Predrasude: Barbara Streisand odbila nastup u Hrvatskoj zbog ubijanja Židova (`ајде!?

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
Barbarini agenti kazali su da gospođa Streisand sve rjeđe javno nastupa. Usto, kazali su da u ovome slučaju to ne želi učiniti jer se boji leta preko oceana, ali i zato što je Hrvatska na popisu europskih zemalja u kojima su ubijani Židovi.




BJELOVAR - U Bjelovaru je prošlog petka, pod medijskim pokroviteljstvom Večernjeg lista, održan božićni gala koncert "Božićna priča" u kojemu je uživalo više od 2000 ljudi. Organizirali su ga bjelovarski Jazz klub te TZ.

No, Bjelovarom se uskoro proširila priča da je trebala nastupiti i Barbra Streisand, američka filmska zvijezda i pjevačica židovskog podrijetla, no da je nastup odbila uz obrazloženje da ne želi pjevati u zemlji u kojoj su za II. svjetskog rata ubijani Židovi. Navodno je to organizatorima poručila preko svojih agenata. Potvrdio je to i Tihomir Vondra, predsjednik bjelovarskog Jazz kluba.

Kako bi za ovogodišnji gala koncert osigurali što više velikih imena, organizatori su s agentima B. Streisand uspostavili kontakt već sredinom siječnja, no nakon 15-ak dana dobili su odgovor da gospođa Streisand sve rjeđe javno nastupa. Usto, kazali su da u ovome slučaju to ne želi učiniti jer se boji leta preko oceana, ali i zato što je Hrvatska na popisu europskih zemalja u kojima su ubijani Židovi.

Dolazak B. Streisand, njezina orkestra i ekipe, ističe K. Vondra, organizatore bi stajao vrtoglavih 1,8 milijuna dolara. Tihomir Vondra kaže da je dolazak B. Streisand dogovarao s nekoliko agencija te je tada doznao da američka zvijezda sve rjeđe nastupa bojeći se panično da bi je netko iz publike mogao ubiti.

Kada je pak riječ o odbijenici koju je primio, Vondra za Večernji list kaže da je to, kako mu se čini, standardna formula i klišej kojim njezini agenti odbijaju sve pozive za gostovanja.

Na božićnom je koncertu pjevala Amerikanka Maya Azucena, a organizatori su, neuspješno, pregovarali i s Glorijom Gaynor, koja je za nastup tražila oko 65.000 dolara.

28.12.2006.
Pincom.info

http://www.pincom.info/glazba/opsirnije.asp?ID=44244
 
tokyo:
Bitno da neki ljudi se bave trivijalnim i trač partijama!
Pa taman i ovo bila istina
trivijalno je
i potpuno nevažno
za Hrvatsku politiku, a za vašu još manje...
al dobro postavljač teme me je htio obradovati
al nije mu baš pošlo za rukom 8-) 8-)

Подржали су вас Ватикан и слични њима у стварању геноцидне творевине хрватске. Али неће вечито бити окупиране Српске земље. До године у Книну.
 
evo prije sat i po sam se vratio iz Mađarske
otišao na kavu sa dve prijatelja
i baš kad smo prolazili granicu gdje smo se sve zajedno zadržali 2 minute
razmišljam kako je vama
sad zamisli da sam morao u Zagreb po vizu
samo da popijem kavu i prošećem Nagykanizsom
nebi ni išao
a ako vam radikali pobjede
nebih se čudio da ćete vizu trebat i za Hrvatsku
 
tokyo:
evo prije sat i po sam se vratio iz Mađarske
otišao na kavu sa dve prijatelja
i baš kad smo prolazili granicu gdje smo se sve zajedno zadržali 2 minute
razmišljam kako je vama
sad zamisli da sam morao u Zagreb po vizu
samo da popijem kavu i prošećem Nagykanizsom
nebi ni išao
a ako vam radikali pobjede
nebih se čudio da ćete vizu trebat i za Hrvatsku

Католици су за клање и насилно покатоличавање, то су и признали на суду у Калифорнији прошле године. Ниједног правог Србина није брига за визе. Права Српска душа никад није на продају.
 
Љуба:
Католици су за клање и насилно покатоличавање, то су и признали на суду у Калифорнији прошле године. Ниједног правог Србина није брига за визе. Права Српска душа никад није на продају.
Neka te "prave" srpske duše ni neidu van Srbije
bolje im je tamo gdje jesu :lol: :lol:

ej čovječe
ja pričao da sam sa prijateljima danas popio kavu u Nagykanizsi (Mađarska) i nisam trebao ići po vizu u Zagreb
jer smo išli tamo popili i vratili se nazad
i na granici se sjetio vas
vi takve avanture si nemožete tako olako priuštiti
jer vi nemožete mrdnut iz pašaluka bez vize
 
BELGRADE -- AP news agency sees Serbia as an economic “tiger” in the Balkans.

The current pace of Serbian economic growth is the fastest in the region at 6% per annum. The World Bank and the International Monetary Fund welcome the progress.

