Pitanje za brucose sa filoloskog
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Pitanje za brucose sa filoloskog

Početnik Puff! (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Question Pitanje za brucose sa filoloskog

E ovako, posto su mojoj grupi svi govorili nesto u fazonu da niko nema blage kako se popunjavaju ovi novi indeksi i da ce to morati da saceka, da li je uopste bilo overe semestra?? Nama niko nista nije spominjao a sad sam se utripovala da je to vec bilo! I skupljanje potpisa isto!

Pitanje postavljam ovde posto na forumu filoloskog iz nekog razloga nikako da mi stigne mejl za registraciju.

drugo pitanje, ko je uzeo izborni uvod u estetiku: da li ce izaci na ovaj kolokvijum krajem januara (to se valjda nije prijavljivalo), da li je trebalo uzeti potpis (isto niko nista nije spominjao), i da li se onda moze izaci na ceo ispit npr. u junu?...mislim, trebalo bi da moze ali vise ni u sta nisam sigurna.

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    402

Podrazumevano Re: Pitanje za brucose sa filoloskog

ja, na zalost, ne znam da ti odgovorim, ali samo da ti pozelim dobrodoslicu na fakultet i da te posavetujem da se naoruzas zivcima i strpljenjem jer je na filoloskom sasvim normalna pojava da se nista ne zna

srecno

Aktivan član KOWYNUXX (avatar)
    Učlanjen
    14.05.2005.
    Reputaciona moć
    70

Citat Original postavio Puff!
    E ovako, posto su mojoj grupi svi govorili nesto u fazonu da niko nema blage kako se popunjavaju ovi novi indeksi i da ce to morati da saceka, da li je uopste bilo overe semestra?? Nama niko nista nije spominjao a sad sam se utripovala da je to vec bilo! I skupljanje potpisa isto!

Pitanje postavljam ovde posto na forumu filoloskog iz nekog razloga nikako da mi stigne mejl za registraciju.

drugo pitanje, ko je uzeo izborni uvod u estetiku: da li ce izaci na ovaj kolokvijum krajem januara (to se valjda nije prijavljivalo), da li je trebalo uzeti potpis (isto niko nista nije spominjao), i da li se onda moze izaci na ceo ispit npr. u junu?...mislim, trebalo bi da moze ali vise ni u sta nisam sigurna.
    Elem, forum fakulteta se apgrejduje, tako da je to razlog... kontrolisi svakodnevno, dobices tako sve sto te zanima... ja sam na spanskom i zaista ne znam ni za kakvu overu semestra niti potpise... profesorka nam se bas zalila da nema blage kako ce da nam upise ocene u indeks... videcemo, valjda 15. januara...
    Na drugo pitanje nemam odgovor, jer sam na KISu...

sve u svemu, pozdrav koleginice, i kontrolisi forum fakulteta
    SKuP

Početnik Puff! (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Hvala, kolege ;-)
    Ma bilo bi najbolje da na ovom forumu napravimo neki "message board" (kako god), pa kad neko nesto sazna, onako od opsteg interesa, da istakne. Ja sam mnogo lena da svrljam po onom forumu, iskreno, a i jos ne mogu da se registrujem :sad:
    Samo sto od mene tu nece biti neke koristi jer nista ne saznam na vreme, bruka. :shock:

Slične teme

1. DOMOVI ZA BRUCOSE
    Autor winkler u forumu Arhiva
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 22.09.2009., 12:49
  2. Vodic za brucose!
    Autor BernardBlack u forumu Arhiva
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 24.02.2008., 21:21
  3. Za Brucoše sa Filozofskog
    Autor Blondie2 u forumu Arhiva
    Odgovora: 5