Rare i ko su oni
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Rare i ko su oni

Guitarrr_babe
    Guest

Podrazumevano Rare i ko su oni

Molim vas, dobri ljudi, recite mi nesto o Rare, jer nema sile da nadjem bilo sta o njima. Sem Roll your own i nesto kao "Ja sam taj koji ceka" nisam cula nista na radiju, a bila sam sinoc na njihovoj svirci (LJUDI RAZBIJAJU!!!)... PODELITE MALO INFORMACIJA SA MNOM!!!

Masha
    Guest

Podrazumevano

Reci cu ti koliko znam....Pobedili su neke god na urban demo festu,imaju prvenac "Breathing" i taj album je sasvim OK, sta vise vrlo dobar, ali sam se razocarala kada sam svatila da za stvar koja mi se najvise svidja (Who da funk U R) nema texta na omotu. Makar kasetu mozes naci u HFcentru,IPSu i sl. Svirace ove god na EXITu pa se mozda vidimo na tom koncertu

guitarrr_babe
    Guest

Podrazumevano

A da ne znas neki sajt, casopis (mislim konkretno, neki broj casopisa) ili e-mail nekoga ko bi mogao bilo sta da mi kaze? Zivim u Kraljevu, tako da IPS ili neki slican distributer otpada. Ovde NIGDE nema NI JEDNOG NJIHOVOG albuma. However, I won't stop trying...

Iskusan
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

I sta smo na kralu zakljucili ko su Rare?

Poznat VisionOfDisorder (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Podrazumevano

Rare su debilchine, tj. nu-metal rege u pokushaju. Chak je i gore nego shto zvuchi.

Iskusan
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

pa sta ako su nu metal? Nu metal je jedino dobro sto je metal izrodio i predstavljaju jedini kvalitet koji se moze povezati sa metalom!

Citat Original postavio VisionOfDisorder
    Rare su debilchine, tj. nu-metal rege u pokushaju. Chak je i gore nego shto zvuchi.

Poznat VisionOfDisorder (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Podrazumevano

Citat Original postavio Gwydion
    pa sta ako su nu metal? Nu metal je jedino dobro sto je metal izrodio i predstavljaju jedini kvalitet koji se moze povezati sa metalom!

Citat Original postavio VisionOfDisorder
    Mada je to shto si sad izjavio strashna glupost, ogranichicu se na jedan drugi detalj u mojoj izjavi.
    "U pokushaju". Shto znachi... da chak i gotivim kvalitetan nu metal. Mada toga malo ima.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •