VAGA

Citam sve ovo i ne mogu da verujem... Koliko istine o vagama na jednom mestu.
Sve je ovo tacno sto je napisano! U potpunosti se slazem sa vama!!!!!!
 
LJUBAVNI PROFIL HOROSKOPSKIH ZNAKOVA
LIBRA - VAGA
(od 23.09. do 22.10.)
Psiholoske karakteristike i ljubavne sklonosti Vage



Osobe koje su rodjene u sazvezdju Vage poseduju veoma istancani ukus, rafinirani stil i smisao za estetskim izrazavanjem. Vage poklanjaju veliku paznju svom spoljasnjem izgledu i kulturi ponasanja, odnosno one pazljivo brinu o svom kompletanom nastupu, kao i o kvalitetu veze sa blizom okolinom. Naime, jedna Vaga ne samo da vodi racuna o svom spoljasnjem izgledu vec ona veruje - da spoljasnja elegancija i sarm reflektuju unutrasnju lepotu! U tom smislu, Vaga uvek tezi ka perfekciji ili ka potpunoj harmoniji koja dovodi u ravnotezu - unutrasnje zadovoljstvo i spoljasnju lepotu. Ponekad se stice utisak da su Vage suvise okupirane tim svojim spoljasnjim izgledom ili svojim unutrasnjim emotivnim ili materijalnim potrebama, tako da "zaboravljaju na ostatak sveta". U izvesnom smislu to zaista jeste tacno, jer Vaga insistira na visokim kriterijumima i na takav nacin pravi strogu selekciju pri izboru odgovarajuceg drustva, teme ili potencijalnog partnera sa kojim zeli da provede neke carobne i prijatne trenutke. Prvo pitanje na koje treba da odgovorite prilikom susreta sa Vagom glasi: da li zaista pripadate krugu odabranih i da li delujete dovoljno atraktivno, privlacno i sarmantno po "visoko utvrdjenim standardima"? Zatim, nemojte da zaboravite da lep fizicki izgled znaci i veliku povlasticu, ali istovremeno Vi morate da ispunite i neke druge zahteve ili kriterijume koji se nalaze na njhovoj rang listi. Od Vas se neminovno ocekuje da posedujete izrazenu romanticnu crtu, naglaseni zabavljacki karakter, neodoljivi sarm i besprekoran ukus. Zatim, Vaga uredno procenjuje Vase prakticne sposobnosti i narocito, Vase materijalne mogucnosti. Da li Vam je sada jasnije, zasto se kaze da Vage nisu nimalo skromne u svojim prohtevima? Osobine kao sto su: neodoljiva ljupkost, sarm, senzualnost, zavodljivost, koketnost, leprsavost, romanticnost i optimizam predstavljaju jedan od osnovnih razloga zbog cega se Vaga nalazi na "top listi favorita" odnosno, osobe u znaku Vage deluju veoma privlacno na suprotni pol, prati ih cuvena etiketa - da su veoma pozeljni ili rado vidjeni na razlicitim mestima, kao i u sarenolikom drustvu.
Postoji sjajna anegdota u vidu komentara koji na dobar nacin ilustruje njihov psiholoski profil i karakter, zatim njihov stil izrazavanja, cud i ponasanje. Covek opisuje prijatelju svoju ljubavnu partnerku: "Znas povremeno imam utisak da se ona (Vaga) zabalja ili da koketira na sebi svojstven nacin sa celim svetom. Trudi se da se dopadne svemu sto je zivo na ovoj planeti, sto hoda ili ima dve noge, najcesce u tome i uspeva, a kako - to ne znam"?!
Zaista jedna tipicna Vaga vrlo brzo ispunjavaju svoj telefonski imenik, tako da se ne treba cuditi sto se u njihovim imenicima nalazi ogroman broj imena. Naravno, vecinu tih imena upravo cine osobe suprotnog pola ili "potencijalni" udvaraci, obozaoci, simpatizeri i ostali "tajanstveni likovi".

