pomoc-kako sa pc da prebacim na mp3?

Jeca_90

Zainteresovan član
Poruka
150
Dobila sam za novu xwave s45, mp4 player i imam problem kako da prebacim sa kompa muziku ili slike na mp3, instalirala sam driver i povezala crnim kablom komp i player ali nista, kao da ga ne registruje, ima li neko ideju sta da radim?? :-( PLIZ,PLIZ ako neko nesto zna ili ima isti da se javi!!
 
Kako mislis - nista?

Da bi mogla da prebacis sa racunara na player, moras najpre na racunaru izabrati sta ces prebaciti i napravi "copy". Zatim moras odrediti gde prebacujes, u tvom slucaju player.
Taj plejer se identifikuje tvom racunaru kao eksterni disk ili neki drugi uredjaj ali svakako ga moras naci (na primer u "My Computer" pa diskove). Najcesece se identifikuju ti plejeri prema racunaru kao neko od slova koja jos nisu zauzeta, tako da prakticki imas jos jedan dodatni disk na sistemu (disk E na primer, ili vec sta je slobodno)
Sada predjes na (naprimer) taj disk E i napravis "paste"
Naravno mnogo je lakse ako koristis Windows Commander, Total Commander ili slicno

Dakle sta - nista?
 
Dobila sam za novu xwave s45, mp4 player i imam problem kako da prebacim sa kompa muziku ili slike na mp3, instalirala sam driver i povezala crnim kablom komp i player ali nista, kao da ga ne registruje, ima li neko ideju sta da radim?? :-( PLIZ,PLIZ ako neko nesto zna ili ima isti da se javi!!
Upravo onako kako ti je GZ objasnio, instaliraj dodatne drajvere na svome rachunaru, koje si dobila uz taj uredjaj.

Probaj da ukljucis u neki drugi USB port. Ne znam zbog cega ali se desava da Mp3 plejeri i Memory Stick-ovi ne rade u nekim USB portovima iako ostali uredjaji rade (stampac, skener ...).

Zbog drajvera, ukoliko nisu na HCL listi (Hardware compatibility list).
 

Back
Top