bg-info
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: bg-info

arheolog
    Guest

Podrazumevano bg-info

posto ne zivim u Beogradu, molila bih da mi kazete sta ima novo aktuelno- likovna desavanja, izlozbe, monografije, projekti, i svakako vas komentar i ocenu, npr 1-5.Hvala, cao!

arh
    Guest

Podrazumevano

Likovnjaci, nesto ste mi se ulenjili!!! Nije valjda da niko ne ide na izlozbe i ne prati dogadjaje u nasem lepom Beogradu...?!> Ili su ovih dana interesantniji prasence i tako to...
    Pozdrav sa juga!

kellts
    Guest

Podrazumevano

Ala si ti poranio-la arheolog. Ja bih ti rekao ali ni ja nisam iz bg. Odakle si pa bi mogli da menjamo informacije ?

arh
    Guest

Podrazumevano

uhvatila me predispitna frka, pa ne mogu da spavam!Evo upravo spremam nesto iz moderne umetnosti, pa bi mi svaki komentar na tu temu dobro dosao.Trenutno sam na studijama jugo-zapadno od beograda- 7 sati autom, 700 km daljinski, i 7 sekundi da procitam vesti odozgo...
    Nema nikakve veze sto nisi iz Bg-a javi sta ima tamo kod vas novo i interesantno na ovu temu...Pozdrav...

arh
    Guest

Podrazumevano

Dobro, kad nece breg Muhamedu...onda cu ja sa vama da podelim utiske.Juce sam obisla izlozbu jednog priznatog slikara, mozete videti neka dela na http://www.cultureguide.gr/images/events/files/nikou2.jpg pa mi recite vase misljenje.
    Dela su velikih dimenzija, ulje na platnu, monumentalna, ovo su samo neke od upecatljivih slika-predstavnika nekoliko ciklusa, od vise desetina radova koji su izlozeni.Ja mislim da je izuzetan crtac i kolorista, prenosi fantaziju u stvarnost.Bavi se dosta istorijskim kompozicijama-poslednja slika je samo deo od veceg broja radova- svesno ide na cinjenicu dopadanja.
    Po meni, osim velike dinamicnosti i energije koje zrace sa slika, odlikuje se plasticnoscu, ali stice se blagi utisak preterane monumentalnosti, neke od figura ostavljaju utisak mermerne ili kamene skulpture.Recite vase vidjenje.
    Javite o onome sto ste vi posetili, i o novima desavanjima na likovnoj sceni-iz BEOGRADA I VAN NJEGA!

Slične teme

1. Info
    Autor poslovnamreza u forumu Severna i Јužna Amerika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 14.03.2006., 22:35
  2. info
    Autor solaris2891 u forumu Severna i Јužna Amerika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 04.03.2006., 02:53

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor