Kako najlepse prici devojci?

kety:
Bitna je spontanost, i njegova nenametljivost. Takodje i odredjena doza misterioznosti, ali ne foliranje. Sada ce me verovatno pola foruma ispluvati ali evo na pr. ako izlazimo na ista mesta, posalje mi pice par puta, ali mi ne prilazi, ili se cak i ne predstavlja... to ume da ucini devojku pozeljnom i posebnom, a opet, dobar je nacin da je privuces, jer ce na kraju ona doci do tebe.

Živa istina, funkcioniše :roll:
 
pcelica:
fino, spontano, opusteno bez frke i panike, sa nekim obicnim pitanjem.
boze, ovo se nekako vremenom izgubilo ali ranije dok se izlazilo na neka standardna mesta najvise sam volela da se gledam sa nekim neko vreme, pa kad se sretnete posle negde ( bilo gde , u gradu ), sve ide svojim tokom, to gledanje ucini svoje.


Ima u ovome nešto, osloniš se na sudbinu, ako je suđeno srešćete se ponovo, a GLEDANJE čini prvi kontakt pitkijim :idea: :!:
 
Bre, ove naše žene su pravi dragulji, sve znaju, sve je s merom...

Samo zaboravljamo malerozni faktor entropijskog karaktera! Te da je, baš kada joj prilaziš, nešto žulja i nervozna je, da ima drugaricu siledžiju (sinoć u Anderu), već nešto...
Bato, kupi dobar mobilni, okači obavezno oko vrata i počeće same da se nameštaju na volej (sinoć Mondo- ili beše Plastic, ne sećam se više)...
 
Momak bi trebao da pogleda na celokupnu licnost devojke, i u skladu sa tim da smisli neki 'mamac', no ja to kazem kad je u pitanju dobra namera a ne da se zavede devojka i napravi budala od nje. A sto se tice 'mamca' dobra i lepa kola su se pokazala kao izuzetno efikasan.
 
kety:
ako izlazimo na ista mesta, posalje mi pice par puta, ali mi ne prilazi, ili se cak i ne predstavlja... to ume da ucini devojku pozeljnom i posebnom, a opet, dobar je nacin da je privuces, jer ce na kraju ona doci do tebe.
Lukavo, ali kod nekih ne pali. Meni je to nekako obavezujuće.
Najbolje joj privuci pažnju nekim lepim gestom koji ne mora da bude namenjen njoj, ali da ga vidi; ili ako čuješ o čemu priča upadni s nekim prijatnim i duhovitim komentarom (uz šarmantan osmeh i pogled upućen njoj) i nemoj odmah da pobegneš. Eventualno se malo udalji, ali toliko da te ne izgubi iz vidokruga. Posle možeš da joj ponudiš, na pr. svoje piće: kao mora da proba jer sigurno ništa bolje nije probala... i tako.
Ako te je strah da joj priđeš tako, onda možeš ono, na prepad "Ćao!" (osmeh), ili "Eeej, gdee si?!", ili "Jao, što ti je lepa kosica! (i pomaziš je po istoj)... Mora da ti je takva i dušica?"...
Znam još mnogo načina jer i sama volim da prilazim (i gledam reakcije) 8) , ali mislim da ti je ovo dosta za sad. Srećno! :D
 

Back
Top