NA KOJI NACIN SE TREBA UDVARATI OSOBI U ZNAKU VAGE

Prvo pravilo je: morate imati mnogo stila, jer bez obzira sto na prvi pogled sve izgleda lako, budite sigurni da se stvari vrlo brzo komplikuju. Odnosno, vazno je da delujete veoma privlacno, vrlo zabavno, neodoljivo sarmantno, atraktivno i iskreno. Medjutim, nikako nemojte zaboratiti: da Vaga oko sebe ima veliku broj potencijalnih udavaraca i da Vam zbog toga njen pocetni signali ili zeleno svetlo, ne predstavljaju nikakvu garanciju za neku sledecu fazu. Uostalom, Vage su specificne i zbog toga sto vrlo aktivno i rado uzivaju u razlicitim vidovima udvaranja ili u ljubavnom zavodjenju, kao i u brojnim zabavama. Pri tome, morate voditi racuna o nekom nepisanom pravilu koje glasi: Vaga nikada ne cini onaj "pocetni korak", a to znaci da Vaga na indirektan nacin i veoma suptilno salje svoje impulse ili emotivne signale. Ona zaista beskrajno uziva u "ljubavnim igrama" i u tome da je neko zavodi ili da je osvaja i narocito, da je opcini svojim udvarackim manirima!


STA JE ONO STO VAS PARTNER ILI OSOBA KOJA VAM SE UDVARA MORA OBAVEZNO DA ZNA O VAMA

Vage su veoma suptile i zahtevne, stoga osoba koja Vam se udvara mora dobro da poznaje i da oseca sve Vase unutrasnje potrebe. Odnosno, mora da oseca Vase emotivne potrebe kao i Vas senzibilitet, pri tome je narocito vazno da neguje Vas afinitet prema estetskom izrazavanju. Vage uzivaju u svemu sto je lepo i zbog toga svoju paznju i osecanja poklanjaju svima koji pothranjuju njihov unutrasnji duh i narocito, osobi koja ume da zajednicki zivot pretvori u realnu bajku ili u "carobnu ljubavnu pricu" - sa obaveznim hepi endom!
 
Evo, vec sam neko vreme u vezi sa jednom vagom i mogu reci da mi nikada u zivotu nije bilo lepse. Mozda i zato sto on nikada nije nacisto da li me zaista ima 100% i da nece mozda vec sutra puci veza. Mislim da je to dobar recept za vezu sa jednom vagom. Sa druge strane, toliko neznosti, ljubavi, romantike nisam jos nikada dozivela do sada. Zato cure, vage pod ruku :) Ali nikada nemojte dozvoliti da saznaju da je vase srce zaista njihovo i sve ce biti u redu.
Pozdrav svima,

Nina
 
Nina2:
Evo, vec sam neko vreme u vezi sa jednom vagom i mogu reci da mi nikada u zivotu nije bilo lepse. Mozda i zato sto on nikada nije nacisto da li me zaista ima 100% i da nece mozda vec sutra puci veza. Mislim da je to dobar recept za vezu sa jednom vagom. Sa druge strane, toliko neznosti, ljubavi, romantike nisam jos nikada dozivela do sada. Zato cure, vage pod ruku :) Ali nikada nemojte dozvoliti da saznaju da je vase srce zaista njihovo i sve ce biti u redu.
Pozdrav svima,

Nina

Nina utesila si me sad. Samo.. ja sam ze "zeznula" pa mojoj vagi rekla koliko ga volim :cry:
 
smizla:
Nina2:
Evo, vec sam neko vreme u vezi sa jednom vagom i mogu reci da mi nikada u zivotu nije bilo lepse. Mozda i zato sto on nikada nije nacisto da li me zaista ima 100% i da nece mozda vec sutra puci veza. Mislim da je to dobar recept za vezu sa jednom vagom. Sa druge strane, toliko neznosti, ljubavi, romantike nisam jos nikada dozivela do sada. Zato cure, vage pod ruku :) Ali nikada nemojte dozvoliti da saznaju da je vase srce zaista njihovo i sve ce biti u redu.
Pozdrav svima,

Nina

Nina utesila si me sad. Samo.. ja sam ze "zeznula" pa mojoj vagi rekla koliko ga volim :cry:


Smizlo, da ti nije ime Milena?:) A sto se vage tice, steta je sto ranije nisi procitala moj savet :?
 
