forum-zamena za život?

Anonymous:
ne mislim na one koji su tu sat vremena dnevno ali biti 10 sati na forumu svaki dan je moraš priznati čudno.da li oni šta drugo još stignu?

2 sata provedes sa devojkom
1 sat svrljas solo 8)
jedes za kompom (probaj svidece ti se)
1 sat duhovna nadgradnja
6 sati spavas
1 sat necu da ti kazem
10 sati foruma
-----------------
2 sata si free :roll:
 
Anonymous:
budući sam primetila da neki ljudi provode tu po 10 sati dnevno recite mi jer vam forum dođe ko neka zamena za život?da li još šta radite osim šta tu visite?

sestro slatka, ljudi provode 10 sati blenuci u TV, nije to bas tako kao sto ti mislis, da si non stop on-line videla bi da nije strasno zaviriti u neki forum. koliko vremena provodis kod kuce ? sta da radi covek na -15 ?
 
selo kraj morave:
Anonymous:
budući sam primetila da neki ljudi provode tu po 10 sati dnevno recite mi jer vam forum dođe ko neka zamena za život?da li još šta radite osim šta tu visite?

sestro slatka, ljudi provode 10 sati blenuci u TV, nije to bas tako kao sto ti mislis, da si non stop on-line videla bi da nije strasno zaviriti u neki forum. koliko vremena provodis kod kuce ? sta da radi covek na -15 ?
pa ovako.možeš svašta bolje raditi ,ćek i prošetat se po vani nego tu visiti, nije li to gubljenje vremena?može li mi neko odgovoriti koliki su vaši telefonski raćuni u eurima?
 
Anonymous:
selo kraj morave:
Anonymous:
budući sam primetila da neki ljudi provode tu po 10 sati dnevno recite mi jer vam forum dođe ko neka zamena za život?da li još šta radite osim šta tu visite?

sestro slatka, ljudi provode 10 sati blenuci u TV, nije to bas tako kao sto ti mislis, da si non stop on-line videla bi da nije strasno zaviriti u neki forum. koliko vremena provodis kod kuce ? sta da radi covek na -15 ?
pa ovako.možeš svašta bolje raditi ,ćek i prošetat se po vani nego tu visiti, nije li to gubljenje vremena?može li mi neko odgovoriti koliki su vaši telefonski raćuni u eurima?

ako ti setas 10 sati vani, koliki su tvoji racuni za cipele :wink:
 
Anonymous:
Anonymous:
selo kraj morave:
Anonymous:
budući sam primetila da neki ljudi provode tu po 10 sati dnevno recite mi jer vam forum dođe ko neka zamena za život?da li još šta radite osim šta tu visite?

sestro slatka, ljudi provode 10 sati blenuci u TV, nije to bas tako kao sto ti mislis, da si non stop on-line videla bi da nije strasno zaviriti u neki forum. koliko vremena provodis kod kuce ? sta da radi covek na -15 ?
pa ovako.možeš svašta bolje raditi ,ćek i prošetat se po vani nego tu visiti, nije li to gubljenje vremena?može li mi neko odgovoriti koliki su vaši telefonski raćuni u eurima?

ako ti setas 10 sati vani, koliki su tvoji racuni za cipele :wink:
ne mislim 10 sati šetnje ali 2 sata bi se moglo zar ne?onda bi se tako lepo smrzli da vam ni ne bi palo napamet dopisivanje ovde po čitave dane.krv bi vam jurnula u obraze i bili bi opet ljudi a ne sjene ispred računara. :D :lol:
 
Da mi neko kaže : BIRAJ - forum ili 1 000 000 (evrića naravno)

ja bih izabrala milionče 8)


a da mi kaze : biraj - forum ili 1 000 € e onda bih uzela forum



Dakle, zaključak se sam nameće - vrednost foruma je viša od 1000 € ali manja od 1 000 000 €

Nagradno pitanje glasi - koliko zapravo vredi forum u vašem životu...?
 
malecka:
Sasha85:
Anonymous:
i još da bar šta pametno mogu tu da pročitam već bi rekla a ovako kakva korist? :( :roll:

Pa,sto onda dolazis? :D

iskrene cestitke!!! :lol: :lol: :lol:

mislim, ne kapiram svrhu ovakvih topica... :roll: :roll: :roll: da li doticnu stvarno zanima kako neki mogu da uzhivaju na internetu ili joj je neko drugi pokvario dan pa oce posto poto da sa nama podeli svoju pozitivnu energiju ;) ;) ;)
mislim da je ovo treće. :wink:
 
malecka:
Sasha85:
Anonymous:
i još da bar šta pametno mogu tu da pročitam već bi rekla a ovako kakva korist? :( :roll:

Pa,sto onda dolazis? :D

iskrene cestitke!!! :lol: :lol: :lol:

mislim, ne kapiram svrhu ovakvih topica... :roll: :roll: :roll: da li doticnu stvarno zanima kako neki mogu da uzhivaju na internetu ili joj je neko drugi pokvario dan pa oce posto poto da sa nama podeli svoju pozitivnu energiju ;) ;) ;)

Ni ja... Cim ona tako nesto pita,znaci da je ovde cesto...
Ma,to ona pokusava da prenese lose raspolozenje i na nas,ali ne moze... :wink: :D :D :D
 
Sasha85:
malecka:
Sasha85:
Anonymous:
i još da bar šta pametno mogu tu da pročitam već bi rekla a ovako kakva korist? :( :roll:

Pa,sto onda dolazis? :D

iskrene cestitke!!! :lol: :lol: :lol:

mislim, ne kapiram svrhu ovakvih topica... :roll: :roll: :roll: da li doticnu stvarno zanima kako neki mogu da uzhivaju na internetu ili joj je neko drugi pokvario dan pa oce posto poto da sa nama podeli svoju pozitivnu energiju ;) ;) ;)

Ni ja... Cim ona tako nesto pita,znaci da je ovde cesto...
Ma,to ona pokusava da prenese lose raspolozenje i na nas,ali ne moze... :wink: :D :D :D
tako je.bravo.ili vi na mene. :roll:
 
A sta tebe briga za druge sta rade sa svojim zivotom? :shock:
Tebi ako se ne svidja ti nemoj tu visiti a druge pusti da rade sta hoce. Evo vidis ja sam svaki dan na forumu nekad po 3 sata nekad po 7 sati i nisam nenormalna zbog toga. Prepodne ucim, pa oko podne skuvam rucak i jedem (naravno), popodne zvrndam po kuci, igram se sa sinom ili idemo negde u setnju, pa vecera i kad mi sin zaspi ja sam na forumu i budem tu dokle god mi je interesantno. To ce tako trajati jos neka 3 meseca jer mi se onda vraca dragi iz vojske a kad se vrati, imacu pametnija posla nocu:)
E sad dragi moji nemojte se toliko zalostiti i plakati sto cu vam biti samo 3 meseca na raspolaganju. Volim i ja vas, ali znate kako to ide, moraju se bracne duznosti ispunjavati inace... 8) :P
Volim i ja vas! :D
 

Back
Top