Postovanje

  • Začetnik teme Butterflies And Hurricane
  • Datum pokretanja
B

Butterflies And Hurricane

Gost
Eh dobila sam ideju za novu temu o kojoj nismo raspravljali! :D

Tice se musko - zenskih odnosa. Kako zene ocekuju da ih muskarci postuju ukoliko one same imaju nisko misljenje o njima, i obrnuto kako muskarci ocekuju da ih zene postuju ako imaju nisko misljenje o njima?
 
Butterflies And Hurricane:
Eh dobila sam ideju za novu temu o kojoj nismo raspravljali! :D

Tice se musko - zenskih odnosa. Kako zene ocekuju da ih muskarci postuju ukoliko one same imaju nisko misljenje o njima, i obrnuto kako muskarci ocekuju da ih zene postuju ako imaju nisko misljenje o njima?
Dobrila, mnogo si ti to zakomplikovala, pa ako ne dođe Petar Pan sa onako, onim njegovim suštinskim odgovorom ... :???:
 
krvolok:
Dobrila, mnogo si ti to zakomplikovala, pa ako ne dođe Petar Pan sa onako, onim njegovim suštinskim odgovorom ... :???:


A vi to mene kao zovete dobrila...ahahahaha... :lol: :lol: :lol:

Krvoloce pa nije valjda da mene stavljas u isti kos sa petrom panom?... :shock:
 
Dobro ljudi....mene su licno teme smorile..i ako je ova moja smor..ok...prihvatam..ali dajte otvorite onda neku......barem da mi neka pokrene mastu...i interesovanje.... :) ...da me barem malcice...intelektualno stimulise... :-?
 
Butterflies And Hurricane:
A vi to mene kao zovete dobrila...ahahahaha... :lol: :lol: :lol:
Pa, nekako, ako baš i nije u crkvi qm nadenuo, ali deeeeeluješ ... :shock:
Krvoloce pa nije valjda da mene stavljas u isti kos sa petrom panom?... :shock:
E, to ne radim ni najgorem neprijatelju, a kamoli našoj dragoj Dobrili !!! :lol:
 
Butterflies And Hurricane:
Eh dobila sam ideju za novu temu o kojoj nismo raspravljali! :D

Tice se musko - zenskih odnosa. Kako zene ocekuju da ih muskarci postuju ukoliko one same imaju nisko misljenje o njima, i obrnuto kako muskarci ocekuju da ih zene postuju ako imaju nisko misljenje o njima?
u ovoj tvojoj situaciji nikako...
ince postovanje je NO.1 u vezi :razz:
 
Butterflies And Hurricane:
Eh dobila sam ideju za novu temu o kojoj nismo raspravljali! :D

Tice se musko - zenskih odnosa. Kako zene ocekuju da ih muskarci postuju ukoliko one same imaju nisko misljenje o njima, i obrnuto kako muskarci ocekuju da ih zene postuju ako imaju nisko misljenje o njima?
Pa samo na neko vreme, na zauvek.
 
Butterflies And Hurricane:
Eh dobila sam ideju za novu temu o kojoj nismo raspravljali! :D

Tice se musko - zenskih odnosa. Kako zene ocekuju da ih muskarci postuju ukoliko one same imaju nisko misljenje o njima, i obrnuto kako muskarci ocekuju da ih zene postuju ako imaju nisko misljenje o njima?
ne ochekujem poshtovanje, iako nemam nisko mishljenje o zhenama... poshtovanje valjda dolazi vremenom, bez obzira da li je u pitanju mushkarac, ili zhena... ne mozhe se generalno govoriti o postovanju svakog pripadnika nekog od polva... ili ne postovanju... ili mozhe?... ili su to samo predrasude?
mozhda se pitanje u suhtini odnosi na to da li poshtovanje mora da bude uzajamno?... po principu, ruka ruku mije... isposhtuj me, da bih te isposhtovao... ili... kako da te poshtujem, kada ti ne poshtujesh mene?...
poshtovanje mozhe da postoji, iako nema povratne reakcije sa druge strane... ali ako je povratna reakcija losha, teshko... e, sad... da li je u pitanju sujeta... ili smo samo realno izmerili zasluge... a poshtovanje ne zasluzhuje onaj ko ne poshtuje nashu velichinu... ili mozda onaj ko ne poshtuje nashe zelje, prhoteve, pravo na mishljenje...
na hirearhiji poshtovanja i neposhtovanja mozhe da se ide veoma daleko... pa chak i do neposhtovanja prava na zhivot... genocida i ostalog... e, to ne verujem da bi neko tolerisao... a nije mogucje isposhtovati nekoga bash uvek... za to je potrebna tolerancija...
tako da bih rekao da se mushko-zhenski odnosi, kao i svi odnosi, jer ne vidim razliku, grade na poshtovanju i toleranciji...
malo sam konfuzan, jer postoje razne vrste mushko-zhenskih odnosa... pa ne znam o chemu bih mogao konkretno da pishem... iako je tema na podforumu ljubav i sex... postoje i razne vreste ljubavi... a i sexa... recimo, sado-mazo i poshtovanje partnera, bi bila tema za sebe :D... mada i oni, najverovatnije, zhele da budu isposhtovani... ali kada bi brichali o tome bez najave, bilo bi malo konfuzno... makar bi se iznenadili oni koji nisu u tim vodama... "pokazhi mi da me poshtujesh i posisaj mi shtiklu"....." da, gospodarice" :D
mozhda sam trebao da kazhem: "da gazda"... ali bih insinuirao na nechiji nick, pa ne bih... bolje bi zvuchalo... blah
bla, bla, brocj...
 
Postovanje ... ha! postovanje ... posle ovoga sta mi se desilo ... ne bih reko ... ni poverenje ni postovanje niko vise od mene nece dobiti a ne, opeko sam se jednom, nikad vise
 

Back
Top