Uzgred, zanima me koliko je dugo ko od vas sto se zabavljaet sa vagama ili same vage ostao u vezi? Koje su najduze veze i sa kojim znakovima?
Pozdrav vagama!:)
 
Nina2:
Uzgred, zanima me koliko je dugo ko od vas sto se zabavljaet sa vagama ili same vage ostao u vezi? Koje su najduze veze i sa kojim znakovima?
Pozdrav vagama!:)
Evo ja sam vaga.Najduza veza godinu dana a i bila sam sa vagom i bilo je ok
 
Nina2:
smizla:
Nina2:
Evo, vec sam neko vreme u vezi sa jednom vagom i mogu reci da mi nikada u zivotu nije bilo lepse. Mozda i zato sto on nikada nije nacisto da li me zaista ima 100% i da nece mozda vec sutra puci veza. Mislim da je to dobar recept za vezu sa jednom vagom. Sa druge strane, toliko neznosti, ljubavi, romantike nisam jos nikada dozivela do sada. Zato cure, vage pod ruku :) Ali nikada nemojte dozvoliti da saznaju da je vase srce zaista njihovo i sve ce biti u redu.
Pozdrav svima,

Nina

Nina utesila si me sad. Samo.. ja sam ze "zeznula" pa mojoj vagi rekla koliko ga volim :cry:


Smizlo, da ti nije ime Milena?:) A sto se vage tice, steta je sto ranije nisi procitala moj savet :?

Nije mi ime Milena. Sta da radim... kasno sam procitala. Ali cu zato malo da okrenem drugi list pa cu da budem malo suzdrzana sto se emocija tice. Da vidim kako ce to da funkcionise. Inace, ovo mi je treca vaga na koju sam naletela u poslednje 3 godine. Na zalost, ni sa jednom nisam bila nesto dugo. Sa ovom vagom sam zajedno dva meseca. A 8 mimo veza, oko sebe imam gomilu vaga sto na poslu, sto u drustvu. Volim ih puno......
 
E pa drage moje ja sam 10 godina sa jednom vagom i mogu vam reci da su ne umorne i da nikada nije sa njima dosadno ali ih samo treba pustiti,ponekad da rade sta im je volja ili bar da one tako misle. :)
 
lea_16:
E pa drage moje ja sam 10 godina sa jednom vagom i mogu vam reci da su ne umorne i da nikada nije sa njima dosadno ali ih samo treba pustiti,ponekad da rade sta im je volja ili bar da one tako misle. :)

Svaka cast! A sta si ti u horoskopu?
Ja sam tek 7 meseci sa mojom vagom ali KAKVIH 7 meseci!:) Mogu samo reci WOW:)
 
Pravilo broj 1. Nikad ne reci vagi odmah da je volis osim ako i sam nisi vaga....samo vage mogu da se razumeju madjusobno...Ja sam dupla vaga i znam najbolje koliko znam da budem gadna kada kuliram posle izgovorenog "volim te"...Naime ne radim to namerno, neke stvari su ipak mnogo jace od mene...
Moj decko je vaga takodje i zabavno je, oboje smo u oblacima ...i mastamo o nekoj ljubavi iz bajke...Zato mogu reci da je vreme provedeno sa muskom vagom vrlo kvalitetno, ako si zaljubljena u ljubav kao i on. Muske vage se teze otvaraju, ali ako mu ukrades srce, volece te kao boginju...u to sam uverena....pozdrav za sve :)
 
