Nesto u vezi oralnog seksa...

Autobus 88

Primećen član
Banovan
Poruka
634
Palo mi je na pamet da pitam nesto u vezi oralnog seksa. Konkretno radi se o situacijama kada devojka oralno zadovoljava muskarca. Mislim na puusenje kurcaa. Zanima me da li vi devojke vidite u tome nesto lepo ili to cinite samo da bi zadovoljile muskarca. Mislim mozda je glupo pitanje ali meni jednostavno nije jasno sta ima lepog u tome da se muski polni organ stavi u usta... :confused:
 
Autobus 88:
Palo mi je na pamet da pitam nesto u vezi oralnog seksa. Konkretno radi se o situacijama kada devojka oralno zadovoljava muskarca. Mislim na puusenje kurcaa. Zanima me da li vi devojke vidite u tome nesto lepo ili to cinite samo da bi zadovoljile muskarca. Mislim mozda je glupo pitanje ali meni jednostavno nije jasno sta ima lepog u tome da se muski polni organ stavi u usta... :confused:
Pa ti onda nemoj da ga stavljas u usta :D :D
 
Pa kad dobijem mecu,ja sam obicno najraspolozenija za seh.A ne mogu iz vise razloga.
Pa onda volim to da radim,to me pali i gledam njega kako uziva i to me isto pali
a ja neee moooguuu.....
Pa kad ja vec ne mogu onda bar da uzivam u njegovom orgazmu,tako ima neodoljivu facu kad je na vrhuncu :)
 
Autobus 88:
Palo mi je na pamet da pitam nesto u vezi oralnog seksa. Konkretno radi se o situacijama kada devojka oralno zadovoljava muskarca. Mislim na puusenje kurcaa. Zanima me da li vi devojke vidite u tome nesto lepo ili to cinite samo da bi zadovoljile muskarca. Mislim mozda je glupo pitanje ali meni jednostavno nije jasno sta ima lepog u tome da se muski polni organ stavi u usta... :confused:


То иде као пихтије...с годинама! :wink:
 
Autobus 88:
Palo mi je na pamet da pitam nesto u vezi oralnog seksa. Konkretno radi se o situacijama kada devojka oralno zadovoljava muskarca. Mislim na puusenje kurcaa. Zanima me da li vi devojke vidite u tome nesto lepo ili to cinite samo da bi zadovoljile muskarca. Mislim mozda je glupo pitanje ali meni jednostavno nije jasno sta ima lepog u tome da se muski polni organ stavi u usta... :confused:



Ima lepog i te kako ima lepog,....
Devojke koje pushe imaju punija usta a ako progutaju spermu imace cisto lice i dobro je za ten...
Tako da bi svaka devojka trebala da uziva u pushenju i da ga sto cescje upotrebljava sa svojim momkom ili bilo kojom drugom osobom. ;) 8)
 
Autobus 88:
Palo mi je na pamet da pitam nesto u vezi oralnog seksa. Konkretno radi se o situacijama kada devojka oralno zadovoljava muskarca. Mislim na puusenje kurcaa. Zanima me da li vi devojke vidite u tome nesto lepo ili to cinite samo da bi zadovoljile muskarca. Mislim mozda je glupo pitanje ali meni jednostavno nije jasno sta ima lepog u tome da se muski polni organ stavi u usta... :confused:

PA neke vole ;) a neke to rade samo zbog laaakog kesha.
 
Zavisi od tipa.Ako se on potrudi da me prethodno dobro napali,u tome sto cu se spustiti dole nema nicega sem moje zelje.Postoji mnogo toga sto tip moze da ucini da bi mu devojka stvarno uzivala i prepustila se dok mu pruza to zadovoljstvo.Jedino sto vecina njih nije toga svesna.
 
SAOPSTENJE SRBSKE DESNICE

Pomaze Bog braco Srbi sestre Srbkinje!!!!

Kao sto je mnogo puta do sada to pokazala,anti-srbska TV B92 ponovo je nastavila da radi protiv interesa Srbskog naroda I nase napacene Otadzbine.
Ovoga puta ponovo ispiraju mozak Srbskoj omladini nekakvim produktima Zapada,degenerisuci Srbsku omladinu oni udaraju direktno u srce nase Srbije.
Tkz. ,,Veliki Brat,, je samo jedan u nizu projekata sektaskih centara za Zapada koji ima za cilj da skrene ljudima paznju sa njihovih dnevnih problema i sa drzavnih problema u nasem slucaju.
Otima nam se Kosovo a nasa deca i zabludeli roditelji bave se nekakvim bolesnim emisijama koje unistavaju mozak,Sorosevi placenici ubijaju nas lagano vec godinama ali tome se mora stati u kraj.
Vec je svima jasno delovanje ove sektaske televizije na kojoj se prikazuju serije sa pederskim sadrzajem,politicke emisije koje forsiraju liberalizam,levicarenje i koje pljuju po nasoj Srbskoj Pravoslavnoj Crkvi.
Stanimo toj kuci zla,bluda,Zapadnim krvopijama u kraj….
Ko je Srbin i Srbskoga roda nece gledati TV B92,spasice sebe a i svoje najmilije….SVI U BOJKOT B92!!!!
SACUVAJMO VREDNOST ZDRAVE PORODICE!!!!
SRBSKA DESNICA

www.srpskadesnica.tk


Pa dobro bre, ovo si nedavno pisao na podforumu TV!
Kako te nije sramota, licemeru?
P.S. Ovo je upućeno postavljaču teme, Autobusu88, a boldovan tekst je njegov uvodni post sa teme "akcija protiv Velikog Brata i TV B92"
 
Autobus 88:
Palo mi je na pamet da pitam nesto u vezi oralnog seksa. Konkretno radi se o situacijama kada devojka oralno zadovoljava muskarca. Mislim na puusenje kurcaa. Zanima me da li vi devojke vidite u tome nesto lepo ili to cinite samo da bi zadovoljile muskarca. Mislim mozda je glupo pitanje ali meni jednostavno nije jasno sta ima lepog u tome da se muski polni organ stavi u usta... :confused:

Ti mora da si lud?????????? sorry brate aliii......zaboravi
 

Back
Top