TESTOVI OPSTE KULTURE NA FILOZOFSKOM U NS-U

PetrA 88

Početnik
Poruka
4
Ljudi, pitanje!
Bila bih strasno zahvalna ako bi neko mogao da mi sa sigurnoscu odgovori kog tipa su pitanja sa testova opste kulture i informisanosti na filozofskom u Novom Sadu (zurnalistika, komparativna, pedagogija...)
Jos bolje bi bilo ako neko zna gde na netu mogu da pronadjem pitanja od neke od proslih godina!
Hvala unapred! :D
 
За НС не знам. Прошле године је другар донео тест опште културе са Филозофског факултета у БГ, мислим да је у питању била историја, нисам сигуран. Углавном, мораш имати широк спектар општег знања, историја, музика, филм, ТВ итд. Углавном колико сам успео да видим није тешко. Е сад за НС не знам, ја сам на социологији, нисмо имали тест опше културе. Могу да питам другарицу са психологије, па да јавим...
 
e pa i u NS je verovatno slichno kao i u Bgd-u. I za sve smerove je isto (nema veze shto si video sa istorije) ... pitanja kad sam ja upisivala su bila iz muzike, filma, istorije, politike, zatim dosta neke kao manje poznate rechi shta znache, pa je bilo i iz biologije...A imash i onu knjizicu na Filozofskom sa pitanjima koja su bila na ranijim testovima pa mozesh da qpish da vidish shta ima otprilike (: Eto, nadam se da sam bar od male pomotji i sretjno (:
 

Back
Top