Bezbedno(zdravstveno) oralno pruzanje zadovoljstva zenama?

Incognito:
Ako devojka zna sta je redovna telesna higijena, i ume da pazi na svoje zdravlje, praktikuje safe seks i sl., zasto bi uopste brinuo?

Ako ne... e onda joj je potrebna strucna pomoc, i sama je kriva ako neko odbije...
da prijatelju ali kako mozes biti siguran da je uvek praktikovala safe sex i da je bakterioloski cista iako joj je higijena savrsena na oko , miris i ukus :wink:
 
Radodajko:
Nauka kaze da se u ustima krije mnogo vise bakterija nego u pici, tako da ljudi slobodno navalite!
Evo, ja otkad traje moja "lizacka" karijera ni jednom nisam bio bolestan :D
bgrasshole.gif
[Automated by GetSmile]
 
Milojko Vasic:
Nije mi baš najjasnija želja da se pruži oralni seks devojci za koju sumnjaš da je zaražena. Ma kojom bolešću !

Mislim, to je ipak intimnost koja se ostvaruje u nekoj iole ozbiljnijoj tj. dužoj vezi. Tako da imaš vremena da upoznaš osobu.

Nećeš valjda čim je upoznaš, isto veče da zaroniš u muf ?!

( Isto važi i ako bi obrnuli polove )
:shock: znači mile prvi puta samo trpa... e mile a predigra 8)
 
Milojko Vasic:
blondi:
znači mile prvi puta samo trpa... e mile a predigra

Bio sam prilično precizan. Nije mi jasno kako si mogla pogrešno da shvatiš ?
Ne kažem da nema predigre i da prvi put samo "trpam". Ali taj oblik seksualne igre nikako nisam praktikovao sa nepoznatim devojkama, ili sa onima koje poznajem tek jedno veče.

joj ja nista ne razumem... a koji si oblik praktikovao sa nepoznatim devojkama? ipak "trpanje"?
 
Incognito:
e, milojko, milojko... mnogo vise imas sansi da se zarazis klasicnim putem nego oralnim... Ako se vec plasis zaraza...

Ma samo ti trpaj... ima i onih koje ne vole oral :roll: ;)

Eto i ti, kao i blondi. Ma ne plašim se ja zaraza, jer nisam promiskuitetan i ne praktikujem seks sa malo ili nimalo poznatom devojkom. I nemam ništa protiv bilo kog orala.

Ali ako baš dođe do seksa sa nepoznatm curom, naravno koristiš kondom ! Utoliš strast i njoj i sebi ... Ali baš zaroniti dole kod prvog kontakta, to mi malo glupo.
 
Lilu:
Milojko Vasic:
blondi:
znači mile prvi puta samo trpa... e mile a predigra

Bio sam prilično precizan. Nije mi jasno kako si mogla pogrešno da shvatiš ?
Ne kažem da nema predigre i da prvi put samo "trpam". Ali taj oblik seksualne igre nikako nisam praktikovao sa nepoznatim devojkama, ili sa onima koje poznajem tek jedno veče.

joj ja nista ne razumem... a koji si oblik praktikovao sa nepoznatim devojkama? ipak "trpanje"?
ima nas više koji ne razumemo?! :roll:
 
Lilu:
Milojko Vasic:
blondi:
e mile a predigra

Ne kažem da nema predigre i da prvi put samo "trpam".
joj ja nista ne razumem... a koji si oblik praktikovao sa nepoznatim devojkama? ipak "trpanje"?
Kažem, može bilo kakva predigra, bilo kad, bilo sa kim. Ali mi je bezveze takva predigra sa nekom koju poznajem sat - dva.
 

Back
Top