Farbanje - preliv

pomesaj sampon, malo farbe (jedan crvic) koje boje zelis i sa time istrljaj vlaznu kosu samo obavezno uzmi rukavice da se ne obojis kompletno po rukama. To neka odstoji par minuta na kosi pa isperi.
 
Ako si naprimer farbala kosu u srebrno plavu boju a dobila onu hidrogen zutu, onda ti je preliv resenje. Uzmes malo modro crne boje i pripremis je na pomenut nacin, kosa ce biti blago sivkasto modro plava sto nije idealno, ali je mnogo bolje od zute ili cak narandzaste.
 
bon-bon:
Kako nema? Jel i kucu zidas sama? I pregledas se kad si bolesna? :roll:


Nisam znala da je frizerski zanat ravan arhitekti i lekaru.
Kad te neko bude pitao kako se pravi neka torta ti mu reci da kupi u poslasticarnici.
Neke stvari jesu samo za strucnjake kao kad je u pitanju npr.zdravlje,ali neke mozemo i sam i da obavimo.
Ja se farbam sama,jer znam devojke kojima su frizerke skoro spalile kosu eksperimentisuci.
Znaci dale su novasc,a dobile stetu.
Nije sve zasta platimo dobro.
I stvarno ne znam kako ljudi smeju da daju ime Akademija za zanat. Jel to znaci da su oni akademski gradjani? Naravno da ne.
I znam da sam skrenula sa teme.

Zar se prelivi ne prave sa hidrogenom od 3 %
 
bon-bon:
Kako nema? Jel i kucu zidas sama? I pregledas se kad si bolesna? :roll:
Pa da, u pravu si najlakse od svega je biti mutav i prepustiti sve drugim ljudima, cak i ovako nezahtevne stvari. Nista ne treba znati i nauciti jer to pobogu nije moj posao postoje ljudi koji rade to.... e nema ti leba od toga razmisljanja.
 
Marge Simpson:
"bon-bon"
-mozes isto tako da pitas zasto se sminkas sama kada postoje osobe kojima je to posao.
Ko kaze da se sminkam sama? Naravno da i to platim. Mislim kad izlazim i za specijalne prilike. A ovo preko dana, samo stavim maskaru i rumenilo. Pa lepa sam, mlada sam, sta ce mi vise?

A rezonovanje vam je stvarno :roll:!
Pa naravno da cu tortu da narucim u poslasticarnici! Bas ce mene neko da pita kako se pravi torta!
 
Dakle: sampon, malo farbe kojom zelis da toniras i moze malo ( oko pola kasikice) 3% hidrogena, ali ako je kosa svetla to moze dovesti do nejednakog toniranja pa ako si nevesta ne preporucujem, odradi se to i bez hidrogena samo je manje trajno. Sve to utrljas u kosu kao sampon i ostavis par minuta da se "primi"
 

Back
Top