Fanovi Generals Z.H. BUDJENJE!!!

G

Gen.Duka

Gost
Svaki put kad odem do vuka ili bilo koje igraonice u ovom gradu isti prizor-svuda na ekranima CAUNTER i svuda iste reci...."Brate,brate sto mi ne pokrivas ledja brate dobio sam head shot zbog tebe,bla,bla,bla,bla tripuju se da su neki specijalci ili neznam ni ja sta se sve ne tripuju.Dakle DOKLE BRE SAMO CAUNTER DA SE DJUSKA STA JE BRE SA STRATEGIJOM NAJBOLJOM U ISTORIJI IGRICAAAAAAA?STA JE SA NAJPRODAVANIJIM SERIJALOM (kada je izasao prvi C&C PRODAO SE VISE OD PAR MILIONA PRIMERAKA)Znam da vas ima na hiljade fanova Generalsa,i samo djuskate na gajbi sa glupim kompovima jer vam je rizik da idete na slepo u igraonu kada niko skoro ne djuska ZH.Zato dajte da se nekako organizujemo ostavite poruku ,javite se da se nadjemo u nekoj od igraona kod vukovog spomenika i da se konacno odigra turnir u ovoj fantasticnoj igri.Ako nas bude bilo mnogo sigurno cemo se lako dogovoriti sa nekim od gazda igraona da organizuju turnir.Ako si bolji pokazi se,ako znas da djuskas dokazi se,nema sta da izgubis IZADJI NA CRTU!!!!!!!
Recite sta mislite o predlogu,krajnje je vreme....
P.S.Geberali WAKE THE .UCK UP!!!!!
 
Anonymous:
Sacekajte novi Generals Balkan,to ce tek da bude ludnica,Srbi i Mekedoni u kampanji protiv siptara,pogledajte na sajtu o cemu se radi,mislim da ce tek to dostici vrhunac kod nas,ali generalno sva predhodna izdanja su odlicna.

Bas mi je drago da ima neko u okolini Sjenice da zna da igra Generals. Hajde ako si zainteresovan za neki turnir izmedju Sjenice i Prijepolja javi mi se mail. da vidimo sta znate.

P.S. Lako ti je sa 6 hard army, dobijas unapredjenja odmah
dj_edy2004@yahoo.com
 

Back
Top