Najgori znak

vaga definitivno. spolja su lepe i ljubazne, govori ti ono sto hoces da cujes, dvolicne, suptilno agresivne. ispod lepe povrsine - nista. jedini predmet u zodijaku. Jasno?
 
skorpije nikako. onaj ili ona od koga mozes dobiti najvise i najstrastvenije ljubavi su bas skorpije. jeste najgori neprijatelj, ali ako ti je prijatelj za tebe ce sve uraditi.
 
mala3:
ko zna sta si uradila tim devicama, pa su tako opasne, a najopasnije kod njih je jezik,pa su te verbalno ubile.
to su osobe sa posla.prema pretpostavljenima su snishodljive,(negativna devica),a od podređenih očekuju da ih zaljubljeno gledaju i čitavo radno vreme pevaju hvalospeve njihovoj pameti lepoti i svim neverovatnim sposobnostima koje poseduju(negativni lav) i pritom su im realno sposobnosti vrlo ograničene e sad kako je meni autoritet autoritet po znanju a ne zvanju i potpuno sam nesposobna i nevoljna da igram u njihovoj predstavi jasno je da sam im stalno bila trn u oku
 
(ne)upućena:
mislim da na ovo pitanje ne postoji uopšten odgovor,ali meni su život zagorčale device sa jakim lavom

hehehe bas imas smisla za humor ,vage pa mogu slobodno da kazem da su one duplo bolji znak od svakog ,a sto se predmeta tice naravno da je vaga najpravednija zato je VAGA ...a najgori znak je jarac prevrtljivci jedni
 
kundalini astral:
U mladosti vrlo promiskuitetni,govore istinu i kad treba i kada ne,rodjeni za filozofiranje,uzivaju u putovanjima,druzeljubivi,cesto zamisljeni-imas utisak da te uopste ne slusaju.U sustini velikodusni.Sportski tipovi.



hej,hvala. :) dosta toga je "pogodjeno" :)
 
PI... VAM MA...... STA VI DIRATE VODOLIJE,KO STE VI DA BI ZNALI KOJI JE ZNAK NAJGORI.VODOLIJA NIJE SIGURNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DEA I BISA
 

Back
Top