Pokvario mi se usb-flash

offtopic
frostqueen:
a ja imam drugi problem. skroz sam nova u svetu kompa. hteka sam u oricaonicu, i kaze da instaliram virtual java machine... i opet ne ucitava pricaonicu. sta dalje?
Može i drugačije da se udje u pričaonicu skineš neki Mirc , instaliraš ga i pokreneš , u glavnu liniju ukucaj
- prvo željeni nick primer: /nick malisha
- pa da bi se konektovao /server irc.krstarica.com 6667
- Pa kada krene pričaonica da se učitava nađeš poruku koja će izgledati u našem primeru ovako /msg malisha 12456789hg56 ( ovi brojevi se mogu i razlikovati ) i nju opet ukucaš u polje i tada ćeš dobiti poruku da si ušla u pričaonicu
Posle toga možeš da pristupaš sobicama komandom /join #ime kanala primer: /join #44+ ili /join #beograd,
A mogla bi i da posetiš sajt www.dedica.org gde ima skripti koje kao osnovu koriste mirc i sve su na srpskom jeziku uz detaljan help i većina je već unapred podešena pa te automatski unosi u pričaonicu krstarice .
 
Cene odose u piiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..................

Jos malo pa ce da biju ko nece da uzme i to DZABE.Ili jos bolje kupis produzni kabl za USB i dobijes gratis mem od 1GB da probas kabl da li radi!

Pre 8-9 godina sam imao 1,2 GB HDD a sad 410GB- ala vreme leti.
 
tab503:
U Metrou sam video na popustu verbatim od 1Gb za 1400din (a dan ranije kupih data traveler za 1700) Za Kingstiona sam dobio 5 godina garancije pa se tesim :lol:

Da li mogu u Metro da odem i da kupim USB za te pare BEZ neke KARTICE koju daje Metro svojim potrosacima?!?

Ako ne mogu, gde onda mogu da kupim flash za te pare u gradu??

Tnx
 
Ne mozes bez kartice.
Ali uvek mozes da stanes ispred i zamolis nekog da udjes sa njim a onda na kasi da zamolis nekog da ti dozvoli da posle njega ti platis a da ide preko njegove kartice. U principu ljudi ce ti izaci u susret.
Sto se tice van Metroa nisam siguran da li ga ima po toj ceni. U stvari nisam siguran da li i u Metrou jos prodaju po toj ceni jer su to obicno akcijske prodaje koje traju mesec dana pa se onda cena vrati na staro, pa posle par meseci ponovo i tako u krug.
 

Back
Top