WORK and TRAVEL USA !
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: WORK and TRAVEL USA !

Početnik
    Učlanjen
    29.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Smile WORK and TRAVEL USA !

Svima koji su legalno radili u USA ,UK, GER,HOL - korisna informacija : Moguc je povracaj novca na ime TAXI za Vas rad !
    info na compass-yu.com

Početnik mAnita (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: WORK and TRAVEL USA !

aha bila sam na taj sajt!cini mi se ok!samo je pitanje dali je tacno to sto pise??????

Jedno pitanje, koje je ujedno i molba...
    Koliko je pouzdan odlazak u USA da se radi, u sklopu studiranja... U smislu, postoji li neka agencija u koju ste stvarno sigurni... Neka koja zaista postuje vaša osnovna prava, ne krši dogovore i stvarno je fer prema ljudima koji odu?
    Koja je procedura? Do mene je došla informacija da postoje agencije koje ti obezbede sve troškove da bi otišao, a ti im plaćaš to kad se vratiš.... Koliko je to tačno?

Pozdrav!

ps. Trenutno jako razmišljam o tome da odem i radim u USA, samo se previše pitanja mota po mojoj glavi.... a ne znam koga da pitam.... Ako je neko bio i ovo čita, bila bih jako zahvalna da mi kaže o tome reč- dve, ali onako kako je stvarno bilo...
    Tnx!

Ivana

Nov član
    Učlanjen
    23.10.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pozdrav svim. Planiram da idem na ljeto 2012 u Ameriku imam 20 godina i student sam druge godine fakulteta. Zanima me da li je iko isao preko agencije preko koje planiram jer oni tvrde da imaju dugogodisnje iskustvo ( http://www.workandtravelusa.rs/index.php ) ------ evo linka. Ako mi neko moze dato odgovor da li ovo vrijedi truda posto planiram da idem na razgovor uskoro????

Unapred hvala!!!

Nov član
    Učlanjen
    27.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Jedna Mala Pegava Plava.. Pogledaj poruku
    Jedno pitanje, koje je ujedno i molba...
    Koliko je pouzdan odlazak u USA da se radi, u sklopu studiranja... U smislu, postoji li neka agencija u koju ste stvarno sigurni... Neka koja zaista postuje vaša osnovna prava, ne krši dogovore i stvarno je fer prema ljudima koji odu?
    Koja je procedura? Do mene je došla informacija da postoje agencije koje ti obezbede sve troškove da bi otišao, a ti im plaćaš to kad se vratiš.... Koliko je to tačno?

Pozdrav!

ps. Trenutno jako razmišljam o tome da odem i radim u USA, samo se previše pitanja mota po mojoj glavi.... a ne znam koga da pitam.... Ako je neko bio i ovo čita, bila bih jako zahvalna da mi kaže o tome reč- dve, ali onako kako je stvarno bilo...
    Tnx!

Ivana

Sto se tice sigurnosti to ti ne zavisi od agencije koliko od Sponzora sa kojima agencije rade. Sponzori su iz USA i obavezni su da ispostuju...Tako da su sve agencije slicne tu uglavnom...A to da se plati kada se vratis nisam siguran da moze cela cifra a i gde ti to nude cuvaj se... jer kad logicno razmislis to moze biti neka ponuda za posao katastrofa, zato se ne pecaj na te fore. Bolje ti je zajmi novac pa biraj posao i mesto gde mozes zaraditi i provesti se.. Znaci cena je nebitna jer ti tamo negde za nedelju mozes zaraditi 200$ a negde preko1000$, znaci uslovi su bitni!! Ja sam proveo leto 2011 u Severnoj Dakoti. Meni i drugarima je bilo ludilo, jos smo mamurni) a i radilo se jer je bilo posla gde pozelis. Na kraju smo obilazili, New York, Las Vegas, Los Angeles, Hollywood, Miami...vratio program i jos ustedeo finu svotu...ma pun sam utisaka mogao bih knjigu pisati....Ja sam isao preko Inspirit-a (www.inspirittravel.org), nas su sve ispostovali i prosli smo bolje od vecine studenata iz Srbije koji su bili u USA. Biraj Severnu Dakotu, Willinston, Dickinston, Minot..prelepo je, a zelenbaci samo kaplju.)
    Sve u svemu, pali u Usa preko leta, iskustvo za ceo zivot.

