zastava 10
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 37

Tema: zastava 10

Početnik
    Učlanjen
    31.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano zastava 10

Od skora sam vlasnik zastava 10, tj.srpskog punta(odvratno zvuci) .. hteo bih da pitam vlasnike ovog auta .. kada dajem kontakt stalno se cuje cini mi se pumpa za gorivo kako puni .. to nije da se ne cuje,cuje se ono zujanje jedno 2-3 sec. i kada se zavrsi onda se skala za gorivo podigne na instrument tabli .Interesuje me da li tako treba ili nesto nije u redu .. verovatno je ok ali rekoh da pitam .. 'fala

Ističe se vule gs (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano Re: zastava 10

То је у реду, исто је и код мене на Ксари. Код кључ, прво даш контакт и чекаш да се заврши зујање, па тек онда креснеш ауто.

Ističe se gt500 (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

jbg , ipaq je to zastava sklapala .....

Početnik
    Učlanjen
    31.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

Auto je fiat punto trece generacije ,nije zastava sklapala niti ne daj boze proivodila i strava je , ja sam prezadovoljan ..

P.S. Voleo bih da mi neko od vlasnika Z10 potvrdi da je kod njega isto ovako

Hvala

Zainteresovan član COMAU (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio vule gs
    То је у реду, исто је и код мене на Ксари. Код кључ, прво даш контакт и чекаш да се заврши зујање, па тек онда креснеш ауто.

U pravu si ...radi se o pumpi koja nabija pritisak.....zuji par sekundi....normalno je....

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio gt500
    jbg , ipaq je to zastava sklapala .....
    Nije još. Došli iz Italije.

Poznat Garwor (avatar)
    Učlanjen
    27.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    121

Kako se krece prodaja Z10? Jel uzimaju ljudi ili se odlucuju pre za Daciju. Secam se kad je bila prica prosle godine kako su ljudima sto su unapred platili z10 trazili naknadno da doplate jos jer su im ugradili neku opremu koju ovi nisu ni narucili, tj. tako im italijani uvalili. Da li je to neprofesionalno ponasanje Zastave uticalo na poverenje koje lupci gaje prema ovom brendu?

Zainteresovan član COMAU (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Pa kad zastava nije uvaljivala....pogledaj yugice tamo oko '93-'97....sa ficinim volanima.....mislim da ko kupi jos sledece godine Z10....nije pogresio...jer je kupio Fiata......vec posle.....ne znam,ne bih hteo da budem pesimista,ali se pitam kakav ce da bude kvalitet matrijala koji ce se ugradjivati....lim i sve ostalo......

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Haha, fićin volan, kako je to legendarno bilo... TEMPO beše... A i bez pepeljare su bili, užas jedan!
    Ja sam čuo da prodaja dobro ide, čak ih puno viđam po gradu.

Početnik
    Učlanjen
    31.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

Ja koliko znam da se prodaja Z10 solidno kotira ,ja sam kupio i veoma sam zadovoljan .. birao sam opremu , trip kompjuter od grande punto, el.podizaci+centralna brava,branici u boji karoserije,crna metalik,predispozicija za radio i zvucnici ... sve ono sto sam trazio sam tako i dobio,skroz uredno je obavljena kupovina .. Malopre sam bio sa drugom koji je pre 2 godine kupio novu daciu i bas je provozao Z10 i odusevio se osim sto je malo manji auto bas mu se vise svideo , sama linija,enterijer i sve ostalo ..

Domaćin UltraZvuk (avatar)
    Učlanjen
    05.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    82

Druze, ja vozim isto to, samo u varijanti Fiat Punto, 2003. godiste i presao sam 148.000. Ja sam ekstra zadovoljan, osim potrosnih delova nikakve zahvate nisam radio. Selenia ulje na 7-8000km i vozi. Doduse, moj je dizelas jtd ali osim motora je sve isto.
    Neces se pokajati... benzinci su elegantniji jer su ekstra tihi.

Učlanjen
    05.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    82

e, da... Dacija je serpenja za medalju pored njega.

Početnik
    Učlanjen
    31.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio UltraZvuk
    Druze, ja vozim isto to, samo u varijanti Fiat Punto, 2003. godiste i presao sam 148.000. Ja sam ekstra zadovoljan, osim potrosnih delova nikakve zahvate nisam radio. Selenia ulje na 7-8000km i vozi. Doduse, moj je dizelas jtd ali osim motora je sve isto.
    Neces se pokajati... benzinci su elegantniji jer su ekstra tihi.
    da , i ja sam za sada prezadovoljan ali je jos rano jer sam tek presao sa njim oko 300km .. ali jako je lep,elegantan i dosta po meni bolji i lepsi od dacia koje je u konkurenciji po ceni i kvalitetu .. dakle ko se dvoumi da kupi jedan od ova dva modela preporucujem da pogleda i proba i jedan i drugi kao sto sam ja uradio .. i siguran sam da ce izbor biti punto 3 .. tj. Z10

Učlanjen
    05.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    82

Naravno... u dizel varijanti dobijas cenu voznje duplo jeftiniju, i performanse daleko iznad malog 1.2 motorica

Ističe se yugo 45 (avatar)
    Učlanjen
    09.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    74

dizel je do jjaja za grad vozio sam 1.9 punta 03 godiste 3 brzina je tako dugacka da ti i ne treba 4
    lep auto i dobro ide
    Sirotan misli da vazduh nema ni masu ni težinu, i ne shvata da se kreće zajedno sa Zemljom, zato je zbunjen kao položajnik pred električnim šporetom.

