VAGA

cao nina!
ja sam isto vaga...
i mogu ti reci da su muske vage veoma zeznuti igraci...
sta se tice stvari kao da mnogo kuliraju, neznaju i nece da iskazu osecanja uvek vole da ispadnu smekeri.
to je licno moje iskustvo!
vole da sa pale puno devojaka na njih.
ali sa druge strane imaju neke vrline u sebi.
na primer nikad nebih dozvolili da se osobi pored njih desi
neka nepravda posto je vagama nepravda slaba tacka.
to najvise mrzimo i nemozemo da prebolimo.
i jako smo ljubomorni...to je strasno
ali skoro nikad nepokazujemo.
volimo da budemo u centru paznje...i da smo u drustvu
nevolimo bas samocu mnogo smo drustveni i volimo da skitamo.
eh to je to sta ja mislim i znam
a nadam se da sam mogla da ti pomognem za tog decka

pozdrav
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ja volim muske vage. U zadnje vreme sve nesto na takve naletim. I svidjaju mi se.
Slazem se da vole da iskuliraju. I jako su sarmantni. Prvo te "navuku" na sebe, pa onda kuliraju i gledaju sta ces. Vole da su u centru paznje. A u principu su emotivni. Da ti nebi duzila, najbolje da odes na sajt astrolook pa tamo na ljubavni astroprofil, i tamo imas po znacima sve.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Zana:
Ja volim muske vage. U zadnje vreme sve nesto na takve naletim. I svidjaju mi se.
Slazem se da vole da iskuliraju. I jako su sarmantni. Prvo te "navuku" na sebe, pa onda kuliraju i gledaju sta ces. Vole da su u centru paznje. A u principu su emotivni. Da ti nebi duzila, najbolje da odes na sajt astrolook pa tamo na ljubavni astroprofil, i tamo imas po znacima sve.

Da, Zana...vrlo su sarmantni i jako se trude da ugode i da te nasmeju. A cula sam dosta o tom kuliranju, bas se zato i raspitujem:)
Mnogo ti hvala na linku, budi pozdavljena:)

Moram jos da primetim da se eto nije javila nijedna muska vaga, sto znaci ili da vole misterioznost sto se svog znaka tice, ili ih ima malo na ovim stranicama:)
Muske vage, javite se, da cujem informacije iz prve ruke!

Pozdrav svima,

Nina
 
Poslednja izmena od moderatora:
Tesko da ce ti se ovde javiti neka muska vaga.
Oni ne veruju puno u horoskop, i nije im bas stalo do toga.
Misteriozni jesu, kao sto su i jako zatvoreni. Nikada javno ne kazu svoje misljenje ili pokazu svoje emocije. Kao sto vole raznorazne "igre", intrige, kao da stalno proveravaju kako ljudi reaguju na njih i koliko su mocni. I mislim da znaju jako lepo da lazu.
Oni su za mene vecita enigma.
U zadnje vreme sam srela i upoznala bas dosta vaga (sudbina... sta li je) i tesko mi uspeva da doprem do njih....
Ovo je narocito sve iz mog iskustva
 
Zana:
Tesko da ce ti se ovde javiti neka muska vaga.
Oni ne veruju puno u horoskop, i nije im bas stalo do toga.
Misteriozni jesu, kao sto su i jako zatvoreni. Nikada javno ne kazu svoje misljenje ili pokazu svoje emocije. Kao sto vole raznorazne "igre", intrige, kao da stalno proveravaju kako ljudi reaguju na njih i koliko su mocni. I mislim da znaju jako lepo da lazu.
Oni su za mene vecita enigma.
U zadnje vreme sam srela i upoznala bas dosta vaga (sudbina... sta li je) i tesko mi uspeva da doprem do njih....
Ovo je narocito sve iz mog iskustva

I meni se cini da znaju jako lepo da lazu:) I nekako kapiram da prosto obozavaju da flertuju jer ne mogu da dozvole da ih okolina ne voli. Zana, hvala na iscrpnim informacijama, budi pozdravljena:)
 
da bas smo takvi u vecini slucajeva ali i u odredjenoj meri. i jos nesto ako vam se desi da vam neka muska vaga otvori dusu i isprica sve sto krije u sebi necete verovati da muskarci mogu biti takvi a neznost im je potrebna vise nego bilo sta na ovom svetu.a vi vidite samo masku i u tome je problem.CAOS
 
Mislim da su muskarci vage skloni flertovanju i da im tesko pada kad ih neko odbije, to kazem bar iz licnog iskustva. Na taj nacin te vjecno zapamte, sad da li u dobrom ili losem svjetlu, to ne znam. Ali sve u svemu ja se s njima ne bih odlucila za ozbiljniju vezu!
 
Da, mislim da ste svi u vecini stvari u pravu..posto sve stvari koje ste naveli polako pocinjem i sama da primecujem. Mogu da kazem da vage imaju izuzetno mnogo vrlina, zaista su divni....ali ona glavna mana nekako baca senku na sve to a to je njihova nezaustavljiva zelja za flertom, iako to ostaje zaista samo na tome, oni jednostavno ne mogu da podnesu da se nekom ne dopadnu:) I nekako mi se cini da kada nekog dobiju da postaju manje zainteresovani..vise im se dopada da te jure:)
Hvala svima na komentarima:)
 
Govori prava muska Vaga!

