Zapad komada Srbiju, a predsednik zabrinut kako formrati vladu !
Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: Zapad komada Srbiju, a predsednik zabrinut kako formrati vladu !

Zainteresovan član ХЕРЦ (avatar)
    Učlanjen
    13.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Zapad komada Srbiju, a predsednik zabrinut kako formrati vladu !

http://www.politika.co.yu/detaljno.php?nid=16409

Pa samo nek mi jos neko kaze da ovaj Tadic nije budala nevidjena. Pa zamislite bilo koju drugu drzavu kojoj prete komadanjem drzave, a predsednik porucuje "pricekajte da mi izglasaju jos jedan mandat pa onda..." - NEZAMISLIVO !

Mislim da bi ovo izazvalo drzavni/vojni udar, govnara bi obesili ili osudili na dozivotnu a stranku zabranili u zemlji - ali posto je gospodin Tadic prvo postavljen za ministra odbrane, a posle postavio i svoga coveka za istog, oni su se prvo pobrinuli da uniste Vojsku Srbije i svedu je na jad i "silu" bedniju i malobrojniju od teroristicke UCK.

Strasno...da mi je samo premotati ovaj film i zavrsiti agoniju srpskog naroda i srpske drzave....

Primećen član
    Učlanjen
    23.10.2006.
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano Re: Zapad komada Srbiju, a predsednik zabrinut kako formrati vladu !

Srbija ce se opet uzdici ali pre toga moramo razviti dobre odnose sa Zapadom,pre svega sa Amerikom.

Zainteresovan član ХЕРЦ (avatar)
    Učlanjen
    13.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Zapad komada Srbiju, a predsednik zabrinut kako formrati vladu !

Odnosi sa drzavama mogu samo da se stvore zbog koristi, a pogotovu sa Amerikom. Sada mi odgovori sta to Srbija ima da je Americi potrebno, a da nema neka druga zemlja u regionu gde su amerikanci vec prisutni.

Ja koliko znam Srbija nema nista, ama bas nista sto bi dovelo do poboljsanja nasih odnosa. Srbija treba prvo da se okrene sebi...u se i u svoje kljuse....da stvori pravnu drzavu i poboljsa zivot svojih gradjana, a kao takva postat ce primamljiva i za ostale (npr. investitore u regionu itd.) prvenstveno EU, samo tada mozemo da ocekujemo poziv da postanemo clanica sto ce se eventualno i desiti jer je geografski nemoguce izostavljati nas u nedogled.

Znaci, prvenstveno stvoriti jaku Srbiju, uci u EU i odrzati dobre odnose sa Rusijom i ostatkom istoka, a sto se tice amerike - kako oni sa nama tako i mi sa njima, pa ce nas i oni vise postovati kad budemo postovali sami sebe.

Poznat Jerry Ropero (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

Upravo tako Herc. Ljude koji sami sebe ne postuju, ne postuje ni niko drugi.

Aktivan član besniris (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2006.
    Reputaciona moć
    56

Pa njima je u interesu da Srbija bude sto manja a njihovi djepovi sve veci.

Iskusan Norma Kampl (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Citat Original postavio ХЕРЦ
    Srbija treba prvo da se okrene sebi...u se i u svoje kljuse....da stvori pravnu drzavu i poboljsa zivot svojih gradjana, a kao takva postat ce primamljiva i za ostale (npr. investitore u regionu itd.) prvenstveno EU, samo tada mozemo da ocekujemo poziv da postanemo clanica sto ce se eventualno i desiti jer je geografski nemoguce izostavljati nas u nedogled.

Znaci, prvenstveno stvoriti jaku Srbiju, uci u EU i odrzati dobre odnose sa Rusijom i ostatkom istoka, a sto se tice amerike - kako oni sa nama tako i mi sa njima, pa ce nas i oni vise postovati kad budemo postovali sami sebe.
    Све је ово тачно.

Али, ипак, како мислите да се може створити јака Србија ако у међувремену нема и сарадње са страним земљама?

Buduća legenda Lacibg (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    372

Cool Zapad komada Srbiju, a predsednik се сећа Ђинђића ...

... Pa zamislite bilo koju drugu drzavu kojoj prete komadanjem drzave, a predsednik porucuje "pricekajte da mi izglasaju jos jedan mandat pa onda..." - NEZAMISLIVO !...
    Ко хоће може да види како "наш" председник "учи и напредује". Неки се сећају и његовог претходника који је слично размишљао, само из друге перспективе.
    Тадашњи став је био отприлике - "Добомбардујте нас још мало па да дођем на власт ..."

Legenda
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Jerry Ropero
    Upravo tako Herc. Ljude koji sami sebe ne postuju, ne postuje ni niko drugi.
    Da,zato je Srbija u vreme Karadjordja bila toliko ponosna da kada ruski Car prdne,Karadjordje mu donese jastuce da mu bolje upije taj smrad i tada je Srbija bila ponosna...

Tako se gradi moderna drzava,oterate Ameriku i tri lepe p.m. a vi ste onda ponosni,lepi,nezavisni od Amerike... Nije vazno sto ste 10 puta zavisniji od Rusije npr.,vazno je da ste nezavisni od zle Amerike...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.12.2006.
    Reputaciona moć
    43

Ovaj nas maneken je čudo važna je vlast i napuniti džepove zajeba ga Finac

Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    372

Манекен скупља пријатеље - срдачно

Poznat svetolik trpkovic (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio s.dragan67
    Ovaj nas maneken je čudo važna je vlast i napuniti džepove zajeba ga Finac
    Zajeba je Finac velikog Vozda jos 99. kada ga je izmuvao da povuce vojsku sa Kosova i potise neku satro rezoluciju i toga su svesni i maneken i mlohavi i grobar al moraju da uviju to u neki ukrasan papir ili makar da jedni drugima uvale krivicu.

