KOŠTUNICA NOVU GODINU DOČEKAO U KOSOVSKOJ MITROVICI

urospo

Iskusan
Poruka
5.289
KOŠTUNICA NOVU GODINU DOČEKAO U KOSOVSKOJ MITROVICI
Ponedeljak, Januar 01, 2007 13:00

Predsednik Vlade Srbije Vojislav Koštunica Novu godinu je dočekao u severnom delu Kosovske Mitrovice, sa devetočlanom porodicom Lazarević koja je 1999. godine proterana iz Kline.

Koštunica je u novogodišnjoj čestitki upućenoj iz Mitrovice istakao da je očuvanje Kosova i Metohije drugo ime za očuvanje Srbije. Nakon ponoći, Koštunica je prošetao severnim delom grada, a pozdravilo ga je nekoliko stotina Srba. Oni su mu čestitali novu godinu sa željom da, kako je većina od njih istakla, očuva Kosovo u sastavu Srbije.

http://www.rts.co.yu/jedna_vest.asp?source=komentar&IDNews=172603



Mogu samo da kazem, svaka cast :!:
 
Mannibals:
Smesno...:lol::roll::lol:...

............
Sta je smesno? To sto je on slavio na Kosovu ili to sto Kosovo ide baj-baj? Pa to je zavrseno. Pitam se samo koju sargarepu ce ove godine i u kom pakovanju da nam serviraju svetski policajci sa njihovim dupeliscima u Evropi. Tante za kukuriku. Vi prvo ovo a onda mi vama "papriku u b..." I to tako ide vec decenijama.... A nama k'o sve bolje i bolje... A pece nas u b... do bola. Putujemo slobodno pa slobodno.... Tako nam lepo je.. te otkidosmo od lepote....
 
Moze se pretpostaviti da je ovo zbog predizborne kampanje, ali znajuci Kostunicin odnos prema KiM moze se i drugacije shvatiti.

Kostunica je bio na KiM na Vidovdan u Gracanici i Gazimestanu, na bozicnoj liturgiji u Peckoj patrijarsiji, u Zvecanu itd.
Ove gluposti oko iskoriscavanja necu ni da komentarisem, pogotovu ako se zna da Srbima sa KiM veoma znaci kad ih poseti neki drzavnik iz Srbije, dalje to predstavlja dokaz prisustva srpske drzave na KiM i sl.

Dakle, znajuci sve ovo imam razloga da verujem da nije u pitanju samo kampanja.
 
Леп гест. Јес' да иду избори, али Коштуница, генерално, има искрено емотиван став према КиМ, тако ми се чини. Потез за сваку похвалу, премијеру једне земље је и место међу својим најугроженијим сународницима, на окупираном делу територије.
 
Sunchaser:
Леп гест. Јес' да иду избори, али Коштуница, генерално, има искрено емотиван став према КиМ, тако ми се чини. Потез за сваку похвалу, премијеру једне земље је и место међу својим најугроженијим сународницима, на окупираном делу територије.

Neki na ovom forumu me ne bi zacudili , da u ovom nategnutom "doceku medju ugrozenim narodom ", ne vide najprizemniju , demagosko - populisticku predizbornu propagandu........

Mora da si se ubio za Novu godinu, od alkohola, Sun, pa si jos grogi :D :D

Taj docek je takva bljuzga za mase, da je jednostavno , otuzan......pored onoga , sto sam vec napisao.......sta su ti ljudi skrivili , da se za novogodisnju noc smaraju sa onim metiljavim Kostunicom??? :roll:
 
inagadadavida:
Neki na ovom forumu me ne bi zacudili , da u ovom nategnutom "doceku medju ugrozenim narodom ", ne vide najprizemniju , demagosko - populisticku predizbornu propagandu........

Mora da si se ubio za Novu godinu, od alkohola, Sun, pa si jos grogi :D :D

Taj docek je takva bljuzga za mase, da je jednostavno , otuzan......pored onoga , sto sam vec napisao.......sta su ti ljudi skrivili , da se za novogodisnju noc smaraju sa onim metiljavim Kostunicom??? :roll:

Хе, хе... Нисам (али озбиљно). Него, да ниси ти остао непланирано трезан :D (знаш оно, кад човека прође воља усред приче, па смори онда и Нова година и све), па сад опет по Воји ;) ? Не, без зезања, има ту маркетинга и свега, сигурно, али опет, лепо ми изгледа гест (нисам ја то ни видео на тевеу, слабо пратим вести, него само чуо). Ево, да им је Тадић био, онда би и ти рекао да је ОК :lol: . А он би само намештао зуру за случајно присутне новинаре. Мада ОК, било би лепо да неко од политичара сврне доле и без камера, мимо предизборних кампања, то стоји.
 
Sunchaser:
Хе, хе... Нисам (али озбиљно). Него, да ниси ти остао непланирано трезан :D (знаш оно, кад човека прође воља усред приче, па смори онда и Нова година и све), па сад опет по Воји ;) ? Не, без зезања, има ту маркетинга и свега, сигурно, али опет, лепо ми изгледа гест (нисам ја то ни видео на тевеу, слабо пратим вести, него само чуо). Ево, да им је Тадић био, онда би и ти рекао да је ОК :lol: . А он би само намештао зуру за случајно присутне новинаре. Мада ОК, било би лепо да неко од политичара сврне доле и без камера, мимо предизборних кампања, то стоји.

Evo , vidis, gresis..........i da je Tadic bio, ja bi isto rekao......
Niko ne moze da me ubedi, da je bilo koji politicar, otisao da slavi Novu godinu sa nekom nepoznatom porodicom na Kosovo, zato sto mu je to bila zivotna zelja........i to bas pred izbore :roll:
 

Back
Top