Nov član
    Učlanjen
    10.12.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Posto dosta ljudi nije sigurno o tome da li bi islo,koliko je sigurno,da li ce da vrati pare kakvi su poslodavci kakvi su sami poslovi...evo mozete pogledati na ovom sajtu sve ! dosta iskustava sa raznim mestima i agencijama ,ako je neko bio moze da ostavi i svoje iskustvo,jer cje sigurno kad tad pomocji nikome www.workandtravel.iskustvo.org

Početnik
    Učlanjen
    17.12.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Drustvo,ima te li iskusta sa njima http://www.workabroad.rs/ ???
    Ako je neko isao preko njih,neka napise iskustvo il sl.

Početnik
    Učlanjen
    06.01.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Jel može neko da mi predloži neku dobru agenciju za Work & Travel u Novom Sadu?

Nov član
    Učlanjen
    16.01.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ja cu putovati preko agencije fsdtravel, oni su u Novom Sadu u Bul. Kralja Petra I 30, imaju dobre poslovne ponude sa najvišim satnicama koje sam pronašla..

Nov član
    Učlanjen
    16.01.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Pera Putnik Pogledaj poruku
    Jel može neko da mi predloži neku dobru agenciju za Work & Travel u Novom Sadu?
    Evo sad su mi javili da ce biti prezentacija poslovnih ponuda u četvratak u Američkom kutku, pa možeš doći, prijavljivanje je preko fb,https://www.facebook.com/events/119105294877366/

Početnik
    Učlanjen
    06.01.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio bilja85 Pogledaj poruku
    Evo sad su mi javili da ce biti prezentacija poslovnih ponuda u četvratak u Američkom kutku, pa možeš doći, prijavljivanje je preko fb,https://www.facebook.com/events/119105294877366/
    Bila sam na prezentaciji, hvala
    Deluju mi pouzdanao, a ono što mi se dopada je što možeš da biraš posao i mesto, a imaju ugovore sa poslodavcima širom USA.
    http://travel.fsd.rs/work-travel/ tu su poslovne ponude.
    Raspitivala sam se, uglavnom su takve satnice.

Početnik
    Učlanjen
    06.02.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Koliko je skup smestaj? Da li ga agencija obezbedjuje?

Nov član
    Učlanjen
    19.02.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Pozdrav ljudi evo i mene sa milion pitanja za pocetak, na faxu mi je ostao jos diplomski, sta mi predlazete kako ici u Ameriku?

Nov član
    Učlanjen
    06.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ljudi jel neko bio na Block Islandu ?

Početnik
    Učlanjen
    19.02.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Gledao sam to pre godinu-dve, ako nemate dublji dzep nemojte ni pomisljati na tako nesto. Evo samo jedan primer, jedna devojka koja ima 50kg je radila kao "spasioc" na bazenu, a znate i sami koliko covek mora biti jak da bi nekoga ko se davi izvukao iz vode. To vecinom idu bogatiji pa da kasnije imaju sta da pisu po face-u. Moze samo razmena, ali sad kao i posao i turizam a da ne ulozis svoje pare malo sutra.

@kamencic
    Hoces da se preselis ili samo na kratko? Ja sam pre citao jako puno u vezi toga, a i razumem se kako im granica funkcionise itd itd. Mislim mogu da ti dam neke predloge/odgovore, nista posebno

Nov član
    Učlanjen
    03.03.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Interesuje me da li moras da budes na drzavnom fakultetu da bi se prijavio za WORK AND TRAVEL?

Nov član
    Učlanjen
    12.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Yo can see at highereducation.co.th

Početnik Camry (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja bio preko tog programa u Kanadi i nisam imao baš dobro iskustvo. Zavisi od slučaja do slučaja i svakako od dijela zemlje.

Nov član
    Učlanjen
    30.11.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Zanima me jedno pitanje... Koja je agencija najsigurnija za prijavu??? Ili vise njih ako ih ima

Nov član
    Učlanjen
    18.04.2016.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Hi all am thinking to move USA for my higher education purpose can anyone please tell me the best university in USA.

Slične teme

1. work&travel
    Autor AnjaNS u forumu Severna i Јužna Amerika
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 10.12.2011., 18:44
  2. work&travel?
    Autor Marel u forumu Arhiva
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 05.02.2006., 19:58

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor