osteceni krajevi

image.php


Još puno "oštećenih krajeva" :mrgreen:
 
Ja se nisam šišala mesecima. A i pre toga nešto bezveze... Kosa nema oblik, ali pošto je duga ne vidi se, oblik nije ni bitan više :)
O čemu beše... E, istanjila se maksimalno, tj. od guste se premantala na retku, ali krajevi su se, na neki čudnovat način regenerisali :shock: OK, nisu sad baš nešto lepi, ali kakvi bi trebali biti super su.
Farbam se u tamno nekim "neagresivnim" farbicama, to izađe i ne vidi se kada izraste jer se spere, ali ne pamtim kada sam oprala kosu bez regeneratora/pakovanja. E, nemoj se previše češljati.
Ne znam šta bi ti treće protiv cvetanja, imaš regeneratore, regeneratore i... Da. Regeneratore. Probaj regeneratore. :?
 
Mozes prvo da se osisas, onda da poboljsas ishranu, da povecas unos tecnosti... redovno spavas, izbegavas nezdravu sredinu i redovno cesljas svoju kosu sa nekim dobrim cesljem koji masira teme bez da ga ostecuje
 
Rascvetali krajevi se sisaju- ne postoji balzam koji ce ih srediti, balzam je prevencija.
Vazno je da se kosa tretira adekvatnim samponom i balzamom.
Takodje nemoj tanjiti kosu kad se budes sisala, moja Naca tvrdi da joj se kosa vise lomila i cvetala dok joj je frizura bila istanjena.
 
za ostecene krajeve jedino makaze...balzami i tako to ti sluzi dok ti je kosa zdrava...

inace meni se kosa bas preporodila od kako sam pre koju godinu prestala da je susim fenom...dobila je sjaj,meksa je i manje mi cveta...a meni je to prilicno vazno jer imam dugu kosu...
 
meni je jednom frizerka rekla da previse balzama, regeneratora, pakovanja itd takodje nije dobro, jer kosa gubi sjaj. regenerator, recimo, jednom nedelju, da ne opterecuje kosu. o, da, ishrana je takodje vazna!
 

Back
Top