mesto?

idealista

Početnik
Poruka
20
Dakle...
Imate lepu ljubavnu vezu, prepunu strasti, sa sjajnim sexom...
I sve stima, osim sto ne mozete (iz objektivnih razloga) da se nalazite ni u njegovom ni u vasem stanu... Prijatelji su uglavnom porodicni ljudi i retko napustaju svoje stanove...
Gde to obaviti (osim u hotelu koji su poprilican udarac po dzepu cak i kad je dnevni boravak u pitanju)?
 
Sacekaj dok otopli pa mozes gde god zelis :lol:
Dogovori se sa nekim prijateljem koji ima praznu gajbu (sobu). Nemoj mi reci da su svi uvek prebukirani. Valjda ti matorci idu na odmor nekad.
Ako nista ne uspes u narednih 5 dana mozes da se javis meni.
Prijatelju rado cu da ti ustupim svoju (praznu) sobu ako si u BG.
 
Eh... kad je ljubavi i volje, mesto se uvek nadje... zasto ne iznajmite neku garsonjeru??? ... Moze i na periferiji... valjda mozete da izdvojite 100-ak evrica mesecno za sebe...
 
Jednoj zeni kazem da idem kod one druge, a drugoj zeni kazem da idem kod one prve.

A ja onda legnem da spavam.
:D :wink:

Uuu, pardon :oops:
Khm, khm...

Dakle,
Jednom kazem da idem kod onog drugog, a drugom kazem da idem kod onog prvog.

A ja onda legnem da spavam. :D :wink:
 
idealista:
Dakle...
Imate lepu ljubavnu vezu, prepunu strasti, sa sjajnim sexom...
I sve stima, osim sto ne mozete (iz objektivnih razloga) da se nalazite ni u njegovom ni u vasem stanu... Prijatelji su uglavnom porodicni ljudi i retko napustaju svoje stanove...
Gde to obaviti (osim u hotelu koji su poprilican udarac po dzepu cak i kad je dnevni boravak u pitanju)?
na kalemegdanu.ludilo,stojecki kakva strast i uzbudjenje
 
idealista:
Dakle...
Imate lepu ljubavnu vezu, prepunu strasti, sa sjajnim sexom...
I sve stima, osim sto ne mozete (iz objektivnih razloga) da se nalazite ni u njegovom ni u vasem stanu... Prijatelji su uglavnom porodicni ljudi i retko napustaju svoje stanove...
Gde to obaviti (osim u hotelu koji su poprilican udarac po dzepu cak i kad je dnevni boravak u pitanju)?

U slicnom sam problemu, ista meta isto odstojanje....Moras da se snalazis kako znas i umes! :twisted:
Sto se hotela tice (nisam video odakle si) u BG-u imas sasvim dobre (citaj solidne) hotele sa pristupacnim cenama dnevnog boravka!Konkretno mislim na hotel Toplice (u Kralja Petra),moguce je da je promenio ime, ali cena dnevnog boravka je oko 600 dinara!Mislim da nije skupo za uzivanje od 10-18h! :D
 
Chernobill:
Sacekaj dok otopli pa mozes gde god zelis :lol:
Dogovori se sa nekim prijateljem koji ima praznu gajbu (sobu). Nemoj mi reci da su svi uvek prebukirani. Valjda ti matorci idu na odmor nekad.
Ako nista ne uspes u narednih 5 dana mozes da se javis meni.
Prijatelju rado cu da ti ustupim svoju (praznu) sobu ako si u BG.


Stvarno kolegijalno :-) :-) :-)
 
kriger:
idealista:
Dakle...
Imate lepu ljubavnu vezu, prepunu strasti, sa sjajnim sexom...
I sve stima, osim sto ne mozete (iz objektivnih razloga) da se nalazite ni u njegovom ni u vasem stanu... Prijatelji su uglavnom porodicni ljudi i retko napustaju svoje stanove...
Gde to obaviti (osim u hotelu koji su poprilican udarac po dzepu cak i kad je dnevni boravak u pitanju)?
na kalemegdanu.ludilo,stojecki kakva strast i uzbudjenje

Pa jos kad znas i kakvu publiku imas :twisted: :D
 

Back
Top