GTA Vice City

Znaci ovako.Najbolje je da imas nekog ortaka uz tebe i da obavezno nosite fantomke.Prevozno sredstvo je ovde kljucni faktor.Preporucujem ti pcg600 ili po mom ukusu sanchez.odmaknite nekih 1km i skinite fantomke i nastavite pesice da vas ne bi provalili.Uspesno.
___________________________
SlipKnoT 4e\/er




You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...



http://www.cs-centar.net
 
mad dog:
da li neko zna kako se pljackaju prodavnice{naravno mislim na igricu}
Da bi je opljackao treba da ukucas sledece kada stanes ipred neke prodavnice(mora da bude veca od 50 kvadrata):ADISROBERRYSUPERMARKETWELLWAMONEYFROMCASEJWEHAVEGUN .tO JE TO
________________________________
SlipKnoT 4e\/er




You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...



http://www.cs-centar.net
 
MCiGGzy:
A zna li ko kako se u prvom delu GTA3 vozi onaj mali avioncic Dodo? Udjem u njega a letim par metara na metar visine-rekord 12 sekundi:)????



Ukucaj sifru za brzinu i slabu gravitaciju i zajuri se sa kraja piste .
Dok si jos na zemlji spustaj nos aviona nadole kada dodjes na kraj piste pusti dugme za spustanje i on ce sam poleteti ti ga samo ispravi , ako imas srece moci ces da letis i vise od minuta .
 
Corey:
mad dog:
da li neko zna kako se pljackaju prodavnice{naravno mislim na igricu}
Da bi je opljackao treba da ukucas sledece kada stanes ipred neke prodavnice(mora da bude veca od 50 kvadrata):ADISROBERRYSUPERMARKETWELLWAMONEYFROMCASEJWEHAVEGUN .tO JE TO


Corey:
Znaci ovako.Najbolje je da imas nekog ortaka uz tebe i da obavezno nosite fantomke.Prevozno sredstvo je ovde kljucni faktor.Preporucujem ti pcg600 ili po mom ukusu sanchez.odmaknite nekih 1km i skinite fantomke i nastavite pesice da vas ne bi provalili.Uspesno.


какав си ти лик... :lol: :lol: :lol: имаш пиво за ове коментаре 8)
 
mad dog:
da li neko zna kako se pljackaju prodavnice{naravno mislim na igricu}

Ako misliš na Vice City a ne na San Andreas (kako su ti neki ovde odgovarali), potrebno je da uđeš u prodavnicu (u njima se ništa konkretno ne prodaje, postoji pult sa radnikom i kasom), izvučeš bilo koje oružje i stojiš neko vreme. Nakon nekog vremena, ukoliko nisi već pljačkao tu prodavnicu, čuće se ono BLING, pojaviće se pare i krenuće da te juri policija, a u statusu će ti biti dodata još jedna opljačkana prodavnica. Ja nisam uspeo sve da ih nađem, fale mi još dve, a čini mi se da je na ovaj način moguće pljačkati i prodavnice oružja i opreme.
 
Moze na jos 1 mnogo bolji nacin : kameru namesti na classic view (ili kako se vec zove..). Posle toga mish neces koristiti za pomeranje Tomija nego samo strelice ili w-a-s-d na tastaturi. Udji u prodavnicu, izaberi..npr magnum i onda desni klik drzi i Tomi ce da uperi magnum u prodavca, ali nece da puca :) Onda ce ovaj da podine ruke u vis i dace ti kintu ...ali to nije sve sto ces dobiti : sto vise para ti daje to ti se vise zvezdica dodaje pa te juri i vishe policije... etc etc..

Istim principom mozes da plasis i narod po gradu :)[/b]
 

Back
Top