Minister of International Economic Relations Milan Parivodić says his ministry has attained 95% of their goals so far, adding that the ultimate goal is to make Serbia a champion in reforms - a Balkan tiger. Parivodić said that the greatest achievements were in the field of economic and legal reforms. “We have received 4 billion euros of direct foreign investments, and expect another 2.5 billion this year. When 80% of the Serbian economy is in private possession of an entrepreneurial network, not monpolised by two or three people, we will be able to say that it is competitive and deserves the attribute of tiger. This is achievable in the next seven to ten years”, said Parivodić.

Мени се чини да ће вама требати радна виза за Србију...
 
Alekasandar2:
BELGRADE -- AP news agency sees Serbia as an economic “tiger” in the Balkans.

The current pace of Serbian economic growth is the fastest in the region at 6% per annum. The World Bank and the International Monetary Fund welcome the progress.

Minister of International Economic Relations Milan Parivodić says his ministry has attained 95% of their goals so far, adding that the ultimate goal is to make Serbia a champion in reforms - a Balkan tiger. Parivodić said that the greatest achievements were in the field of economic and legal reforms. “We have received 4 billion euros of direct foreign investments, and expect another 2.5 billion this year. When 80% of the Serbian economy is in private possession of an entrepreneurial network, not monpolised by two or three people, we will be able to say that it is competitive and deserves the attribute of tiger. This is achievable in the next seven to ten years”, said Parivodić.

Мени се чини да ће вама требати радна виза за Србију...

:lol: :lol: :lol:
bio u Beogradu ljetos i vido sam kakav ste tigar
:lol: :lol: :lol:
 
Alekasandar2:
BELGRADE -- AP news agency sees Serbia as an economic “tiger” in the Balkans.

The current pace of Serbian economic growth is the fastest in the region at 6% per annum. The World Bank and the International Monetary Fund welcome the progress.

Minister of International Economic Relations Milan Parivodić says his ministry has attained 95% of their goals so far, adding that the ultimate goal is to make Serbia a champion in reforms - a Balkan tiger. Parivodić said that the greatest achievements were in the field of economic and legal reforms. “We have received 4 billion euros of direct foreign investments, and expect another 2.5 billion this year. When 80% of the Serbian economy is in private possession of an entrepreneurial network, not monpolised by two or three people, we will be able to say that it is competitive and deserves the attribute of tiger. This is achievable in the next seven to ten years”, said Parivodić.

Мени се чини да ће вама требати радна виза за Србију...


a evo i cijele vijesti:

Srbija - ekonomski "tigar na Balkanu"?
Srbija trenutno bilježi gospodarski rast od 6% godišnje, što je najbrži rast u jugoistočnom dijelu Europe prema ocjenama Associated Pressa. Ministar ekonomskih poslova s inozemstvom Milan Parivodić naglašava da je Srbija ispunila 95% svojih ciljeva, najviše na području pravosuđa i ekonomije, te dodao da je glavni cilj da zemlja u reformama postane ekonomski “tigar na Balkanu”. Strani stručnjaci ipak naglašavaju kako bi Srbija trebala više ulagati u svoje proizvodne kapacitete i poslove s tržišnim potencijalom, upozoravajući također da je zemlja prošle godine imala dva puta veći uvoz od izvoza, te da je još uvijek zemlja s visokom stopom korupcije i političke nestabilnosti.
 
Није да ми није драго што је Барбарин одговор управо такав.
Али, на памет ми паде, да ли се она икад запитала шта ради њена земља и зашто пева онима који убијају Ирачане ? Јесу ли Јевреји важнији или једино важни ?
 
Lacibg:
Није да ми није драго што је Барбарин одговор управо такав.
Али, на памет ми паде, да ли се она икад запитала шта ради њена земља и зашто пева онима који убијају Ирачане ? Јесу ли Јевреји важнији или једино важни ?

Барбара је екстремно анти-бушовски расположена и против је рата у Ираку.
 
tokyo:
Neka te "prave" srpske duše ni neidu van Srbije
bolje im je tamo gdje jesu :lol: :lol:

ej čovječe
ja pričao da sam sa prijateljima danas popio kavu u Nagykanizsi (Mađarska) i nisam trebao ići po vizu u Zagreb
jer smo išli tamo popili i vratili se nazad
i na granici se sjetio vas
vi takve avanture si nemožete tako olako priuštiti
jer vi nemožete mrdnut iz pašaluka bez vize
Prvo nepismeni Hrvatu-"NEMOŽETE" se piše odvojeno,mislim na NE.....ISTA NAM JE GRAMATIKA I U hrvatskoj i u SRBIJI! inače brate licemerni, KUBA JE BEŠE,KOLIKO JA ZNAM,JEDNA LEPA EGZOTIČNA ZEMLJA KOJA NAMA NE TRAŽI VIZU A VAMA TRAŽI.... :lol: :lol: :lol: :lol: tako da nas Srbe ne interesuje Mađarska,koju smo videli mali milion puta...ništa posebno....za vas Hrvate,izgleda da je Mađarska luksuz...al dobro sve ide sa standardom! :lol: :lol:
 

Back
Top