Kako najlepse prici devojci?

Sve to zavisi,od tipa do tipa zene.Moje licno misljenje sastoji se u tome da;Svaki muskarac,bez obzira na njegov razlog prilaska,s moje je strane,ljudski i kulturno,docekan,ali samo ukoliko je njegov prilazak spontan,prirodan i kulturan.Ukoliko je muskarac isfoliran,napadan i u nekim svojim filmovima,Bog i batina,tada je vec dovoljno razloga,da se i ja ponasam,odbojno.
 
Bitna je spontanost, i njegova nenametljivost. Takodje i odredjena doza misterioznosti, ali ne foliranje. Sada ce me verovatno pola foruma ispluvati ali evo na pr. ako izlazimo na ista mesta, posalje mi pice par puta, ali mi ne prilazi, ili se cak i ne predstavlja... to ume da ucini devojku pozeljnom i posebnom, a opet, dobar je nacin da je privuces, jer ce na kraju ona doci do tebe.
 
budi spontan.
reci ces, ali kako da znam kada sam spontan?
evo, citaj knjige, magazine, malo vise vremena provodi na internetu, idi u bioskop, pozoriste, slusaj muziku i eto, moci ces da sa bilo kim razgovaras o bilo cemu, a to moze da bude i neka devojka.
ne mozes ti nauciti odredjeni pristup i svim devojkama prilaziti na isti nacin. to ne moze biti kopija tudjeg pristupa. moras biti svoj i orginalan.
ocigledno, cim si ovakvo pitanje postavio, ti to nisi!!!
 
Ok razumeo sam da treba biti spontan itd... kao i svestran da bi mogao da se uklopis u svaku temu ali mene zanima jos vise zbog cega devome imaju odbojnost prema muskarcima a cak nisu ni progovorili tj. vec u startu gubim svake sanse. Dakle zanimam me kako je neko vama najlepse prisao (ovo se naravno odnosi na devojke) ? I sta to moze da vas isprovocira vec u startu da mi gubimo svaku sansu?
 
Ja recimo ne volim razmetljivce... Ne volim ufurane tipove, koji misle da su boga uhvatili za neku stvar...
Jos ako se natrpao zlatom i "kilom" parfema, kojim tusi sve oko sebe, nema sanse da cu mu dati da progovori jednu rijec...
Eto, za pocetak...
 
pokazi da si zainteresovan, ali za nju samu, a ne samo i jedino za ishod tog tvog prilaza. Veruj mi, to se odmah oseti u drzanju, u stavu. Neka te ona zanima bas kao osoba, neka oseti da te zanima, a ne kao da je bilo koja, kao da si, eto, prisao ribi, jer ti je usput. Tada padas.
 
kety:
Bitna je spontanost, i njegova nenametljivost. Takodje i odredjena doza misterioznosti, ali ne foliranje. Sada ce me verovatno pola foruma ispluvati ali evo na pr. ako izlazimo na ista mesta, posalje mi pice par puta, ali mi ne prilazi, ili se cak i ne predstavlja... to ume da ucini devojku pozeljnom i posebnom, a opet, dobar je nacin da je privuces, jer ce na kraju ona doci do tebe.
Dali bi neko bio ljubazan da odnese pice ovoj lutkici :)
 
Thanks, sweety!
Ja uvek lepo iskreno kazem kao to kod mene ide, decko je trazio konkretno, zar ne? Spontanost je spontanost, ali daj pomozite mu malo vise!
Moj drug je devojci koja mu se svidja,npr. ranije slao cvece na vrata, jeste staromodno, ali bas zbog toga i pali!
 
Ma fora je u osvajanju! Zene vole da se osecaju kao prave dame, a, priznacete, muskarci sve manje pridaju znacaj tome! Priosto se iznenadim kada upoznam muskarca sa onim osnovnim manirima, to je ipak Classic, nesto sto ce se uvek vrednovati!
 
