kondomi

stashaa

Početnik
Poruka
7
Nova sam u sexu,pa me zanima koje kondome da koristim durex (cula sam da pucaju), sico,trojan ili mozda one sto se kupuju na "metar" (izgledaju jeftino,a kao ne pucaju).Kakva su vasa iskustva?Svaki komentar ce dobro doci...
 
Devilishgirl:
nemam pojma, uvek je bio durex ....ne znam ni koji ..nemam pojma...bio je mrak hehehe..pa bebe se prave brez kondoma ;P
bas me iznenadjuje ovaj tvoj odgovor,s obzirom da sam primetila da na razne teme cak drzis predavanja (pomislila sam da si mozda i doktorka)...
 
stashaa:
Nova sam u sexu,pa me zanima koje kondome da koristim durex (cula sam da pucaju), sico,trojan ili mozda one sto se kupuju na "metar" (izgledaju jeftino,a kao ne pucaju).Kakva su vasa iskustva?Svaki komentar ce dobro doci...
Kondomi pucaju ako nisi dovoljno vlazna. Dakle koristi lubrikant, 'vodeni'. Obavezno vodi racuna da kondom ne ostetis nakitom ili noktom. Dakle nije durex los, vec i najbolji kondom ako ne znas da koristis, moze da pukne.
Preferiram Durex plavi. Lubrikanti mi, obicno, nisu potrebni, no imam u fijoci flasicu Wet-a, koji daje supppeeerrrr vruc osecaj( Lubrikant T DUREX play massage gel se zove).
 
extrasafe.jpg
 

Back
Top