Razlika u godinama

100 ljudi 100 cudi, svakako mislim da muskarac koji u poznim godinama juri klinke, leci komplekse iz mladosti, jer znate kako se kaze....... sve u svoje vreme

mogu da garantujem da onaj ko je sad u poznim godinama, a u mladosti se proziveo i izziveo, nema afiniteta prema klinkama, vec trazi zrele i ozbiljne zene , trazi sebi ravnopravno!

cmok pozzz
 
BanovanKorisnik:
pa meni bi moja sestra bila premlada za sx i sa 50...
jel' to znači da ne treba da muvam ništa što nije bar pola veka preživelo?

E, znas ti veoma dobro sta sam mislila..;)

Ako znas da ti sestra ima seks. zivot sa pedeset godina neces da joj juris partnera da ga obesis za muda, a ako ti sestra ima trinaest a on trideset, onda valjda hoces?
 
Ma gluposti moje sestra ili bilo ko drugi sam o sebi brine ako je punoletan.

Sto kaze Jojya narano da cu urgirati u slucaju vecih nepravilnosti...

Bas zato sto tandarim tudju sestru/mamu/cerku ne ocekujem da moje niko ne dira...
 
BanovanKorisnik:
srećom nemam sestru...

:shock: A sto to....pa nista lepse od toga. A sto bi tvoja seka (ta izmisljena) bila netaknuta i u 50!!!??? Ne razumem....kao da je zastitis a ti bi tudje da "skidas mrak" ijao kakva nepravda vlada ovim svetom. Ima li i jedno musko koje zaista voooli zene!?? (nista licno naravno :p )
 
Ma ja vas uopste ne mogu da shvatim ^^. mnoogo ste izbirljivi... i neki od vas, oprostite na izrazu, mnoogo seru" te fore "ja licno ne kresem ribe ispod 30 ...." MA covece nekih 80 % mushkaraca (necu reci od koliko godina jer danas "tandare" i pre nego sto saznaju da imaju kitu) do 35 godina samo trazi gde ce i sta ce da opali. Aj malo iskreniji da budemo ... :]
 
ja sam 90. god i nisam nikad bila ni sa kim starijim od 87.moja drugarica 92god je sa deckom 81...spavali su i to je njoj bio prvi put.nije mi jasno sta je ona videla u matorcu i to sam je pitala a ona mi je rekla da ja to ne razumem,da on nju obasipa paznjom i da godine nisu bitne......katastrofa
 
janne:
ja sam 90. god i nisam nikad bila ni sa kim starijim od 87.moja drugarica 92god je sa deckom 81...spavali su i to je njoj bio prvi put.nije mi jasno sta je ona videla u matorcu i to sam je pitala a ona mi je rekla da ja to ne razumem,da on nju obasipa paznjom i da godine nisu bitne......katastrofa
pa godine i nisu bitne,al kad si stariji.
ovako je on sa devojcicom.ej 14 godina,a on konjina 25-6 :neutral: nije mi jasno jel su takvi tipovi nesposobni da nadju nesto makar malo starije,pa startuju klinke ili u cemu je stvar :?
u tim godinama,ova razlika je prevelika...mislim,kakve oni slicnosti i zajednicka interesovanja oni mogu uopste da imaju...covek i devojcica :? osim seska naravno :?
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
I mene nerviraju te 14-godisnjakinje koje izlaze kasno u klubove i oblace se kao fufice,i koji roditelj to dopusta cerkama.
Ja bih je pustila na tako nesto posle 16-te,ali bih se trudila ipak da je obrazujem pre toga. Ako vec hoce da skida mrak,njena stvar...ja je hocu zdravu i citavu.
 
janne:
ja sam 90. god i nisam nikad bila ni sa kim starijim od 87.moja drugarica 92god je sa deckom 81...spavali su i to je njoj bio prvi put.nije mi jasno sta je ona videla u matorcu i to sam je pitala a ona mi je rekla da ja to ne razumem,da on nju obasipa paznjom i da godine nisu bitne......katastrofa
......pa kako onda oca zoveš ....deda ili pradeda.... :lol: :lol: :lol:
 
janne:
ja sam 90. god i nisam nikad bila ni sa kim starijim od 87.moja drugarica 92god je sa deckom 81...spavali su i to je njoj bio prvi put.nije mi jasno sta je ona videla u matorcu i to sam je pitala a ona mi je rekla da ja to ne razumem,da on nju obasipa paznjom i da godine nisu bitne......katastrofa
Ne...gadno je sto je on iskoristio nju.Jer su devojcice tog uzrasta prilicno krhke i josh nerazvijene licnosti,podlozne manipulaciji.A stariji to vrlo dobro znaju.
Pretpostavljam..verovatno...da decaci vaseg godista njoj uskracuju paznju...i ona to mora negde da nadoknadi.
Svi teze da budu voljeni,a neki se zapletu u pogresne puteve trazeci ljubav ili samopotvrdu u drustvu...
I eto igranke bez prestanka...
 
zelenooka85:
Ne...gadno je sto je on iskoristio nju.Jer su devojcice tog uzrasta prilicno krhke i josh nerazvijene licnosti,podlozne manipulaciji.A stariji to vrlo dobro znaju.
Pretpostavljam..verovatno...da decaci vaseg godista njoj uskracuju paznju...i ona to mora negde da nadoknadi.
Svi teze da budu voljeni,a neki se zapletu u pogresne puteve trazeci ljubav ili samopotvrdu u drustvu...
I eto igranke bez prestanka...
....OK u pravu si... 8-)
...ali ne volem kada me neko posmatra kao polovno auto.... :roll:
 

Back
Top