Gazdarica:
Ja recimo ne volim razmetljivce... Ne volim ufurane tipove, koji misle da su boga uhvatili za neku stvar...
Jos ako se natrpao zlatom i "kilom" parfema, kojim tusi sve oko sebe, nema sanse da cu mu dati da progovori jednu rijec...
Eto, za pocetak...

Pa postoji nesto sto svakako uvek pali a to je kada se nadjes tu kao rame za plakanje ucveljenij devojci ali ako nisi u takvoj prilici jednostavno budi romantican. Hladnoca i prevelika opustenost daju do znanja da ti nije preterano stalo te stoga pocni sa romanticnom literaturom,muzikom,filmovima i videces da kao "mica" mozes da postignes mnogo vise nego kao "maco" bez obzira sta o tome misle drugi muskarci jer tebe ustvari ne zanimaju oni vec zene!Srecno!
 
veseli:
Ok razumeo sam da treba biti spontan itd... kao i svestran da bi mogao da se uklopis u svaku temu ali mene zanima jos vise zbog cega devome imaju odbojnost prema muskarcima a cak nisu ni progovorili tj. vec u startu gubim svake sanse. Dakle zanimam me kako je neko vama najlepse prisao (ovo se naravno odnosi na devojke) ? I sta to moze da vas isprovocira vec u startu da mi gubimo svaku sansu?

Meni je najlepse prisao jedan decko koji je jednostavno dosao i seo pored mene,sa osmehom na licu i ugrejao me zagrljajem(sedeli smo pored prozora).eto kratko, slatko, jednostavno, elegantno.....
 
E bas sam juce cula novu musku zvaku za osvajanje devojaka. Prica joj on ...kad sam te video da ulazis,ne, nisi mi bila najlepsa (a inace devojka izgleda vrrrrh), nisi bila ni najbolje obucena, ni najzgodnija(a tek ovo),... ali si mi imala nesto u sebi, bila si mi strasno SIMPATICNA, video sam nesto u tebi....
jooooooj.....mislim... originalno....
 
i prilicno sam ozbiljan sto se naslova tice,ipak sve to ne prolazi ako i ja nisam top i jos po mogucnosti sa nekim dobrim kolicima ispred lokala koja zmirkaju kad im prilazis,mislim hallo,malo je zena koje pale na orginalnost duha,samo lova sestro.
 
fino, spontano, opusteno bez frke i panike, sa nekim obicnim pitanjem.
boze, ovo se nekako vremenom izgubilo ali ranije dok se izlazilo na neka standardna mesta najvise sam volela da se gledam sa nekim neko vreme, pa kad se sretnete posle negde ( bilo gde , u gradu ), sve ide svojim tokom, to gledanje ucini svoje.
 
Ma lupi joj kontru. Nista joj nece biti jasno, pa ce se zainteresovati. Lupanje kontre najbolje pali ako ona tebe startuje. Naravno, kontra mora i da prestane posle odredjenog vremena. Posle je tvoja, samo tvoja.
 
hmmmmmmm:
kety:
Bitna je spontanost, i njegova nenametljivost. Takodje i odredjena doza misterioznosti, ali ne foliranje. Sada ce me verovatno pola foruma ispluvati ali evo na pr. ako izlazimo na ista mesta, posalje mi pice par puta, ali mi ne prilazi, ili se cak i ne predstavlja... to ume da ucini devojku pozeljnom i posebnom, a opet, dobar je nacin da je privuces, jer ce na kraju ona doci do tebe.
Dali bi neko bio ljubazan da odnese pice ovoj lutkici :)
to majstore i dva tri pica
 
kety:
Bitna je spontanost, i njegova nenametljivost. Takodje i odredjena doza misterioznosti, ali ne foliranje. Sada ce me verovatno pola foruma ispluvati ali evo na pr. ako izlazimo na ista mesta, posalje mi pice par puta, ali mi ne prilazi, ili se cak i ne predstavlja... to ume da ucini devojku pozeljnom i posebnom, a opet, dobar je nacin da je privuces, jer ce na kraju ona doci do tebe.

to!!! :wink:
 

Back
Top