??????AH TA VIZA?????

Zavisi koji je osnov tvog puta u Sloveniju.
Ne postoje agencije koje će tek tako da ti obezvezde vizu. Ili tražiš turističku ili radnu, ili posećuješ prijatelje ili rodbinu... U svakom slučaju moraš iz Slovenije imati pozivno pismo ili vaučer, a u tom slučaju ne treba ti nikakva agencija jer procedura nije komplikovana.
 
DellBoy-011:
Zavisi koji je osnov tvog puta u Sloveniju.
Ne postoje agencije koje će tek tako da ti obezvezde vizu. Ili tražiš turističku ili radnu, ili posećuješ prijatelje ili rodbinu... U svakom slučaju moraš iz Slovenije imati pozivno pismo ili vaučer, a u tom slučaju ne treba ti nikakva agencija jer procedura nije komplikovana.


jao a ja mogu u sloveniju da prostiš kad mi se digne
i to samo sa ličnom kartom
na što ste spali da Zlovenija to sve traži od vas
a u BG dolaze horde zlovenaca i oplakuju i ližu grob broza tita
fuj koja je to ljiga
imam 25 minuta autom do slovenske granice i do Ptuja, a nije daleko ni Celje ni Maribor al bio u SLoveniji prošle godine samo jedno 7-8 puta ne više
Rađe ću do Graza otić ili u Mađarsku neg u Zloveniju koje su mi ništa previše dalje
 
tokyo:
jao a ja mogu u sloveniju da prostiš kad mi se digne
i to samo sa ličnom kartom
na što ste spali da Zlovenija to sve traži od vas
a u BG dolaze horde zlovenaca i oplakuju i ližu grob broza tita
fuj koja je to ljiga
imam 25 minuta autom do slovenske granice i do Ptuja, a nije daleko ni Celje ni Maribor al bio u SLoveniji prošle godine samo jedno 7-8 puta ne više
Rađe ću do Graza otić ili u Mađarsku neg u Zloveniju koje su mi ništa previše dalje

Čemu takav, ničim izazvan, ton?:roll:
Idem tamo gde mi se svidja, recimo u hrvatsku neću, a mogu bez vize.
 
Kad čovek pročita tvoj post pomisli,da si indijanac a ne hrvat.Neču se spustiti na tvoj nivo i pisati kako ni ja neču u lepu(kao)vašu,jer zna se kako vas svi susjedi vole.
Pročitao sam tvoje bivše postove,da imaš mozga veličine graha bilo bih ti jasno,da je ovaj forum za turizam i normalne ljude a ne za politička sranja
Bok zagorac...


tokyo:
jao a ja mogu u sloveniju da prostiš kad mi se digne
i to samo sa ličnom kartom
na što ste spali da Zlovenija to sve traži od vas
a u BG dolaze horde zlovenaca i oplakuju i ližu grob broza tita
fuj koja je to ljiga
imam 25 minuta autom do slovenske granice i do Ptuja, a nije daleko ni Celje ni Maribor al bio u SLoveniji prošle godine samo jedno 7-8 puta ne više
Rađe ću do Graza otić ili u Mađarsku neg u Zloveniju koje su mi ništa previše dalje
 
E LJUDI IZVINITE ŠTO ME NIJE BILO OVOLIKO DUGO...PA OVAKO, MOJ SUPRUG JE DVA PUTA ODBIJEN ZA TURISTIČKU VIZU UZ KONSTATACIJU: NEMOGUĆNOST UTVRDJIVANJA RAZLOGA BORAVKA U SLOVENIJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A NAGLASIO JE DA IDE DA VIDI SESTRU KOJA TREBA DA SE PORODI I PRITOM JE SVE PAPIRE IMAO ČISTE..... MA MISLIM, TOLIKO PERIPETIJE OKO JEDNE SLOVENIJE........
 

Back
Top