kondomi

Aleksej_BASO:
PA ja bi ti samo pokazao gde su vrata da hoces da mi pop... sa kondomom.

Ako ti neko kome hoces da pus... izgleda "rizican" onda batali posao.... Ili bar dok ga ne upoznas bolje. :roll:
Bilo kakav seks bez kondoma samo tek kada zaista dobro upoznam osobu. Shta ja znam,ne pise nikom na celu da je rizican. Treba stvarno dugo da budem u vezi snekim a to mi se odavno nije desilo.
 
Tigress:
Bilo kakav seks bez kondoma samo tek kada zaista dobro upoznam osobu. Shta ja znam,ne pise nikom na celu da je rizican. Treba stvarno dugo da budem u vezi snekim a to mi se odavno nije desilo.
e,bas me i to zanima-oralni sa kondomom...skoro da me je blam da predlozim decku da mu pusim sa kondomom,mislim da ce da se uvredi.Kakav je osecaj tebi u ustima,mislim nije ti muka od ukusa lateksa (gume)?A kakvi su oni sa raznim ukusima voca...?Da li si probala rebraste kondome?Da li stvarnoi pruzaju poseban osecaj zeni?
 
stashaa:
e,bas me i to zanima-oralni sa kondomom...skoro da me je blam da predlozim decku da mu pusim sa kondomom,mislim da ce da se uvredi.Kakav je osecaj tebi u ustima,mislim nije ti muka od ukusa lateksa (gume)?A kakvi su oni sa raznim ukusima voca...?Da li si probala rebraste kondome?Da li stvarnoi pruzaju poseban osecaj zeni?
Ma to ja malo lozim ovog malog.

Nisam probala rebraste, nemam zelju. Ako ne uspem da izvucem iz muskarca sve njegove talente necu ni da mu navlacim kojekakva cuda ;)
 
Ccc, kol'ko si ti neobaveštena! Može, naravno.
Potrebno je samo da koristiš tehniku 3 pa 1

(triput se natakneš, pa jednom pogledaš je l' puk'o :razz: )
 
Meni su durex super,ali nikako ne stavljaj dva jer tada pucaju.Sto se rebrastih tice-imas samo za nju (valjda se zovu ribbed) i to je cisto sranje,ali ovi novi pleasuremax za nju i njega...
 

Back
Top