno da pisem koliko ga volim i koliko mi je stalo do njega...i znam da on oseca isto...
    Problem je sto se u poslednje vreme extremno(ne mislim na ono u svakoj vezi postoje carke, bla, bla, bla) svadjamo... Dobra stvar je sto se uvek i pomirimo, i to u narednih par sati...ali cela ova situacija mi jako ide na zivce...a cini mi se da svadje upravo ja pocinjem...ranije nisam imala duge veze...i nemam pojma da li je ovo samo neki krizni period...volela bih da cujem drugo misljenje...ako nije problem
    Tu negde sam te izgubio. Mozesh opet, ali skraceno?

Učlanjen
    26.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Citat Original postavio zorab
    sad sam kao oni u tramvaju sto vam citaju novine preko ramena... mesam se u dijalog... ali, hocu da kaaaazem!
    Juliane, ostani!
    Zvuku, Julijan je stvarno dobar i nezlobiv..samo se ponekad pravi satarasan (rece drveni advokat, pokloni se, i ode...)
    ma sta ce ti Julian? bas je grooozan!
    Juliane, ne trebas nam...

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1936

Ne, ne zovite me... nikad vam vise necu doci

Učlanjen
    26.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

znas sta Juliane, meni uopste nije jasno sto te zene vole?

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1936

Zato sto sam poslusan?

Slične teme

1. Šta je na prvom mestu????
    Autor drbob u forumu Politika
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 18.02.2009., 07:02
  2. Sex na prvom sastanku DA ili NE?
    Autor lara love u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 30.03.2007., 23:29
  3. Sex na prvom mestu...
    Autor IX u forumu Ljubav i seks