A da, vrlo je vazno znati da su vage velike skitare...Pa ako hoces da zadrzis vagu ili da je ucinis srecnom, putuj sa njom...Ja sam sa mojim deckom obisla skoro celu Evropu...Eto , tako ti je to kada se sretnu dve vage...nikad nije dosadno...:)
 
Nina2:
Uzgred, zanima me koliko je dugo ko od vas sto se zabavljaet sa vagama ili same vage ostao u vezi? Koje su najduze veze i sa kojim znakovima?
Pozdrav vagama!:)

Draga Nina...Ja sam vaga i sa mojom vagom sam skoro 4 godine. Za sada sve najbolje funkcionise...A ako budemo natempirali i nasa beba ce biti vaga...ako pocnemo vec koliko danas da radimo na tome :)
Vage su nezne i zude za ljubavi, pa cak i ako je decko sa kojim si vaga, budi popustljiva...Iza maske smekera i kulera, krije se divno bice, koje je stvoreno za ljubav, i koje zaista ume da voli..Muske vage su fantasticne ako otvore srce, a to urade pre ili kasnije...jer im je to preko potrebno...Uz vagu zivot ce ti biti pesma, nepredvidjiv i vrlo romantican...srecno :)
 
Nina2:
lea_16:
E pa drage moje ja sam 10 godina sa jednom vagom i mogu vam reci da su ne umorne i da nikada nije sa njima dosadno ali ih samo treba pustiti,ponekad da rade sta im je volja ili bar da one tako misle. :)

Svaka cast! A sta si ti u horoskopu?
Ja sam tek 7 meseci sa mojom vagom ali KAKVIH 7 meseci!:) Mogu samo reci WOW:)

lea je u pravu...vaga voli da je uvek u pravu...ili bar da misli da jeste :)imajte to u vidu...
 
jedna vaga:
Nina2:
Uzgred, zanima me koliko je dugo ko od vas sto se zabavljaet sa vagama ili same vage ostao u vezi? Koje su najduze veze i sa kojim znakovima?
Pozdrav vagama!:)

Draga Nina...Ja sam vaga i sa mojom vagom sam skoro 4 godine. Za sada sve najbolje funkcionise...A ako budemo natempirali i nasa beba ce biti vaga...ako pocnemo vec koliko danas da radimo na tome :)
Vage su nezne i zude za ljubavi, pa cak i ako je decko sa kojim si vaga, budi popustljiva...Iza maske smekera i kulera, krije se divno bice, koje je stvoreno za ljubav, i koje zaista ume da voli..Muske vage su fantasticne ako otvore srce, a to urade pre ili kasnije...jer im je to preko potrebno...Uz vagu zivot ce ti biti pesma, nepredvidjiv i vrlo romantican...srecno :)


Mogu da kazem da moja vaga nikada i nije imala tu masku kulera, od samog pocetka smo se nevidjeno dobro uklopili. I u pravu si sto se tice skitanja, ali bar smo i tu isti, tako da za sada mogu samo da se slozim sa tobom....sa vagom je zivot zaista romantican prepun ljubavi i nimalo nimalo dosadan:)
 
Nina2:
lea_16:
E pa drage moje ja sam 10 godina sa jednom vagom i mogu vam reci da su ne umorne i da nikada nije sa njima dosadno ali ih samo treba pustiti,ponekad da rade sta im je volja ili bar da one tako misle. :)

