Најбоља политика од 2006
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Најбоља политика од 2006

Zainteresovan član Baba Višnja (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Најбоља политика од 2006

Јели бре дечице шта је било најбитније у политики 2006? Мене оно сас гладовање од Шешељ. Он гладује тамо а ја од секурацију овди. Преполовисмо се обоје. Тома и Аца нису. Ни млоги други. Е тој је мене најтеже пануло. Догађај да се прибележи у историјске читанке за децу. Кака стечајна мафија, тој се све знало. Ни Богољуб што је побего збок неке паре јер му нико не верује да је на поштено. Па ондак онај поп што му наместио албаски лоби неку спску дечицу. Без везе било и оно суђење за Зорана. Мисли баба како иде да ће све да их пуште напоље на крају. Коштуница са мачке прешо на сове. И једне и друге једу беле мишове. Чеда се баш добро удувао па оће на изборе а бабу да не понуди. Али овој сас Шешељ непредвидљиво било све до победу. Ајд децо у здравље. Шта је вас погодило иначе?

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Podrazumevano Re: Најбоља политика од 2006

Оооооооооооо.......баба Вишња......па где си ти......никако да свратиш овде него летиш около к'о мушице око сијалице........... него да ти ка'ем.....мене је највише погодило то што ће Руси овдИ да граде гасоВОД... страшно се бринем за ове наше овдИ... шта ће они јадни када Руси ЗАИГРАЈУ руски рулет.........где ће са њи'ова издајничка дупета да се скрасИДУ...не мож' јамерика све да их прими, а и мЛого их је... него ти благо мени на време почни да учиш КАЗАЧОК, мож' да ти затреба...паз' овако......кааааааааа-заааааааа-----чок !

псссст.....ове чарапе сам ти ставио јерБО навијаш за ЦРВЕНУ ЗВиЗДУ......

БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Učlanjen
    17.06.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio eremita
    Оооооооооооо.......баба Вишња......па где си ти......никако да свратиш овде него летиш около к'о мушице око сијалице........... него да ти ка'ем.....мене је највише погодило то што ће Руси овдИ да граде гасоВОД... страшно се бринем за ове наше овдИ... шта ће они јадни када Руси ЗАИГРАЈУ руски рулет.........где ће са њи'ова издајничка дупета да се скрасИДУ...не мож' јамерика све да их прими, а и мЛого их је... него ти благо мени на време почни да учиш КАЗАЧОК, мож' да ти затреба...паз' овако......кааааааааа-заааааааа-----чок !
    Акој ће Руси да дадну гас за џабе ондак могу да туре цев и код бабу. А да плаћам док турају јок ја.
    Мене тај казачок млого неприкладан збок године ал умем да лупам по клавир најбоље у село. А ти танцуј.

псссст.....ове чарапе сам ти ставио јерБО навијаш за ЦРВЕНУ ЗВиЗДУ......
    Димитријо сине Мито, бабино једино, БУДИ ДОБАР НЕ БУДИ ГРОБАР!

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Citat Original postavio Baba Višnja
    Акој ће Руси да дадну гас за џабе ондак могу да туре цев и код бабу. А да плаћам док турају јок ја.
    Мене тај казачок млого неприкладан збок године ал умем да лупам по клавир најбоље у село. А ти танцуј.

Димитријо сине Мито, бабино једино, БУДИ ДОБАР НЕ БУДИ ГРОБАР!
    Е....баба.....баш си бРезобразна, како "џабе" а и сама знаш да "ни код бабе нема џабе"... они ће да туриДУ цевку код теб' - ал' пос' кад почнеш да се трошкариш е ондаК мора да се плати - и има да ти бИДНЕ јеФтиније него струја...

Добро....ако не знаш да танцујеш ондаК ти лупај по клавир - ако те чујеДУ ови из ГЕЈ 17 има одма' да те предложУ у јевропски парламент.

А и ја нешто не знам да танцујем и нисам за те окретене игре... а и ти да се пазиш вечераске да се негде не смандрљаш... немо' мЛого да шикаш, мож' да потрефиш бандеру... у да знаш - нисам ја "гробар" - него ЗВЕЗДАШ ! 'Ајд па - СРЕЋНО !

БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Učlanjen
    17.06.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    0

Е....баба.....баш си бРезобразна, како "џабе" а и сама знаш да "ни код бабе нема џабе"... они ће да туриДУ цевку код теб' - ал' пос' кад почнеш да се трошкариш е ондаК мора да се плати - и има да ти бИДНЕ јеФтиније него струја...

Добро....ако не знаш да танцујеш ондаК ти лупај по клавир - ако те чујеДУ ови из ГЕЈ 17 има одма' да те предложУ у јевропски парламент.

А и ја нешто не знам да танцујем и нисам за те окретене игре... а и ти да се пазиш вечераске да се негде не смандрљаш... немо' мЛого да шикаш, мож' да потрефиш бандеру... у да знаш - нисам ја "гробар" - него ЗВЕЗДАШ ! 'Ајд па - СРЕЋНО !
    Onomad kat sam bila kot jetrvinu zaovu u gosti ja preskakala neke cevi što su turali po ulice. Iz opštinu rekli da znaju koji baja postavlja al će brzo da zakopa jer nisu napravili još ugovor sas njega pa radi džabe. Posle će da naplaćuje priključak 3000 pa tancuj kazačok koliko goj oj.

Učlanjen
    17.06.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    0

Slične teme

1. СПС НАЈБОЉА ПАРТИЈА