kako objasniti imbecilu da gnjechi ceo forum?

livija

Veoma poznat
Poruka
12.265
ali ne po njega nego po moj computer. razlog zna se, nekome, citaj: acibg82 imbecilu je trebalo neshto da moze da drka, devojka ga izgleda ne zadovoljava.... comp mi radi jedva, ne mogu chak ni da kopiram stvari da sachuvam podatke..... verovatno cju da izgubim kompletnu poshtu.... i svaki put kad popravim comp on se opet konektuje i opet navuche viruse.....
 
ma dosadno mi je ljudi.... ko koala sam..... ceo dan spavam.... i onda se nekako sastavim na trenutke i vidim velike misli ovde..... presipanje prosipanje....
zaboravila sam na ovu temu... chak.... iznenadila sam se kad sam je videla....
a petak je..... nedostaje mi vazduh.....
nego tune stavi me, molim te, na ignore.... mozhda ti se samopuzdanje rascveta sledecji put kad pochnesh da drzhish predavanje o stvarima o kojima nemash pojma.... samo pazi i na ostale..... ima nas raznih idiota ovde.... mozhda da nas kao najpametniji stavish sve na ignore?
pa da... imam problem.... ljubomorna sam jako... vidish i aca i tun i tako josh neki.... necju ih imenovati.... al ima ih ovde kolko ti iska... lenji.... nezahvalni.... samoorijentisani.... a dishu..... i zhive.... i onda meni bude krivo.... shto su oni bolji od mene?
e nemo' se ljutite..... ne zhelim ja vama nishta loshe..... samo se ja osecjam ugrozheno......
to je ona tipichna nezrela ljubomora... hocju i ja da imam neshto..... shto svi drugi imaju, a preko pola njih to ne koristi..... i niko ne ceni.....
a ja i dalje nemam..... i zhivim u praznini..... i postaje tako dosadno.....
 
hm... praznina..... idioti.....koala....spavanje...bambus......ugrozena vrsta..... hmmmm...hmmmmm.hmmmm......

@livija
pochinjem da se pitam chemu tolika negativnost u ovom tvom postu.... ima nas raznih... takodje ima i pricha praznih kako rekoshe u jednoj pesmi..... mada tebi treba da bude cilj da ih ne primetjujesh.... pametnim ljudima ne treba IGNORE.... chak shta vishe pametni ljudi imaju tu sposobnost da idiote ignorishu po default-u..... a shto se tiche tvog kompa mozesh slobodno da mi se obratish na pvt pa da ti se backup-uju podaci jer znam da moze.... skoro sam oratku sredio hard od 80 giga pred novaka... bio je sretjan kao kuchence..... nadam se da i tebi mogu pokazati lepshu stranu ove priche.....

poz
 
ne znam kako da ti kazem.... ali .... hm..... svako stvara sopstveno raspolozenje.... shto i ti ne bi to uradila.... ne trebaju ti roze.... nikad ti i nisu bile potrebne.... treba ti samo malo volje i NADA..... ne ona komshinica Nada shto zivi dva sprata nize vetj prava NADA da ti sama sve mozesh.... mutjni malo tom pametnom glavicom i reci DOSTA NETJU VISHE OVAKO DA SE IGRAM i to bi bilo to... jednostavno je samo treba da imash gar jedan gram volje da promenish sama svoj zivot.....
 
ma da.... ono ljudi umiru od raka jer imaju pogreshan stav.... jel? znam.... jako je to mishljenje moderno danas.....
necju uopshte da razglabam o tom.....
ja sad kao tebi treba da objashnjavam svoje probleme a onda ti prijateljski da me posavetujesh.... iako nemash pojma o chemu pricham....
to je najcheshcji vid komunikacije ovde.... kao svi dolazimo s nekom dilemom..... i onda se neko trudi da pomogne.... ma.... .ja bih samo da sviram jel..... a ne da mi se.... a mozhe mi se da se glupiram..... i bash me briga....
prepisali su mi codeine i steroide neke.... kao jedno da ublazhi a drugo da me odrzhi..... e a kakav je uticaj gama zraka na sablasne nevene?
besna sam.... ne secjam se da sam bila ovako besna.....
mozhda bi trebalo da se izvinim.... dok je josh vreme.... mozhda sutra promenim mishljenje..... al komshija preko puta je ubijen..... za njega nema sutra... ne dajte ni meni drugu shansu..... ne zna se zashto.... tj zna se al je precjutno... svi se toga plashimo.....
 
livija..... nemoj da imash takav stav..... bez obzira na bolest.... u koju ne zelim da ulazim ako ti ne zelish da prichash... btw mogu da ti kazem da sam i ja imao problema sa nechim shto se ne lechi vetj samo moze da se zalechi..... jedna rech...... epilepsija..... imao sam gadne napade..... ali onda sam morao da shvatim da je problem u meni i samo sam tako mogao da pomognem sebi..... da to potisnem i da krenem nekim svojim putem... evo vetj neko duze vreme nemam te napade.... nesvestice i slichno...... tako da mogu da ti preporuchim da se postavish kao ja.... da ugrabish zivot..... meni nisu davali puno vremena ali ja sam pre neki dan proslavio 26-i rodjendan..... sta da ti kazem drugo..... slichan problem.....i treba da sledish moj primer po tom pitanju...... zelim ti sve najbolje ako mi se ne javish i ako mozesh oprosti mi na mojim pogreshnim stavovima..... i oprosti mi ako sam te povredio/uvredio....
 
jooooj.... isuvishe je vecj ovo otishlo..... moram negde da ispljunem sve s vremena na vreme... a na forumu sve ostaje zabelezheno.. i neko cje to uvek vucji... .ma kako ja tu prichu izbegavala.....
al znam.... a znam i za shto shta josh.... al nije bitno.... nekad je dobro biti besan.... josh bolje kad se ispraznish.... nije ovo mesto sad.....
 

Back
Top