Učlanjen
    05.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    82

Juce sam imao prvi put priliku da uporedim Z10 i Punta iz 2003.
    Izvini druze studioton sto sam te prevario... pa to i nije bas isto. Prilicno su "ocerupali" opremu Z10 u odnosu na Punta. Ono sto sam primetio iz "cuga" je da Z10 nema: tonirana stakla, obrtomer i signalizaciju za masu stvari kao sto ima Fiat, deljivo zadnje sediste, centralna brava, fabricki zvucnike koji najosnovniji Punto S ima, centralna brava... a sve zivo je dodatna oprema. Kada tu opremu koja je "dodatna" na Z10 dodas da bi dobio opremu koji prosecni Punto Dynamic ima cena im se razlikuje za mozda 400-500 eur... a za tu blagu razliku ipak kupis Punta, jer je Fiatova mreza servisa i sira, a i opremljenija i profesionalnija.
    Da, u prvoj ugradnji Fiata dobijas Pirelli gume....

Početnik
    Učlanjen
    31.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

Juce sam imao prvi put priliku da uporedim Z10 i Punta iz 2003.
    Izvini druze studioton sto sam te prevario... pa to i nije bas isto. Prilicno su "ocerupali" opremu Z10 u odnosu na Punta. Ono sto sam primetio iz "cuga" je da Z10 nema: tonirana stakla, obrtomer i signalizaciju za masu stvari kao sto ima Fiat, deljivo zadnje sediste, centralna brava, fabricki zvucnike koji najosnovniji Punto S ima, centralna brava... a sve zivo je dodatna oprema. Kada tu opremu koja je "dodatna" na Z10 dodas da bi dobio opremu koji prosecni Punto Dynamic ima cena im se razlikuje za mozda 400-500 eur... a za tu blagu razliku ipak kupis Punta, jer je Fiatova mreza servisa i sira, a i opremljenija i profesionalnija.
    Da, u prvoj ugradnji Fiata dobijas Pirelli gume....

pa druze ja skoro sve to imam .. imam kompletnu signalizaciju, kontrolnu tablu koja je sada kao na fiat grande(trip kompjuter),centralnu,el.podizace,audio instalaciju i zvucnike,antenu .. ono .. jedna normalna oprema .. sve me to kostalo 7910 eur

evo table od mog Z10

Poslednji put ažurirao/la studioton : 06.01.2007. u 15:05

Početnik
    Učlanjen
    31.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

Ovako izlgeda unutar punto 3 ... ja bih rekao da je sve isto .. ili vrlo slicno

Ističe se vule gs (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Па и јесте, то је исти ауто са великим словом З које стоји тамо где је раније писало ФИАТ. Колико сам чуо, Застава је за пар месеци продала око 3000 возила, а само у новембру је испоручила 481 возило.

Učlanjen
    05.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    82

Pazi stvarno... onda je moguce da ovi sljamovi iz Zastave sto prodaju Z10 u Zrenjaninu hoce narod da deru na kobajagi dodatnu opremu! Zamisli kakvi pacovi...

Učlanjen
    05.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    82

Moj punto izgleda bas tako... bez ikakve razlike. Osim motora naravno.

Obećava
    Učlanjen
    08.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

eh sta sve nece izmisliti da prevare naivcine i kalkulante

Početnik
    Učlanjen
    31.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

Pazi stvarno... onda je moguce da ovi sljamovi iz Zastave sto prodaju Z10 u Zrenjaninu hoce narod da deru na kobajagi dodatnu opremu! Zamisli kakvi pacovi...

ti si verovatno upoerdio najosnovniji model Z10 koji izgleda ovako i kosta nesto malo vise od 7000 eur ..

Početnik cojbra (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

obrati paznju na zastavi 10 na zadnje kocnice.10 od ukupno 10 vozila koja je kupila termoelektrana u Obrenovcu,nisu prosle tehnicki pregled zbog njih(radi se naravno o potpuno novim automobilima)

Obećava
    Učlanjen
    08.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Sta ce ti zadnje kocnice .?
    To su nasi strucnjaci izbacili .

Slične teme

1. Zastava 128
    Autor gost 30064 u forumu Automobilizam
    Odgovora: 0