decije

P

pesme

Gost
da li znate sajt na kome ima pesama: Kolibrija, Branka Kockice.....naravno da mogu da se skidaju (dowload).
Unapred hvala!!!!!!!!! :D :) :P
 
Mozda ovde nije pogodno mesto za ovo ali nisam znala gde da napisem... Zamolila bih vas ako neko od vas zna neku saljivu deciju pesmicu da mi napise, dovoljne su 2-3 strofe, zamolila me zaova da napisem za njenu cerkicu jer joj treba za sutra ali ja sam nesto zauzeta i nemam vremena. Ako neko od vas ima neku deciju pesmicu koju je sam sastavio, saljivu, neka mi napise...
Hvala... :bye:
:kiss:
 
Cerka mi ide u cetvrti razred o. s. i deca u razredu prave spomenar za rastanak od uciteljice. Svi su pisali po neku pesmu ili sl. Ja nemam nista od toga.Molim ako neko ima nesto prikladno neka mi posalje. HVALA
 
Cerka mi ide u cetvrti razred o. s. Deca u razredu prave spomenar za uciteljicu za rastanak i svi su pisali stihove, a ja nemam nista od toga. Ako neko ima nesto prikladno... Hvala (tri puta) !!!
 
Cerka mi ide u cetvrti razred o. s. Deca u razredu prave spomenar za uciteljicu za rastanak i svi su pisali stihove, a ja nemam nista od toga. Ako neko ima nesto prikladno... Hvala (tri puta) !!!

Деца у четвртом разреду су способна да сама саставе нешто за учитељицу!
И родитељи не треба да се мешају у нешто тако!

Ако твоја ћерка није у стању да сама смисли, онда значи да јој није стало! Ако јој није стало, нека не пише.
 
Деца у четвртом разреду су способна да сама саставе нешто за учитељицу!
И родитељи не треба да се мешају у нешто тако!

Ако твоја ћерка није у стању да сама смисли, онда значи да јој није стало! Ако јој није стало, нека не пише.

Upravo tako...bolje da ona nalupa bilo sta nego da neko za nju to radi. :D
 
Svaka cast kakvu vi decu imate. (verovatno ih jos nemate pa ne znate kako je to). U svakom slucaju hvala na iznesenom misljenju.
Pogledajte prilog 52859
Evo sta je moje dete napisalo.

Кад почнеш да пишеш неком, било би згодно да мало завириш у профил и прочиташ бар понеки пост који је је неко написао.

Драго ми је што смо својим коментарима помогли твом детету да смисли тако диван текст. :hahaha:
Надам се да ће учитељица бити задивљена овако оригиналним дечјим искреним речима!

Мој професионални савет: Пусти дете да само ради оно што може и уме. Тата нека се бави својим послом, а један од најважнијих родитељских послова је оспособљавање детета!
 

Back
Top