Neproveren član Cossack (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

A, jeste u zadnje vreme lupeta svaki cas.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.12.2006.
    Reputaciona moć
    43

Zadnjih 15 godina mi imamo strašno nesposobne političare kad je trebalo bežati od Rusije i Jelcina mi smo njega podržavali kad se treba skloniti od "prijateljske" Amerike mi sad trčimo njima

Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    372

Маскирање ...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.12.2005.
    Reputaciona moć
    45

Pa samo nek mi jos neko kaze da ovaj Tadic nije budala nevidjena. Pa zamislite bilo koju drugu drzavu kojoj prete komadanjem drzave, a predsednik porucuje "pricekajte da mi izglasaju jos jedan mandat pa onda..." - NEZAMISLIVO !

Mislim da bi ovo izazvalo drzavni/vojni udar, govnara bi obesili ili osudili na dozivotnu a stranku zabranili u zemlji - ali posto je gospodin Tadic prvo postavljen za ministra odbrane, a posle postavio i svoga coveka za istog, oni su se prvo pobrinuli da uniste Vojsku Srbije i svedu je na jad i "silu" bedniju i malobrojniju od teroristicke UCK.

Strasno...da mi je samo premotati ovaj film i zavrsiti agoniju srpskog naroda i srpske drzave....
    A cude se zasto im narod cepa bilborde i ispisuje grafite!
    Poslednji put ažurirao/la ogic : 05.01.2007. u 19:36

Poznat Jerry Ropero (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio kami83
    Da,zato je Srbija u vreme Karadjordja bila toliko ponosna da kada ruski Car prdne,Karadjordje mu donese jastuce da mu bolje upije taj smrad i tada je Srbija bila ponosna...

Tako se gradi moderna drzava,oterate Ameriku i tri lepe p.m. a vi ste onda ponosni,lepi,nezavisni od Amerike... Nije vazno sto ste 10 puta zavisniji od Rusije npr.,vazno je da ste nezavisni od zle Amerike...

Rusija nikada Srbiji u istoriji nije nanela zlo, nisu nas pomogli svaki put tacno, ali nas nikada nisu bombardovali, maltretirali vizama, davili sankcijama , proterivali nas narod a preostale stavljali u konc. logore bez zice kao sto to rade tvoji ljubljeni Amerikanci nasim Srbima na Kosovu i Metohiji.

Aktivan član B.A.L. (avatar)
    Učlanjen
    01.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ogic
    A cude se zasto im narod cepa bilborde i ispisuje grafite!
    U redu je to sto ne volis Tadica,ali zar si bas morao da postavis sliku ove fasisticke svinje...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.12.2005.
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio B.A.L.
    U redu je to sto ne volis Tadica,ali zar si bas morao da postavis sliku ove fasisticke svinje...
    Slucajno sam naleteo nju nema veze sa fasizmom i mrznjom a i upravu si uklonicu je ;-)

Legenda
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Jerry Ropero
    Rusija nikada Srbiji u istoriji nije nanela zlo, nisu nas pomogli svaki put tacno, ali nas nikada nisu bombardovali, maltretirali vizama, davili sankcijama , proterivali nas narod a preostale stavljali u konc. logore bez zice kao sto to rade tvoji ljubljeni Amerikanci nasim Srbima na Kosovu i Metohiji.
    Cujes li ti sebe kakve gluposti pricas? Uostalom,ne znas istoriju,to da nam Rusi nikad nisu naneli zlo nije tacno,ali to je u sadasnjosti potpuno nebitno....

Opet kazem,tako se Klinton jednog lepog dana probudio i posto mu Hilari nije te veceri dala postao je nervozan i resio da bombarduje neku malu zemlju koju bude prvu nasao na karti...Bez ikakvog razloga i logike...To mozda ima samo u nemackim narodnim bajkama...
    A to sto ti mislis da su danas na Kosovu konc. logori, ma kolika nebuloza bila,nejvise me nervira to sto takva zadrta razmisljanja direktno odmazu Srbima na Kosovu,i svakako ne resavaju njihove probleme...

Iskusan Norma Kampl (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Citat Original postavio kami83
    ,to da nam Rusi nikad nisu naneli zlo nije tacno,ali to je u sadasnjosti potpuno nebitno....
    А кад су нам то Руси нанели зло, али - стварно и директно, као што јесу ови неки други?

Legenda
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Mnogo puta,pocevsi od Karadjordja,pa do silovanja zena od strane vojnika Crvene armije u Drugom svetskom ratu,ali to je sada potpuno nebitna prica...

Početnik
    Učlanjen
    21.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

Tvoje nerazumevanje teksta koji si procitao je potresno, do bolno. Gde si to tacno procitao tako kako si shvatio? Da mucnes malo tom corbom izmedju usiju i pokusas da shvatis da bi zaista bilo tesko formirati vladu u uslovima u kojima je vec proglasena nezavisnost Kosova?

Slične teme

1. Da predsednik USA dodje u Srbiju...
    Autor Torrente Bgd u forumu Politika
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 15.12.2008., 19:59
  2. Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 17.06.2008., 14:58
  3. Kako je zapad proteklu deceniju uništavao Srbiju
    Autor Alekasandar2 u forumu Politika
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 19.08.2006., 15:52
  4. Zabrinut!!!!!