"Idealna"pedala
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 35

Tema: "Idealna"pedala

Iskusan Enfroz2891. (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano "Idealna"pedala

Ne,nije ista tema.
    Zene,na koji nachin je po vama"najbolje" da vam tip saopshti da ga ne zanimate uopshte,chak ni samo za sex?Recimo vama se dopao i "stavile ste do znanja"i on je provalio al ne zna kako da saopshti da iz ko zna kog razloga ne zeli nishta sa vama.(ruzne ste mu,dosadne,neprivlachne...znam da odvratno zvuchi ali neki razlog postoji,jednostvno mu ne odgovarate po nekim njegovim kriterijumima).Znachi ako je proshla tema bila na kraju veze ovo mu dodje kao neshto potpuno suprotno.....
    "Pravi se blesav i izbegavaj"mi ove dodje odgovarajutji za razliku od prethidne teme gde sam i ja za direktan pristup...ili sam samo kukavica.:?
    Znaci navoda nad prvom rechi naslova podrazumevaju da se zna da nema lepog nachina,bla,bla,bla...i sve shto uz to ide ALI od svih zla najbolje....
    Smorio sam:|...evo netju vishe,obetjavam....i samom sebi pochinjem da zvichim kao Aca,ali neshto me kopka pa sam radoznao....

Butterflies And Hurricane
    Guest

Podrazumevano Re: "Idealna"pedala

Citat Original postavio Enfroz2891.
    Ne,nije ista tema.
    Zene,na koji nachin je po vama"najbolje" da vam tip saopshti da ga ne zanimate uopshte,chak ni samo za sex?Recimo vama se dopao i "stavile ste do znanja"i on je provalio al ne zna kako da saopshti da iz ko zna kog razloga ne zeli nishta sa vama.(ruzne ste mu,dosadne,neprivlachne...znam da odvratno zvuchi ali neki razlog postoji,jednostvno mu ne odgovarate po nekim njegovim kriterijumima).Znachi ako je proshla tema bila na kraju veze ovo mu dodje kao neshto potpuno suprotno.....
    "Pravi se blesav i izbegavaj"mi ove dodje odgovarajutji za razliku od prethidne teme gde sam i ja za direktan pristup...ili sam samo kukavica.:?
    Znaci navoda nad prvom rechi naslova podrazumevaju da se zna da nema lepog nachina,bla,bla,bla...i sve shto uz to ide ALI od svih zla najbolje....
    Smorio sam:|...evo netju vishe,obetjavam....i samom sebi pochinjem da zvichim kao Aca,ali neshto me kopka pa sam radoznao....

Pa valjda da ti kaze iskreno...mada pretpostavljam da se to oseca...kad je takva situacija u pitanju...

Veoma poznat livija (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2006.
    When deep space exploration ramps up, it will be corporations that name everything. The IBM Stellar
    Reputaciona moć
    166

[font=Comic Sans MS]da ti kazhe iskreno 'e ruzhna si ne bi te ni yebo'? jest.. bash da vidim ko bi cenu toliq iskrenost...... :? [/font]
    [font=Comic Sans MS]nemam pojma..... valjda je samo ne uzvracjanje pazhnje dovoljno.....?[/font]

Guest

Talking Re: "Idealna"pedala

Citat Original postavio livija
    [font=Comic Sans MS]da ti kazhe iskreno 'e ruzhna si ne bi te ni yebo'? jest.. bash da vidim ko bi cenu toliq iskrenost...... :? [/font]
    [font=Comic Sans MS]nemam pojma..... valjda je samo ne uzvracjanje pazhnje dovoljno.....?[/font]

Pa ono nisam ruzna...i nisam dozivela situaciju da jeneko reagovao da me ne bi yebao a da sam ja to htela..tako da...bi odgovor na ovo pitanje..opet definitivno bio da...
    Posto bih se verujem samo slatko nasmejala...

Učlanjen
    05.02.2006.
    When deep space exploration ramps up, it will be corporations that name everything. The IBM Stellar
    Reputaciona moć
    166

[font=Comic Sans MS]pa dobro.... al da si ruzhna i da si svesna toga dal bi ti bilo svejedno?[/font]

Elita bundeva (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1471

ne bih te ebo ni pod tackom razno
    gde te stignem, tu ti noge dignem

Učlanjen
    05.02.2006.
    Reputaciona moć
    166

[font=Comic Sans MS]ne verujem da te uopshte ne bi dotaklo.. narano ako si narcis druga pricha..... ali generalno govorecji o proseq..... ja se ne bih osecjala prijatno... i ako ja sama imam prilichno visoko mishljenje o sebi.....[/font]

Učlanjen
    05.02.2006.
    Reputaciona moć
    166

Citat Original postavio bundeva
    [font=Comic Sans MS]evo ga jedan taktichan [/font]

Guest

Citat Original postavio livija
    [font=Comic Sans MS]pa dobro.... al da si ruzhna i da si svesna toga dal bi ti bilo svejedno?[/font]

Pazi..ja nekako ljude cenim izmedju ostalog po tome koliko su hrabri da kazu istinu nekom u lice. Naravno da postoji nacin na koji se nekome saopstvaa tako nesto. Ali da..volela bih iskreno, jer sam i sama takva....