Karakteristike ovde izrecene su suvise grube!
Priznajem da volim da flertujem
Priznajem da necu ici do 'kraja'
Ali, muske Vage su najbolji muski znak!!!
Vage znaju da vole
Ako vam, ribice to ista znaci
Cao
 
slazem se sa "muskom vagom" ....mnogo oni "glume" odnosno ne pokazuju uvek sta misle...jedan veliki problem kod vage je izrazavanje po pitanju osecanja....tj. pre bi da pokazu nego da kazu...ja sam vaga a i decko mi je vaga...potpuno smo isti...heheh ponekad je mnogo zabavno!
 
KRSTAS:
Govori prava muska Vaga!

Karakteristike ovde izrecene su suvise grube!
Priznajem da volim da flertujem
Priznajem da necu ici do 'kraja'
Ali, muske Vage su najbolji muski znak!!!
Vage znaju da vole
Ako vam, ribice to ista znaci
Cao

Ali je tesko doci do njih.. pribliziti im se. Nedokucivi su pomalo.
Meni to znaci puuuuuuno!!!
KSSSSSSSSSSSSSS SVIM MUSKIM VAGAMA
 
Koliko do sada pročitah do sada nas ima tri muškarca vage, a mnogo više devojaka koje bi da znaju više o nama.
Potrudite se, takvi smo mi, VAGE(možda urodi plodom)! :wink:
 
Hvala svima na odgovorima, evo vreme je i da se ja javim....:) Zahvaljujuci vasim odgovorima a i kroz iskustvo shvatila sam sustinu vage i mogu vam reci da moje misljenje o tom znaku sve vise raste:) Sada je ta vaga zbog koje sam i krenula da se raspitujem, moja:) Mogu da vam kazem da ako postoji zvezdana prasina ja je sigurno sa mojom vagom dozivljavam. Istina, na pocetku se vage ne otvaraju sto se tice emocija....vrlo su oprezne, analiziraju, vagaju, ali kako vreme prolazi, ako su sigurne u to sto osecaju, tu nastane bujica emotivnih izliva:) Takvom tipu ljudi vise verujem nego nekom ko se odmah na pocetku baca izrazima tipa 'ljubavi i volim te. Sa vagom nikada nije dosadno, vrlo rado ce satima pricati sa vama, uspe da nasmeje i kada je najteze, i uvek je tu, rado dajuci svoje rame i za plakanje a i za gledanje suncevog zalaska:) Ovoliko romantike je predivno dozivljavati. Jos uvek verujem da su vage itekako sklone flertu, ali kao sto neko od vas rece, to ne znaci da idu do 'kraja'.
I da, slazem se....vage su definitivno izmislile ljubav:)
 
Sergej:
Koliko do sada pročitah do sada nas ima tri muškarca vage, a mnogo više devojaka koje bi da znaju više o nama.
Potrudite se, takvi smo mi, VAGE(možda urodi plodom)! :wink:


To si bas lepo rekao... MOZDA urodi plodom.... Ah vi VAGE!!!!!
 
Dragi moji i ja sam vaga. I jos sto je cudnije profesionalni astrolog. Rad sam da vam na sva pitanja u vezi licnih nedoumica odgovorim i to za dzabaka jer znate takve su vage.
O meni mozete procitati u listu Cudo ili ponekad ali vrlo retko na RTS-u jer ne volim guzvu i frku. :P
 
BrankoT:
Dragi moji i ja sam vaga. I jos sto je cudnije profesionalni astrolog. Rad sam da vam na sva pitanja u vezi licnih nedoumica odgovorim i to za dzabaka jer znate takve su vage.
O meni mozete procitati u listu Cudo ili ponekad ali vrlo retko na RTS-u jer ne volim guzvu i frku. :P


Lepo:) Pa reci nam nesto o sebi:)))) tj. vagi:) Koliko su sklone flertu?;)
 
muska vaga:
da bas smo takvi u vecini slucajeva ali i u odredjenoj meri. i jos nesto ako vam se desi da vam neka muska vaga otvori dusu i isprica sve sto krije u sebi necete verovati da muskarci mogu biti takvi a neznost im je potrebna vise nego bilo sta na ovom svetu.a vi vidite samo masku i u tome je problem.CAOS
u pravu si...vage su jako emotivne...samo me zanima cemu ta maska? zasto se toliko krijete?
 
kao prvo muske vage lazu,imaju da ti pricaju price sve dok te ne dobiju,glavno im je da u isto vreme imaju po nekoliko cura kojima mogu da manipulisu tj oni to misle!nego de da muskoj vagi kazes u oci da je djubre ce da crkne od muke!!!!!!!!svaka druga rec mu je srce,mace.........
 
Bila sam u vezi sa 2 vage...Jedini znak koji NEMA krvotok i srce. Citala sam da su vage jedine sa kojima ne mozes da se dogovoris. I tacno je da su veciti lovci... Zanimljivo im je sve dok to ne osvoje. Puno strpljenja treba sa njima, harizmaticni su, ali TESKI... I uvek "tudji" ali nikad vasi
 

Back
Top