VAGA

Bryan Ferry, pevač grupe Roxy Music - Vaga podznak Škorpija, Mesec u Blizancu, Mars u Raku, Venera i Merkur u Devici, Sunce, Neptun i Jupiter u Vagi.

 
Poslednja izmena:
Uz Štefi, dve najveće teniserke u istoriji tenisa:

Serena (ova je blizu, po nekima je već premašila SG, da postane najveća ikada)
mgy03sdfe0vedht7hyue.jpg


Martina (rekorderka Wimblija)
s-l225.jpg
 
Ja sam ostrasceni hejter vaga pa necu biti toliko objektivna :mrgreen: losa iskustva posebno sa zenskim vagama, prefrigano i namazano, manipulativno, nikad ne znas na cemu si.
Muski predstavnici su smekeri ali nikakve dubine,nista,postane smor vremenom.
 
Ja sam vaga, ali nijednom nisam uspela da se ukačim sa muškarcima u tom znaku. Jednostavno nisu bili dovoljno strastveni za mene, nekako sve to mlako...

Disclaimer: možda (i vrlo verovatno) nije do horoskopa, ali eto potrefilo se....
 
Ma jok, samo ti ne umeš prepoznati..:p :lol:
Vaga = ljubav :zaljubljena::D

Haha, što me podseti, uspela sam (neznano kako) da zaboravim lozinku za moj lični laptop, a hintovala sam pass rečju "ljubav" i pojma nemam na šta ili na koga ili bogtepita šta već sam time mislila. Tako da mi je laptop neupotrebljiv dok ga ne uvalim sestriću na reset :lol:
 
Nevezano za znak VAge, moze se slobodno reci da su vazdusni znakovi ostavili najveci trag u svijetu tenisa, Nadal, Djokovic, S Graf, S Williams, Bjorn Borg, John McEnroe, NAvratilova itd. U tenisu je jako vazno brzo razmisljati, imati dobar reflex( osjecaj za prostor) i imati brzu promjenu ritma, sto ovim zracnim znacima ( znacima intelekta) izgleda odgovara.
 

Back
Top