FOX TV

cau-cau

Zainteresovan član
Poruka
222
Večeras oko pola jedan sam ostao bez teksta, svi naši Srpski preci se prevrću u grobu.
Jel ste videli šta su pustili ovi lisičari ( Fox ), mrtvi ladni na nacionalnoj frekfenciji pustili hrvatsku emisiju ( da nekažem neku težu reč ). Gde su sada ovi radiodifuzni što gase televizije gde se čuju srpski pesme ( najnoviji primer Palma i ko zna koliko televizija na lokalnom nivou ) a ovamo nam guraju hrvaštinu na nacionalnu frekfenciju. Živ nisam da čijem njihovo obrazloženje.
 
a šta je bilo na fox-u u pola jedan?

a to za 'palmu' je baš tragedija. gde će sada mladi turbofolkeri da naručuju pesme i razmenjuju telefone? dobro, ostaje im još xyz stanica koje imaju slične programe, ali ko će da zameni legendarnu bradu?! :cry:
 
cau-cau:
Večeras oko pola jedan sam ostao bez teksta, svi naši Srpski preci se prevrću u grobu.
Jel ste videli šta su pustili ovi lisičari ( Fox ), mrtvi ladni na nacionalnoj frekfenciji pustili hrvatsku emisiju ( da nekažem neku težu reč ). Gde su sada ovi radiodifuzni što gase televizije gde se čuju srpski pesme ( najnoviji primer Palma i ko zna koliko televizija na lokalnom nivou ) a ovamo nam guraju hrvaštinu na nacionalnu frekfenciju. Živ nisam da čijem njihovo obrazloženje.

Видео сам и ја, неки лаки ток-шоу неке женске.
Мислим да не треба одбацивати нешто у напред. Интересујеме цео концепт телевизије, посебно како приказују вести.

Са друге стране, Пинк је пуштао Хрватске сапунице, а Аљоша Вучковић, човек за којег никако не могу да кажем да мрзи Србе игра у јеној од Хрватских сапуница.

Опет и Хрвати пуштају "Бољи Живот" и српске серије и филмове.

Мене не брину Хрватске емисије него што Фокс пише латиницом, то је много опасније.

Треба организовати петицију да пређу на Ћирилицу
 
Obersturmfuehrer:
zasto bi Fox prelazio na cirilicu ?
jel to srpska televizija?
jel ovde ljudi ne znaju latinicu?

зато што би требало да пишу као национална телевизија, националним писмом.
Од владе Србије су добили националну ферквенцију и морају да поштују одредбу устава у коме се Ћирилица баводи као службено писмо.

Или нека врате ферквенцију, велика штета.
 
ali nisu nacionalna televizija :)
sem toga, ko zna, mozda i predju na cirlicu za neko vreme.....
a i ne znam zato ljudima latinica toliko smeta.....
 
...то је Show Sanja (нешто на фору OPRAH Show-a), најгледанија емисија у Хрватској, а ре-емитује се и у БиХ (на ОБН-у)! Не видим разлог што би РРА реаговала јер је емисија забавног типа и у њој се Срби не вређају ни на који начин! Чак су и неке јавне личности из Србије учествовале у емисији!

И на хрватским телевизијама се пуштају србијанске серије и филмови!

Иначе FOX има неколико емисија где користе ћирилицу (за разлику од осталих националних телевизија) и још само да ураде титлове на ћирилици биће ОК!
 
Alekasandar2:
зато што би требало да пишу као национална телевизија, националним писмом.
Од владе Србије су добили националну ферквенцију и морају да поштују одредбу устава у коме се Ћирилица баводи као службено писмо.

Или нека врате ферквенцију, велика штета.

А што би они као страна ТВ користили ћирилицу, кад ове наше домаће то не раде! Латиница је и на Пинку и на Авали и на Кошави и на Хепи ТВ (и ако би они требали да уче децу српском писму) и наравно на Б92! ...чак и РТС има доста "латиничних" емисија !! :x Једино је "покојни" БК користио наше писмо!
 
gde baš rumunka. oni su raskrstili sa ćirilicom još pre 80 godina.

stvarno mi je nepojmljivo da je bilo ko toliko zaludan da piše mail-ove aleksandri marinesku iz fox-a i zahteva da koriste ćirilicu...wow :shock:
 
СРБIN:
А што би они као страна ТВ користили ћирилицу, кад ове наше домаће то не раде! Латиница је и на Пинку и на Авали и на Кошави и на Хепи ТВ (и ако би они требали да уче децу српском писму) и наравно на Б92! ...чак и РТС има доста "латиничних" емисија !! :x Једино је "покојни" БК користио наше писмо!

Све треба да користе Ћирилицу.
 
Obersturmfuehrer:
@nepismeni_kreten_srbin
kako se to vredjaju srbi?
da li mislis da ti srbe mnogo vise vredjas zbog nacina pisanja svog nika?

Не разумем у чему је проблем?! :?: Заузет је био и ник СРБИН и SRBIN, па сам направио комбинацију ћирилице и латинице ! Ако те то на било који начин вређа :idea: , ИЗВИНИ, шта друго да ти кажем!
 
Alekasandar2:
Није било ништа јако страшно.

i onda je problem u tome sto je neko pustio hrbvatsku emisiju?
e pa, kad rusi ili rts snime emisije tipa Plava planeta ili emisije svemiru, siguran sam da cemo rado pustati njih....normalno, ako zadovolje kvalitet onih emisija sto je BBC snimao....
 
Obersturmfuehrer:
jbt, jel je to tako tesko shvatiti?
FOX je strana televizija, i ne mora da koristi cirilicu....


Није страна телевизија. Када је добила дозволу значи постала је српска, за ферквенцију значи да мора на српском тржишту да се понаша по српским законима.
 
cau-cau:
Jel ste videli šta su pustili ovi lisičari ( Fox ), mrtvi ladni na nacionalnoj frekfenciji pustili hrvatsku emisiju ( da nekažem neku težu reč ). .
kad sam bio mali obozavao sam obrazovni program zagrebachke televizije..bio je genijalan i jedino se branko kockica i mozda "fazoni i fore" mogu meriti s njim
 

Back
Top