Svaka cast! A sta si ti u horoskopu?
Ja sam tek 7 meseci sa mojom vagom ali KAKVIH 7 meseci!:) Mogu samo reci WOW:)
Ja sam u hroskopu lav-rak,a on je vaga - vodolija .Od svega po malo.mogu ti reci da to i nije astroloski neka kombinacija ali uspeva vec 10 godina tako da ti je moja preporuka da se mnogo ne obazires na horoskop i da se prepustis i opustis jer si ti ta koja je u vezi sa tvojom vagom niko od nas nije,a razliciti su ljudi.Jedino sto mogu da te posavetijem je da ih pustis s vremena na vreme i ako pokusa da te nesto slaze pusti ga jer oni to tako slatko rade a i imaju tako lep osmeh,i mislice da mu uspeva.I nemoj nikada ti da ih lazes niti da ih sputavas jer ce pobeci a neceni on znati zasto a ti jos manje. :D
 
Ja samo znam jedno, a to je: da ja te ljude pocinjem da OBOZAVAM!
Stvarno su divni.
Zelja mi je da jedna takva vaga ostane kraj mene ceo zivot.....
 
Anonymous:
Nina2:
lea_16:
E pa drage moje ja sam 10 godina sa jednom vagom i mogu vam reci da su ne umorne i da nikada nije sa njima dosadno ali ih samo treba pustiti,ponekad da rade sta im je volja ili bar da one tako misle. :)

Svaka cast! A sta si ti u horoskopu?
Ja sam tek 7 meseci sa mojom vagom ali KAKVIH 7 meseci!:) Mogu samo reci WOW:)
Ja sam u hroskopu lav-rak,a on je vaga - vodolija .Od svega po malo.mogu ti reci da to i nije astroloski neka kombinacija ali uspeva vec 10 godina tako da ti je moja preporuka da se mnogo ne obazires na horoskop i da se prepustis i opustis jer si ti ta koja je u vezi sa tvojom vagom niko od nas nije,a razliciti su ljudi.Jedino sto mogu da te posavetijem je da ih pustis s vremena na vreme i ako pokusa da te nesto slaze pusti ga jer oni to tako slatko rade a i imaju tako lep osmeh,i mislice da mu uspeva.I nemoj nikada ti da ih lazes niti da ih sputavas jer ce pobeci a neceni on znati zasto a ti jos manje. :D

Pa da, iako je moja jaca polovina isto vaga kao i ja, ipak moram priznati da vage jako vole da budu u drustvu lavova i ovnova...Valjda im je potreban neko da ih vodi ko je dominantan kao vec pomanuti lav, ovan i sl.Skoro svi moji priatelji su dominatni znaci, valjda volim da budem u takvom okruzenju...a i nima nije lose...oni vole da dominiraju, a ja im na naki nacin to dopustam...Zapravo, takve osobe se ne osecaju previse ugrozeno u drustvu vaga, valjda:)
 
Vec dugo sam sa jednim lavom a ja sam strelica. Ali, sad me opasno muva jedna vaga, obecava, izjavljuje mi da me ludo voli, da je zaljubljen i da me obozava. Da li vredi uopste pokusavati, mislim kakva je veza izmedju zene strelca i muskarca vage?
 
Zlatokosa:
Vec dugo sam sa jednim lavom a ja sam strelica. Ali, sad me opasno muva jedna vaga, obecava, izjavljuje mi da me ludo voli, da je zaljubljen i da me obozava. Da li vredi uopste pokusavati, mislim kakva je veza izmedju zene strelca i muskarca vage?

