Halo2

Sakim

Zainteresovan član
Poruka
168
IMA li Halo 2 za PC,ako ima gde moze da se kupi,odakle pozeda se skine,ja nemog da nadjem,i ako ima samo za X box zna li neko neki emulator za istu?
 
Emulatori za Xbox ne postoje.
Halo 2 ce biti ubitacno zahtevan (3 GHz+, 1+ GB RAM, DX10 graficka) i izace ove godine, negde posle zvanicnog izlaska Viste, a to je 30. januar.
 
I jos nesto,rekli su da ce DX 10 da slepa i na XP eu,Vistu mi ne pada napamet da kupujem jer je NjeSRa samo tako, a i neverujem da ce biti previse zahtevna cim je vrti konzola koja ima hardver ko pentijum 3,i jel ovako bilo i sa prvim delom posto mi se on bas svideo i bas zelim da vidim sta se desava dalje...
 
Има за комп,али мораш имати виндоус висту(нови оперативни систем).А видео сам неки клип на нету-рат конзола.Као неки трг,и на супротним крајевима два јапанца-један представља сони,а други нинтендо.Сонијевац завлачи руку испод сакоа и вади џојстик.Нинтендовац вади неки нови нинтендо,па га претвори у светлосну сабљу.Сонијевац онда позове Рјуа,Кроноа и неке друге,а нинтендовац Марија,Линка и још неке.Све то гледа Бил Гејтс,па дође са огромном бојном мацолом и каже:Behold the power!Долети онда онај транспортер из халоа,изађе master chief и каже:Sorry,man i am the only one.Обојица слегну раменима и сви крену у јуриш.Онда се на екрану појаве речи:Who will win?Шта ви мислите?Ја типујем на старог Била 8)
 

Back
Top