pitanje za zene

mobilni

Aktivan član
Poruka
1.295
Zivim vani i planiram da otvorim na jesen neke prodavnice u srbiji.Nevezano za to,hteo bih da otvorim butik zenskog vesa, da mi prihod od njega bude dzeparac.Ali butik da bude jebacki(oprostite) po kvalitetu,da Vam dosadi da ga nosite,a ne kao kineski...Nisam dugo tamo,pa me interesuje Vase misljenje,jer ovde Kinezi otvaraju i za tri meseca zatvaraju,ali opet standard...Oni koji su putovali znaju kako izgleda takav butik u evr. prestonicama,da se onesvestis.E sad,koliko Srbi (oni koji mogu)znaju sta da kupe zenama,ili i dalje za svaki slucaj kupuju zlato da bi bili sigurni da ne pogrese broj,dezen,stil,boju.HVALA LEPSEM POLU,STO POSTOJI.
 
...sve zavisi...kako ko...ja obozavam da kupujem, pogotovo ves...zaista mi je zadovoljstvo imati i nositi lep ves...a ako je i kvalitetan...mislim, sta reci... :lol:

...verujem da bi se svi muski posetioci ovog Foruma slozili sa mnom da je lepo videti zensku osobu u lepom vesu...dok je jos na njima... ;)

...s druge strane koliko bi uspeo u tom poslu...hmmmm....pa i sam zivot je rizik...pokusaj, to ti je moj savet...ionako ti egzitencija ne zavisi od toga, a mozda ti se i isplati...
...Srecno!!!
 
e hanibalko ,, usla sam na jedan drugi ali traze mi verifikaciju faksom jer zemlje koje su u razvoju nemaju pravo svuda ,, tako da sada cekam da me provere ,, jadno ,, mada ne znam bas dal smo mi u razvoju --
 

Back
Top