Ako vaga to radi, onda znaci da te zaista voli...Vage vole strelceve...eto, ja sam vaga, i meni su svi dobri prijatelji strelcevi...ali nikada se nisam usudjivala da bilo sto pokusam sa nekim strlecem pa ne znam kako bi to funkcionisalo..U svakom slucaju, karakteristika vage nije da bude navalentna ako zaista ne zeli nista ozbiljno, ali moze da se dogodi da ako zaista na kraju budes sa njim on pocne da te kulira i pravi se lud, pa stoga pazi...moze da bude nezgodno...ali u svakom slucaju, njegova ljubav se nece smanjiti ali ce se na neki nacin izmeniti...on ce i dalje biti pazljiv i neverovatno romantican ali u nekim trenucima ce zeleti svoju slobodu, mozda i vise nego sto treba...I naravno ako uopste hoces da imas nesto sa vagom, moras da znas da prastas i da imas visok stepen tolerancije..Vage, narocito muske, su sklone manjim ispadima...znaju da vole ali su i veliki vetropiri...ne drzi ih mesto i vrlo lako moze nesto drugo da im na kratko odvuce paznju.Nije ni cudo sto kazu da je sa vagom zivot nepredvidljiv i nikada nije dosadno...Naravno, moras imati razumevanja i za veliku neodlucnost vage...ona nikada ne zna sta hoce i koliko hoce...Ali, na kraju, ipak znaj da je zivot u veza sa vagom, puna ljubavi i romantike, skoro kao u bajkama, jer su i one sami veliki sanjari..i sve teze da idealizuju...I ako se opredelis za decka vagu zelim ti puno srece, ali ipak dobro je da znas da su lavovi i vage velike suprotnosti...tako da sve ono sto imas sada sa svojim lavom neces imati sa vagom, i obrnuto. Pa ti vidi sta ti je bolje:)
 
Pozdrav svima koliko Vas ima,posebno lepsim polovinama covecanstva !!!
Ja sam Vaga i iskreno receno pomosan sam na to.
Govorim o sebi o"vagi"koja je moj znak.Veoma smo zaljubljive prirode ,ali to krijemo.I kada pokazemo svoju ljubav,onda je to iskreno.OBOZAVAMO drustvo,volimo da smo u drustvu ali su nam ponekada potrebni i trenuci samoce.Veliki smo mastari ali mastamo realno ne apstraktno.Interesuje nas sve od sporta preko dobre knjige i muzike pa do ufufuf politike.Vage vole romantiku.Savet :Dajte nam mogucnost da "odlucujemo"ali nas povedite do resenja ali da mi ne vidimo da nas vodite.I nemoj te nas drzati u kavezu i u lancima,onda gubite Vagu.
 
Zlatokosa:
Vec dugo sam sa jednim lavom a ja sam strelica. Ali, sad me opasno muva jedna vaga, obecava, izjavljuje mi da me ludo voli, da je zaljubljen i da me obozava. Da li vredi uopste pokusavati, mislim kakva je veza izmedju zene strelca i muskarca vage?


Mogu ti samo reci da sam i sama imala decka lava..ali sa vagom ne moze da se meri. Sa vagom je sve kao u pravoj uglavnom srecnoj ljubavnoj bajci...
 
De Nik:
Pozdrav svima koliko Vas ima,posebno lepsim polovinama covecanstva !!!
Ja sam Vaga i iskreno receno pomosan sam na to.
Govorim o sebi o"vagi"koja je moj znak.Veoma smo zaljubljive prirode ,ali to krijemo.I kada pokazemo svoju ljubav,onda je to iskreno.OBOZAVAMO drustvo,volimo da smo u drustvu ali su nam ponekada potrebni i trenuci samoce.Veliki smo mastari ali mastamo realno ne apstraktno.Interesuje nas sve od sporta preko dobre knjige i muzike pa do ufufuf politike.Vage vole romantiku.Savet :Dajte nam mogucnost da "odlucujemo"ali nas povedite do resenja ali da mi ne vidimo da nas vodite.I nemoj te nas drzati u kavezu i u lancima,onda gubite Vagu.

ovaj savet na kraju je prava stvar....i ja sam vaga i mogu reci da je to potpuno tacno..mene je jedan bivsi pokusao da veze previse...nije mi dopustao ni da odem do prodavnice sama kako me neko ne bi gledao i slicne gluposti...i naravno nisam dugo ostala sa njim kada , jer sam se osecala uzasno ugrozenom...svaki pokusaj kontrolisanja vage je promasaj i 100% gubitak iste...
 

Back
Top