Guest

Ahahaha...Bundevice jel ti to meni kazes?

Iskusan Enfroz2891. (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Reputaciona moć
    0

Shta ste se svi uvatili fizichkog izgleda?
    Leposta je veeeoma rastegljiva kategorija.Ja sam to naveo samo kao banalan primer.
    Moze devojka da bude lepa al da ti ne bude privlachna,predpostavljam isto ko i tip devojci...

Učlanjen
    05.02.2006.
    Reputaciona moć
    166

[font=Comic Sans MS]naravno da je istina uvek pozheljna.. ali postoje neke male neosetne lazhi.... lazhi koje su opravdane jer ne zhelimo da povredimo nekoga.....[/font]
    [font=Comic Sans MS]u ovom sluchaju iz qlture bih glasala za motanje u bele rukavice....[/font]

Elita bundeva (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1471

Citat Original postavio Butterflies And Hurricane
    Ahahaha...Bundevice jel ti to meni kazes?
    pa da.. nema sansone

Učlanjen
    05.02.2006.
    Reputaciona moć
    166

[font=Comic Sans MS]pa josh gora stvar je da ti neko kazhe da si glup...... mislim i mi prichamo o lepoti kao primeru... ne zadrzhavamo se na istoj..... mislim da nema choveka koga ne bi pogodilo da mu neko kazhe da je glup.... naravno kada je u pitanju neko chije mishljenje uvazhavamo.....[/font]

Guest

pa da.. nema sansone

Ok...evo prihvatam svoje prvo odbijanje..iako ponuda nije ni postojala..nego Bundevo jel ti znas da ja ne znam ni kako ti izgledas...a ni ti ne znas kako ja izgledam?

Posto ajde kao uzimam faktor da se "poznajemo "preko postova sto je obicna glupost ali ajde...

Evo ljudi ja sam upravo odbijena i osecam se odlicno... ..I bundevo...mozda se tu razvije neko lepo prijateljstvo nesexualnog tipa...posto ja izuzetno cenim iskrene ljude..

Elita bundeva (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1471

da si me ponudila, mozda bih te i ebo

Guest

Smile Re: "Idealna"pedala

Ne dajem ponude na nevidjeno! A inace kad nesto zelim ja to i imam. A sad pitanje je koliko bi ti mene privukao.....ali i dalje stoji da mislim da bi bio dobar ortak...

Elita bundeva (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1471

a kad bih te mazno, pa ti dao korpu, el bi se jako naljutila?

Guest

Pazi veoma je jasno kad tip hoce samo da te mazne. Obicno ne ostavljam prostora. Trudim se da budem korak ispred njega. Odlazim prva. Barem po dosadasnjim iskustvima. Ali nema potrebe za tom raspravom jer ja nisam planirala da se mlatim veceras sa tvojom ocigledno uzrujanom sujetom...Super si ti ...i jednog dana se mozda i upoznamo...u drugarskoj varijanti...

E sad kad je veza upitanju...to jeste malo komplikovanije..ali mi se frozenov primer zaista nikad nije desio...pu pu pu...das enikada i ne desi...

Elita bundeva (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1471

eh, i sad ja sujetan.. a ti uvek odlazis prva.. zasto odlazis prva i zasto je to uopste bitno.. da ti sujeta ne bi bila povredjena, a?
    reko sam ti, ja sam ko krpiguz.. nikad te ne bih ostavio.. morala bi da me skidas sa dupeta

Guest

eh, i sad ja sujetan.. a ti uvek odlazis prva.. zasto odlazis prva i zasto je to uopste bitno.. da ti sujeta ne bi bila povredjena, a?
    reko sam ti, ja sam ko krpiguz.. nikad te ne bih ostavio.. morala bi da me skidas sa dupeta

Ne odlazim uvek prva. Pricalismo o kombinacijama. Tad znam veoma dobro sta sam htela i zasto sam nesto uradila, i tu prosto nema prostora za dalje. Kad su veze u pitanju to je druga stvar...Ali sve se to oseti, da li teneko folira, da li je iskren...vidi se po ponasanju..postupcima..prici...itd...

Guest

I da...plasim se da ne budem povredjena...to jeste istina...ali ne na nacin na kojito ova tema opisuje...drugacije...ali mrzi me da pricam sad o tome...jer ujutru rano ustajem...mada bih rado pricala sa tobom..jer o tebi zaista bas nista ne znam...

Elita bundeva (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1471

ne znam, frozen.. nekad je mozda dobro otici cutke

Elita bundeva (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1471

e, bah, os te ispratim

divlja
    Guest

Kad musko ovako nesto kaze, znaci da samo o tome i misli.

Pa najbolje je iskulirati i to je to, ebote, sto sve mora da se kaze?

Slične teme

1. Препоруке за куповину возила
    Autor mvbdb u forumu Automobilizam
    Odgovora: 20436
    Poslednja poruka: 14.03.2015., 04:34
  2. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 12.05.2011., 13:48
  3. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 05.03.2006., 00:31

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor